Молодша Дитяча ліга: перший тур сезону 2021-2022

Переможцями туру стали команди Києва і Запоріжжя!

Завершений перший тур Дитячої ліги сезону 2021-2022 для віку 2010 р.н. та молодші. Тур проходив у Жовкві, в приміщенні залу СК «ЛІРС». Про початок змагань писалося в матеріалі «Перші дні ліги». Як і завжди, змагання в Дитячій лізі характеризуються великою напруженістю. Юні тенісисти завзято борються за переможні очки. Більше переживають за медалі батьки, яких приїхало сюди велика кількість. Для дитини же головне – перемогти в конкретному поєдинку. Багато емоцій, багато сліз… Деякі тренери носили з собою швабру… 🙂

У порівнянні з минулим сезоном, є певні особливості. У хлопчиків повністю змінилися лідери. Минулорічні призери перейшли за віком в старшу категорію, і тепер є можливість прославитися новим, більш молодим, претендентам. Є такі що не заявилися по якимсь причинам.  У дівчат – прибули минулорічні призерки, але не всі. Команди оновлені, відбулися зміни. Тепер усіх чекає нова боротьба.

Результати змагань

Хлопці

Останні два тури, які проходили у неділю, не дали ніяких змін у розподіл місць для хлопців. Кияни із ДЮСШ-23 впевнено здобули перемогу. Доля медалей могла бути змінена тільки в останньому поєдинку – між Києвом і Івано-Франківськом. Івано-франківські тенісисти також пройшли весь турнірний шлях без поразок, і їм залишилася тільки одна гра проти ДЮСШ-23 (Київ). Практично, ця зустріч і була ключовою в усьому турі. Перемогу в ній одержали кияни- 3:1! Переможні бали принесли: Невіжин – 2, Мусійчук – 1. У івано-франківців: Бідочко – 1.

Івано-Франківськ — друге місце

Це не перше їх протистояння. Пам’ятаємо, що ще у 2020 році ті ж самі команди і ті ж самі хлопці ділили між собою бронзу та срібло міні-мінікадетського чемпіонату України, який проходив в Олександрії.  Див. матеріал ЧУ-2020 міні-мінікадетів. Рік тому більш вище місце зайняли івано-франківці. Але кияни отримали срібло на аналогічному чемпіонаті в 2021 році. Див. ЧУ міні-мінікадетів у Запоріжжі.

Цікаво, що в Дитячій лізі не прийняла участі закарпатська команда, до якої входили тоді Саймон Енський і Микита Ревенко (обидва 2010 р.н.). Вони є чемпіонами України в команді 2020 і 2021 року.

Бронзові призери туру

У складі команди з Івано-Франківська, яка посіла друге місце на першому турі, знаходяться відомі тенісисти дитячого віку: Бідочко Владислав, Кісилейчук Олег, Окун Роман. Бідочко – чемпіон України серед міні-мінікадетів 2020 року. Кіселейчук Олег і Роман Окун разом з ним взяли срібло  команді цього чемпіонату. Див. матеріал ЧУ-2020 міні-мінікадетів. Можна вважати, що івано-франківці здатні стати золотими медалістами Дитячої ліги за підсумками цього сезону.

На третьому місці опинилася об’єднана команда Дніпра і Сміли. І ось тут ми бачимо у складі команди і Микиту Ревенко (Ужгород)! 🙂 Він дуже добре допоміг своїм новим товаришам, надавши для команди майже сто відсотків своїх очок у турі. Див. сайт «Результати українських змагань». Особливо його допомога була доречною в першому фіналі, де грали грізні суперники. Перемігші майже усіх, команда поступилася першим двом лідерам, і це не дало змоги продертися до фіналу. Також у складі команди знаходиться Андрій Шевцов, який у 2021 році був бронзовим призером на чемпіонаті України серед міні-мінікадетів в складі команди від Черкаської області.

Місця в трійці кращих команд

  • 1 місце – ДЮСШ-23 (Київ). Склад команди: Невіжин Володимир, Слюзенко Артем, Мусійчук Олексій, Дробов Давид. Тренери: Степаков І.П., Дробов Д.А., Кокуніна Я.Ю.
  • 2 місце – ОДЮСШ (Івано-Франківськ). Склад команди: Бідочко Владислав, Кісилейчук Олег, Окун Роман, Гоголь Тимофій. Тренер: Вербяний В.О.
  • 3 місце – МДЮСШ (Дніпро, Сміла). Склад команди: Ревенко Микита, Лихоносов Сергій, Шевцов Андрій. Тренер: Цьома С.Г.

Табличка 1 фіналу

Зрозуміло, що це результати тільки першого туру. Попереду цілий сезон, і невідомо, як складеться ситуація на другому та на третьому турах. Ті, хто поступився зараз, будуть посилено тренуватися для досягнення кращого результату.

Фото команд хлопчиків

Дівчата

У дівчат спостерігалося більше претендентів на високі позиції. Команда Запоріжжя зайняла перше місце, маючи одну поразку (від івано-франківських тенісисток). У кінцевому підсумку запоріжанки мали однакову кількість очок з киянками (об’єднана команда ДЮСШ-3 і ДЮСШ-26). Також однакову кількість балів поділили між собою команди, які зайняли третє-четверте місця: уманська «Тайфун-Динамо» і об’єднана  СДЮСШОР-ДЮСШ (Рогатин, Богородчани), і всі вони знаходяться зовсім поруч з лідерами.

Запоріжжя святкує!

Слід відмітити, що такий великий успіх є першим за останні роки у запорожців. Вони тривалий час йшли до цієї перемоги. Тренери Тимур Войтехов і Марія Войтехова набрали новий дітей, як тільки переїхали до Запоріжжя у 2019 році, і ось тільки тепер їх вихованці розпочали давати хороші результати. Лідер команди дівчат – Тетяна Кишко із Запоріжжя – є зараз першою і єдиною рейтингованою тенісисткою по 2011 року народження.

Значно допомогла команді і Діана Колєннікова (Жовква). Діана є першою в рейтингу ФНТУ по 2010 р.н. Вона в цьому сезоні вирішила зіграти разом з Запоріжжям, і цьому, я вважаю, допоміг давнішній зв’язок Марії Войтехової з клубом настільного тенісу ЛІРС (Жовква), де вона декілька років була тренером, виховала немало майстровитих місцевих тенісисток (в тому числі тренувала і Соломію Братейко). Діана Колєннікова – перша ракетка України по рейтингу, є також чемпіонкою України 2020 і 2021 року серед міні-мінікадетів.

Команда Києва — на другому місці

Киянки вибороли друге місце, програвши тільки Запоріжжю. Ця команда – також об’єднаний, як і у хлопців, проект київських клубів «Лідер» і «Покоління», які мають давні зв’язки. Головний тренер клубу «Покоління» Степаков Іван – вихованець Кокуніної Т.Б. Основна «ударна сила» киянок – Міняйло Анастасія, Прищепа Вероніка – у минулому році були бронзовими призерками Дитячої ліги за підсумками сезону. Див. Дитяча ліга 2020-2021. У цьому році їм важкіше грати проти дівчат, які значно піднялися у майстерності за літо. Але команда посилилася за рахунок Марії Гадзінської (Окни, Одеська обл.), яка є бронзовою призеркою в складі команди від Одеської області на минулорічному чемпіонаті міні-мінікадетів. Можна вважати, що у команди з Києва є всі шанси зачепитися за призи і в цьому році. До складу команди записана також і відома мінікадетка Поліна Кривошея (Миколаїв), яка у минулому сезоні разом з киянками стала бронзовою призеркою Ліги,  але вона пропустила перший тур. Див. Дитяча ліга 2020-2021.

Команда із Умані — сюрприз чемпіонату!

Команда Тайфун-Дінамо із Умані відома тим, що у 2020 році були срібними призерками в команді на чемпіонаті міні-мінікадетів. Тоді в призи потрапили Омельчук Анастасія і Романова Дар’я. Минулий сезон в Дитячої лізі для них пройшов невдало, але в цьому році ми бачимо нову команду, повністю складену з місцевих тенісисток. Уманчанки з великими боями перемогли всіх, крім перших двох лідерів, і зрозуміло, що будуть тепер націлені на подальші високі результати.

Не потрапила до призів і зупинилася на четвертому місці команда з Івано-Франківщини, хоча мала усе необхідне для цього. У складі команди – дівчата, неодноразові призерки міні-мінікадетських чемпіонатів України і Дитячої ліги – Пукало Тетяна, Семенька Віталіна, Оглоб’як Катерина. Вони є чемпіонками України в команді 2020 року і 2021 року.  Див. результати ЧУ міні-мінікадетів в Запоріжжі. Їх приклад показує, що в Ліги значно посилилася конкуренція. Чотири матча із восьми івано-франківські тенісистки зіграли на 2:3 (3:2). Пробитися до п’єдесталу було дуже важко..

Ось ці чотири команди є найбільш імовірними претендентками на медалі цього сезону.

Місця в трійці кращих команд

  • 1 місце – ДЮСШ-4 (Запоріжжя). Склад команди: Колєннікова Діана, Кишко Тетяна, Корзун Валерія, Ячменьова Ірина, Ячменьова Юлія. Тренери: Войтехов Т.В., Войтехова М.О.
  • 2 місце – ДЮСШ-3 і ДЮСШ-26 (Київ). Склад команди: Міняйло Анастасія, Прищепа Вероніка, Марія Гадзінська, Поліна Кривошея. Тренери: Кокуніна Я.Ю., Степаков І.П.
  • 3 місце – Тайфун-Динамо (Умань). Склад команди: Єлхова Кароліна, Романова Дар’я, Омельчук Анастасія. Тренер: Швидкий В.О.

Табличка 1 фіналу

Фото команд

Фото з фотоальбома Мініна

Резюме, коментарі, привітання

  • Матеріал підготував: Андрій Лук’яненко
  • 28.11.2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.