Молодша Дитяча ліга: початок сезону 2019-2020

У турнірі хлопчиків два призових місця сезону вже заброньовані, у дівчат – одне

Закінчився перший етап у Дитячій лізі Клубного чемпіонату України. Відіграли старша (2005-2007 р.н.) та молодша (2008 р.н.) вікові категорії. Обидва чемпіонати завершилися цікавими результатами. Найголовніший висновок такий: дитячий настільний теніс стрімко розвивається, збільшилася кількість команд та учасників, розширилася географія клубів. З’явилися нові прізвища тренерів, які разом зі своїми вихованцями прагнуть зайняти високі місця.

.

Організація турніру

Тур для молодших тенісистів був організований у Львові (відповідальний від ФНТУ І.О. Майовка) з 20 по 24 листопаду 2019 року. Головний суддя – І.О. Майовка. Головний секретар М.М. Шацький. У минулому році практично всі ігри були проведені в Жовкві, в залі СК «ЛІРС».  Див. Дитяча ліга 2019. У цьому сезоні перший тур прийняв львівський зал «Містопроект», де було важко вмістити всіх учасників (36 команд хлопчиків та 20 команд дівчат). Тому було прийнято рішення орендувати ще одне приміщення. Настільний теніс є предметом гордощі львів’ян, і хочеться, щоб місцева влада попіклувалася про те, щоб мати для своєї громади більш велике та комфортне приміщення для настільного тенісу.

зал МІстопроект на сучасному етапі

Списки команд юнаків

Фото змагань

Результати 1 етапу

Онуфрій Гоян, Вадим Солтис, Остап Заблоцький

Головний цікавий момент: у ході чемпіонату відразу виявилося дві команди, з якими іншим просто неможливо було сперечатися… Це збірні колективи ДЮСШ м. Косів (плюс Жовква) та ЛОДЮСШ м.Львів-СДЮСШОР м. Рогатин-Нікополь. Зрозуміло, що керівники команд постаралися зібрати в них найліпших гравців, які й розіграють між собою дві головних нагороди сезону. Рівень гри таких тенісистів як Онуфрій Гоян (Косів), Антон Дерлюк (Нікополь), Олександр Гелета (Львів), Вадим Солтис (Жовква), відповідають рівню дорослих спортсменів (рейтинг ФНТУ 20 та вище). 10-11- річні юнаки «переросли» свій вік і значно випередили своїх однолітків, які вже їх, напевно, ніколи не доженуть…

Антон Дерлюк, Олександр Гелета

Лідери продовжують активно тренуватися, приймають участь в інших змаганнях клубного чемпіонату України (для більш старшого віку). Це, як раз, ті спортсмени, на яких вже сьогодні треба звертати увагу на рівні міністерства та ФНТУ, якщо ми хочемо вирощувати у нас зірок настільного тенісу. Ось вам готові молоді таланти, які можуть і хочуть тренуватися!

Див. Дещо про те, чому в Україні спорт знаходиться на дні

Дмитро Опанасюк, Давид Сідлецький

.

За третє місце очікується запекла боротьба. Кандидатів нараховується немало. Практично, будь-які учасники першого фіналу зможуть закінчити сезон з бронзою, якщо вони будуть нарощувати свої зусилля тур від туру. Це такі команди, як: ДЮСШ Новоград-Волинського (тренер Возняк В.П.), КДЮСШ (Бахмут Донецької обл., тренер Кібка В.А.), КЗ «КДЮСШ №3 МРМК» м. Кропивницький (тренери Дяченко В.С., Репалов Д.П.) , КЗ «КДЮСШ №11» Харків-Охтирка (тренери Балесна В.В., Божко Н.М., Максименко Н.П.), «Вега» Умань (тренер Ткаченко В.В.), ФСК «Апвард» ДЮСШ міста Мукачеве (тренер Стой М.Й.).

П’єдестал першого туру у хлопчиків

  • 1 місцеДЮСШ м. Косів. Склад команди: Онуфрій Гоян, Вадим Солтис, Остап Заблоцький, Денис Харченко, Олег Доленчук, Нестор Процюк. Тренер: Н.В. Ковальчук.
  • 2 місце ЛОДЮСШ м. Львів-СДЮСШОР м. Рогатин-Нікополь. Склад команди: Антон Дерлюк, Олександр Гелета, Матвій Третяк, Олександр Жованник, Олег Колмогорцев. Тренери: Б.Б. Сенишин, С.О. Братик, А.О. Сидорко.
  • 3 місцеДЮСШ м. Новоград-Волинський. Склад команди: Дмитро Опанасюк, Давид Сідлецький. тренер Возняк В.П.

Таблички першого етапу

Більш детальна інформація на сторінці Ігоря Майовки

Молодші дівчата

Анна Дерлюк, Діана Колєннікова, Софія Чумарна, Юлія Пелих

На перше місце впевнено вийшли представники збірної команди Гребінки, Жовкви і Нікополя. Ці спортсменки добре знають одна одну за виступами у Дитячій лізі. Вони у минулому сезоні зайняли третє місце, поступившись тільки більш старшим і досвідченим спортсменкам. Див. результати минулого сезону Тепер старшими стали вони, і ця перевага, а також той досвід, якого дівчата набули на минувших лігах, дозволяє їм тепер беззаперечно домінувати. До тогорічних призерок – Діани Колєннікової, Софії Чумарної та Юлії Пелих – приєдналася Анна Дерлюк із Нікополя, яка має найвищий серед них рейтинг, і значить, зможе добре допомогти для завоювання перемоги. Те, що команда стане першою за підсумками сезону, сумнівів вже немає. 🙂

Списки команд

Ольга Зарубіна, Алiна Колтун

За друге і трете місця сезону буде боротьба, і тут також, як і у хлопців, є немало кандидатів на медалі. В першу чергу, хочеться відмітити збірну команду півдня (Одеса і Вознесенськ), яка зробила вагому заявку на медаль сезону. Дівчата з добре підійшли одна до другої та виграли в ході чемпіонату у всіх суперників, крім чемпіонок.

З’явилися нові імена серед лідерів Дитячої ліги і в командах Вега (Умань) і Рава-Руська. Одним із основних претендентів на медалі залишається також і команда «Роксолана» (збірна Рогатина і Дружківки). А ось команда ДЮСШ Богородчан і команда «Ракетка» із Києва – це претенденти на медалі майбутніх сезонів. У складі цих команд зібрані дівчатка молодшого віку, ніж 2008 р.н., але вони вже добилися потрапляння у перший фінал!

П’єдестал першого туру у дівчат

  • 1 місце – команда Гребінка-Жовква-Нікополь. Склад команди: Анна Дерлюк, Діана Колєннікова, Софія Чумарна, Юлія Пелих, Ярина Шевченко. Тренер: О.І. Чумарна.
  • 2 місцеСК «Тардіс» (Вознесенськ). Склад команди: Аліна Колтун, Ольга Зарубіна, Поліна Шутєєва. Тренери: С.Г. Нефьодова, М.С. Зарубін, К.В. Кардалевський.
  • 3 місце«Вега» (Умань). Склад команди: Олена Аркуша, Анна Покиньборода, Анастасія Алєксєєнко. Тренер: В.В. Ткаченко.

Таблички першого етапу у дівчат

Фото

Коментарі від тренерів та представників команд

Прохання від сайту «Наш теніс» до дорослих та тренерів: якщо у вас є гарні фото ваших команд, то надсилайте на мою адресу, я їх виставлю на сайті! 🙂

Молодша Дитяча ліга: початок сезону 2019-2020: 4 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.