Настільний теніс: турнір у Славуті до Дня Конституції, 2020 рік

З нагоди Дня Конституції у Славуті Хмельницької області 28 червня був проведений сімейний турнір з настільного тенісу. Вихованці клубу «Золота ракетка» прийшли на змагання зі своїми родичами. Запрошувалися будь-які члени родини, тому що відомо, що настільний теніс – це гра для різних поколінь. Організатором та головним спонсором турніру виступила Славутська місцева організація «Спорт для всіх» Хмельницької області.

Усього зібралося дев’ять пар, які і повели між собою боротьбу за призи. Згідно умов турніру, юні спортсмени грали між собою, а дорослі партнери – між собою. Очки, які були набрані парою, йшли в їх спільну скарбничку. Дуже важливим моментом був і рахунок зустрічі, що дозволяло більш точніше визначити переможця в матчі між парами.

Явних лідерів не було. Чимало поєдинків пройшли в цікавій, безкомпромісній боротьбі. Багато дуетів претендувало на нагороди, але, звісно, п’єдестал пошани містить тільки три сходинки.

Могли прийняти участь ще три сімейних пари, але вони поїхали святкувати в інші міста, хоча до змагань готувалися. Ще декілька спортсменів шукають родичів таких, які б могли наступного разу гідно виступити на змаганнях. Тобто потенціал у клуба «Золота ракетка» доволі непоганий! 🙂

Див. тег Славута на сайті «Наш теніс»

Фото перед початком турніру

Головний приз турніру – кубок та золоті медалі – отримала родина Мітли: дев’ятирічного Захара та його батька Олександра. Захар – вихованець молодшої групи клубу «Золота ракетка», але останнім часом показує значний зріст своєї майстерності.

На другому місці виявився дует родини  Загоруйко. Тут десятирічний Максим виступив разом зі своїм старшим братом Микитою. І хоча багато ігор Максим програв, він у всьому намагався брати приклад з брата, який таким чином передавав йому свій досвід.

На третьому місці родина Гричунів, за яку виступили дванадцятирічний Ярослав та його батько Сергій. Ярослав – доволі досвідчений гравець, учасник двох чемпіонатів України серед мінікадетів, які проходили в останні два роки, чемпіон області у своїй віковій категорії. Див. посилання: результати чемпіонатів України з настільного тенісу.

Також окремі призи отримали: Ярослав Гричун — як кращий гравець серед дітей; Олександр Мітла — як кращий гравець серед дорослих; Ілля Левонтюк — за волю до перемоги.

Фото призерів

Завданням організації «Спорт для усіх» є залучення до спорту та до здорового способу життя якомога більше громадян. Змагання з настільного тенісу допомагають людям краще організовувати своє дозвілля й відпочинок. Це дуже непогано, коли діти та батьки мають спільне заняття та інтереси. Можливо, результати цього турніру спонукають наші родини більш частіше проводити час за грою у настільний теніс, підвищувати свою майстерність, щоб завоювати медалі наступного разу.

Чекаємо всіх у залі! 🙂

Вітаємо усіх зі святом! 🙂

Загальні результати турнірурезультаты турнира в Славуте

Відео