Настільний теніс у Авдіївці, 2020 рік

Незважаючи на всі перипетії долі, життя в Авдіївці Донецької області налагоджується! Навіть епідемія коронавіруса не змогла придушити тут тягу до спорту, до настільного тенісу. У місті є немало тенісистів дорослого віку, а також працює ДЮСШ, де відкрите відповідне відділення. Див. матеріал: Авдіїська ДЮСШ проводить набір до секції настільного тенісу. Спорт у Авдіївці є одним із факторів об’єднання людей, ознакою миру.

Тенісний турнір

8 серпня 2020 в Авдіївці пройшов турнір з настільного тенісу з нагоди Дня молоді. Учасників змагань прийняв спортивний зал школи № 5.  Турнір проходив у двох вікових категоріях: до 18 років (юнаки та дівчата) і понад 18 років (чоловіки та жінки). Головною метою цього заходу було заохочення дітей та дорослих до регулярних занять фізичною культурою та спортом, популяризації настільного тенісу у місті. Див. посилання на Фейсбуці.

Учасники турніру. Див. також про змагання 2019 року

Організатором спортивного заходу виступили: комунальний заклад «Авдіївський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» військово-цивільної адміністрації міста Авдїївка Донецької області та відділ сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації м. Авдїївка Донецької області.

Усього участь в змаганнях прийняли 22 спортсмена, і це досить непоганий результат для міста такої величини. Дуже приємно, що услід за дорослими-лідерами, до спорту тягнуться юнаки та діти. Цікаво відзначити, що самому віковому гравцю на день змагань виповнилося 68 років, це Суходоля Миколай.

Перше місце у дорослих виборов Владислав Соколовський – ветеран спорту із м. Авдіївка, друге місце дісталось вчителю фізичної культури ЗОШ с. Новоселівка Миколі Савченко, третє місце зайняв 18 річний студент Шарамбай Георгій.

Серед жінок переможцем стала Хоменко Віра, яка вперше приймала участь у змаганнях. Срібло виборола Ольга Костомарова, бронзові нагороди у Охотної Ганни.

У змаганнях юнаків чемпіоном став 15-річний Дмитро Білоус, срібний призер – Олександр Мутьєв, бронза за представником з Новоселівки – Півнем Дмитром. Чемпіоном серед дівчат стала Чорна Валерія.

Переможці отримали кубки, медалі, цінні призи, всі учасники нагороджені грамотами.

Приїзд Віктора Дідуха

Тенісисти Авдіївки мають давні спортивні традиції. У 2017 році, щоб підтримати їх, сюди приїжджав наш прославлений український чемпіон з настільного тенісу Віктор Дідух. Він спілкувався з молоддю, провів майстер-клас. Див. матеріал: В Авдеевке давал уроки жизни чемпион. Зустрічі з відомим паралімпійцем пройшли у приміщенні школи №7.

Фоторепортаж з сайту avdeevka.city

Відкриття нового залу

Муса Магомедов

Ще один подарунок у 2019 році отримали тенісисти Авдіївки від депутата Верховної ради України Муси Магомедова. Він обладнав приміщення для занять настільним тенісом, де поставлені столи професійного рівня. Тепер у любителів тенісу є ще одне місце, де можна комфортно пограти.

Проект, який підтримує Муса Магомедов, називається «Центр для  розвитку дітей та молоді в Авдіївці». Крім двох кімнат для настільного тенісу, обладнані також загальний спортивний зал, зал для боротьби, кімната тренажерів, приміщення для аеробіки, кабінети для тренерів, душеві кабінки.  Див. матеріал: Авдїївка – моя батьківщина.

Фоторепортаж із Центру розвитку дітей та молоді

Сподіваємось, що незабаром ми побачимо на наших спортивних аренах представників дитячого та юнацького настільного тенісу Авдіївки, які будуть прагнути виборювати медалі чемпіонатів України!

Бажаємо успіхів авдіївським тенісистам, чекаємо їх на наших змаганнях! 🙂

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.