Настільний теніс у школі

У Всесвітній мережі, на порталі освітньої платформи Prometheus, з’явилися безкоштовні курси для людей, які хочуть професійно навчати настільному тенісу. У першу чергу, це стосується вчителів фізкультури наших шкіл, але на курсах можуть набувати знань й інші небайдужі до спорту особи: керівники дитячих клубів настільного тенісу і навіть батьки молодих тенісистів. Кожен, хто закінчить курси, отримує сертифікат, який дозволить йому бути керівником у спортивної секції, тренером дитячої групи.

Зроблені такі курси, як зрозуміло, через те, що настільний теніс стрімко розвивається. І ці тенденції просліджуються не тільки десь там у Європі, а й в нас, в Україні. Останнім часом з’явилося немало клубів, де збираються тенісисти для змагань між собою або для відпочинку. Багато проводиться турнірів серед сімейних пар, батьків з дітьми. Також діє широка мережа закладів «Спорт для всіх». У таких змаганнях дуже важливо, щоб поруч був фахівець, який знається на правилах змагань настільного тенісу, розуміє техніку і тактику гри, може навчити елементарним прийомам.

Спортивна зала Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов

У багатьох школах також просліджуються  новітні впливи. Керівництво закладів освіти закупає столи для настільного тенісу, розміщує їх у приміщенні або на шкільному подвір’ї. Учні з задоволенням займаються спортом, виплескують свою зайву фізичну енергію. Учителі фізкультури все частіше у свої освітні модулі та навчальні плани ставлять заняття настільного тенісу замість травматичних футболу, волейболу і баскетболу. Підвищити свою  педагогічну майстерність можна як раз на курсах Prometheus. Виявляється, що сертификати цих онлайн-курсів  можуть бути офіційно зараховані для вчителів  як підвищення кваліфікації.

Заняття на курсах Prometheus проводяться онлайн. Є теоретична частина, яка складається з двох розділів, та тестові питання. Щоб отримати сертифікат, слід правильно відповісти на не менш, ніж 60 відсотків питань.

Більш детально про курси «Нова фізична культура: Настільний теніс» див. ТУТ

Див. також матеріал минулих років із ресурсу «ZAXID.NET» — «Підведені підсумки Шкільної ліги у Львові»

Матеріал узагальнив: Андрій Лук’яненко
17.05.2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.