Незабаром Ліга кращих сезону 2021-2022!

У минулому сезоні, 2020-2021, дуже вдало пройшла «Ліга кращих», яка була організована Федерацією настільного тенісу України. Це була перша спроба покращення формату тих змагань, які вже традиційно організовуються в нашій країні. Можна вважати, що прем’єра відбулася успішно! Тепер, з 1 вересня 2021 року розпочинається другий сезон «Ліги». Залишилося не так уже і багато часу, щоб встигнути зареєструватися. Прийняти участь може будь-який бажаючий тенісист, причому не тільки з України, а й з-за кордону.

Див. анонс на сайті ФНТУ

За задумом, «Ліга кращих» планувалася для того, щоб залучити до українських змагань більше зарубіжних спортсменів, і перший такий досвід уже є. До України приїжджали тенісисти Німеччини, Польщі, Білорусі. Причому рівень їх майстерності був високим. Сподіваємось, що у новому сезоні таких сильних опонентів буде ще більше.

Українські гравці з задоволенням приймали участь у змаганнях. Тут вони мали нагоду не тільки посперечатися з потужними закордонними тенісистами, а й отримати великі призові. Новизна турніру полягала в тому, що нагороджувалося не перші три місця, як прийнято на багатьох змаганнях, а – шістнадцять! Див. результати сезону 2020-2021. Крім того, за підсумками всіх чотирьох турів переможці серед чоловіків і серед жінок отримали по автомобілю.

Фото минулорічних переможців

Через «Лігу» пройшли практично усі тенісисти, які знаходяться у першій тридцятці рейтингу ФНТУ, а також лідери юніорських і навість кадетських змагань. Немало було гравців і більш низького рівня. Ці змагання стали для всіх відмінною школою підвищення майстерності. Сподіваємось, що у цьому сезоні конкуренція буде ще більш гострішою! 🙂

Час для реєстрації уже триває. Свою заявку можна надіслати на пошту головного судді змагань: Білащенко Інни Михайлівни –  inna20021986@gmail.com. Кінець реєстрації – за два дні до початку турніру. Більш детально див. у Положенні.

Незабаром Ліга кращих сезону 2021-2022!: 10 комментариев

 1. Михаил

  А если опять будет участвовать Маргарита Песоцкая — это значит у неё уже будет два автомобиля? Так через пять лет у неё автопарк соберётся! ))

  1. admin Автор записи

   Разве жалко для Маргариты Песоцкой пять автомобилей? 🙂 Также есть и другие призы — награждаются первые шестнадцать участников большими денежными премиями.

   1. Андрей

    Понятно, что Маргарита — сильнейшая. Однако неучастие в одном-единственном, этапе, сразу откинет ее из числа претендентов. Тут надо не только быть сильным, а надо будет присутствовать на всех четырех турах Лиги кращих!

    1. Татьяна

     Почему откинет? Какова система определения владельца автомобиля? 🙂 По четырем турам суммарно. Пропущенный тур ничего не изменит

 2. Михаил

  А интересно, в Украине еще есть какие-то турниры или чемпионаты по любым видам спорта, где награждаются автомобилями?

   1. admin Автор записи

    в любом случае сберегается интрига — кто эти шестнадцать человек, которых награждают по результатам каждого тура? Как бы для них не жалко эти премиальные. Это теннисисты всегда высокого уровня и всегда разные. Между ними идет упорная борьба.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.