Новий етап карантину. Чи буде він завершальним?

З першого червня 2020 розпочався новий етап карантину, який характеризується пом’якшеним режимом. Уже дозволена робота спортивних секцій і клубів, ДЮСШ. Проте деякі заборони все-таки залишаються, і це не дає в повну силу відродити колишнє тенісне життя. По-перше, обмежена кількість присутніх у залі людей на один квадратний метр. По-друге, перед тренуванням необхідно впроваджувати заходи з виміру температури та дезінфекції. І якщо для дорослих тенісистів багато чого в дотриманні карантинних мір залишається на їх власній совісті, то стосовно маленьких (у першу чергу – вихованців ДЮСШ) – уся відповідальність лягає на плечі тренерів.

Вибуху кількості тренувань та змагань не відбулося. Про масовість у настільному тенісі говорити ще дуже рано. Багато батьків з обережністю відпускають дітей на тренування. Не всі клуби розпочали свою роботу в повному режимі.

Те, що повинне бути на тренуванні в ДЮСШ

Крім того, чимало залежить від місцевої епідеміологічної ситуації. Низка областей продовжує мати високий поріг захворюваності на COVID-19. З 8 червня, скоріш за все, будуть посилені карантинні заходи у Волинській, Рівненської областях.

Є й інші регіони, які будуть залишатися у карантинному режимі ще тривалий час (див. інфографіку сайту news.liga.net). Виходить так: якщо один регіон готовий до змагань, то інший може бути й не готовий…. 🙁

Приємно, що стартували заняття у дорослих тенісистів, особливо у  тих, хто планує виступати на міжнародних змаганнях. Є відео з тренування Маргарити Песоцької, Тетяни Біленко, Дмитра Писаря та Євгена Прищепи. Вони вже в залі, працюють, дотримуючись необхідних мір! Цікаво, що в найвищій розпал епідемії, національна збірна Китаю (тобто там, звідки пішов коронавірус) тренувалася на повну міць, з максимальним навантаженням, використовуючи усі можливості.

Дивно, але якось керівникам китайської збірної вдалося це організувати ефективно і без зайвої бюрократії…. Впевнений, що китайці вже зараз готові до будь-якого чемпіонату світу! 🙂 Решта ж тенісистів будуть ще довго кивати на епідемію…

Вважаю, що мине час, і ми усі будемо трохи з гумором згадувати цю ситуацію з заборонами та карантином. Але, безперечно, все воно дуже сильно зіпсувало графіки підготовки тенісистів до змагань. Можливо, дехто навіть переглянув у душі свою позицію до напружених тренувань та до настільного тенісу в цілому. Скоріш за все, у майбутньому будуть нові рецидиві вірусу, і зараз треба продумавати нові концепції тренувального процесу та формули чемпіонатів України.

Фото на заставці — з Вознесенської ДЮСШ Миколаївської області (Максим Зарубін).

Відео тренування у Хмельницькій ДЮСШ

сторінка на Фейсбуці: МТРК «Місто»

Новий етап карантину. Чи буде він завершальним?: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.