Новорічні турніри в Сєвєродонецьку на початку 2021 року

Сєвєродонецька федерація настільного тенісу ще у 2020 році взяла курс на активний розвиток цього виду спорту в регіоні. За останні два місяці було проведено декілька турнірів з участю великої кількості рейтингованих тенісистів, а також любителів-початківців. Для кожної категорії були організовані окремі змагання.

Більш ретельно про настільний теніс в Сєвєродонецьку на сторінці Фейсбука

Так склалося, що практично всі ці турніри відбулися або перед Новим роком, або відразу після нього – Бронзова ракетка, Срібна ракетка, Золота ракетка. Буквально перед самим локдауном, який розпочався 8 січня 2021 року, встиг пройти ТОП-12 Золотої ракетки.

Планується, що у подальшому подібні змагання будуть проходити щотижнево. Сєвєродонецька федерація настільного тенісу бере на себе доволі відповідальний обов’язок щодо їх організації, але тут, на Луганщині, останнім часом з’явилося немало любителів цієї гри, зусиллями яких ініціатива буде постійно підтримуватися.

Оновлений зал ДЮСШ м. Сєвєродонецьк

На розвиток настільного тенісу були спрямовані нещодавні заходи з модернізації спортивного залу ДЮСШ міста Сєвєродонецьк, на базі якої займаються також і тенісисти Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності. Активізація спорту підтримується тут і з фінансового боку – переможцям і призерам надаються призи і непогані грошові винагороди. Активну діяльність в цьому плані здійснює меценат і любитель настільного тенісу Ігор Бутков.

Тренер О.А. Мінін задоволений новим залом

Зусиллями тренера Олександра Мініна за останні роки підготовлені дві чудових тенісистки – Вероніка Матюніна і Софія Шередега, які значно обігнали за майстерністю усіх своїх однолітків в Україні. Очікується, що в недалекому майбутньому «вистрілять» і хлопці – вихованці О.А. Мініна.

Саме завдяки такій планомірній і наполегливій діяльність Сєвєродонецьк нещодавно отримав право провести Кубок України, на який зібралися найсильніші тенісисти.

Див. матеріал про Кубок-2020.

Результати ТОП-12 Золота ракетка

Андрій Шамрай святкує перемогу!

Турнір розпочався 6 січня 2021 року. У цей день пройшов відбірковий турнір за участю любителів, які виборювали право потрапити до 12-ки найсильніших тенісистів. У змаганнях прийняли участь, в основному, місцеві, луганські, тенісисти, але прибули й гості з Донецької області – Краматорська, Покровська, Костянтинівки, Первомайська, Лиману. Були також по одному представнику з Києву та Харкова.

Організатори змагань сподіваються, що наступного разу географія і представництво інших областей буде більшою. На турніри запрошувалися і будуть завжди запрошуватися будь-які гравці.

Срібний призер Олександр Стібель

Фінальний ТОП-12, який пройшов 7 січня, зібрав спортсменів з рейтингом не нижче 30. Повний список спортсменів можна подивитися на сайті ФНТУ uttf.com.ua. Проти чоловіків сміливо виступили Вероніка Матюніна і Софія Шередега, які у боротьбі з ними отримали дуже добру змагальну практику.

Найбільше могли розраховувати на призи місцевий тенісист Євген Кожемякін (рейтинг 40,2) і харків’янин Денис Немченко (рейтинг 46,6). Але не все вийшло так, як очікувалося. Проти більш досвідчених спортсменів виступила молодь – представник Покровської школи настільного тенісу Олександр Стібель і вихованець Олександра Мініна Андрій Шамрай.

Бронзовий медалість ТОП-12 Денис Немченко

Вони вдало пройшли всіх своїх суперників до фіналу і там зустрілися в очному поєдинку. Перемогу у важкому матчі одержав сєвєродончанін Андрій Шамрай (3:2). Це перший успіх 17-річного спортсмену на подібних представницьких змаганнях. Срібло – у Олександра Стібеля. На третьому місці опинився Денис Немченко.

Більш повні результати ТОП-12 на сторінці ФНТУ.

Призи і традиційні нагороди призерам підкріпилися  потужним призовим фондом в 15000 грн., який був утворений при підтримці президента Сєвєродонецької федерації настільного тенісу Ігоря Буткова. Активно співпрацювали з турніром спонсори і партнери турніру – ресторан СУШІ ШИШКИ, магазини ЄВРОТЕЛ и КОФЕ ПАНДА. Практично усі учасники отримали свій пам’ятний  подарунок.

Крім того, були розіграні призи для судів і для уболівальників. Усе це створило святкову атмосферу під час турніру, надихнуло спортсменів на самовіддану боротьбу.

Більш ретельно про турнір на сторінці Фейсбука ТОП-12 Золота ракетка.

Фото нагородження

Відео нагородження

Відео фінального поєдинку

Безперечно, це був дуже корисний і перспективний турнір. Можна сказати, що уперше настільний теніс у Сєвєродонецьку вийшов на новий якісний рівень. Сєвєродонецькі тенісисти, розвиваючись самі, запрошують до свого руху вперед усіх інших тенісистів України. Чим частіше будуть приїжджати сюди класні гравці, тим більш ефективним буде спільний результат. Кожен зможе здобути необхідну ігрову практику, яка буде підтримуватися відповідною матеріальною винагородою. У цілому, слід вважати, що у Сєвєродонецьку створений зразковий проект, який дозволяє будь-якому тенісисту стати сильнішим.

Турніри плануються проводити кожен тиждень, і наступного разу (скоріше за усе, після локдауну) нас очікує тут ТОП-8 для жінок з призовим фондом 8 тис. грн. Слідкуйте за повідомленнями Сєвєродонецької федерації настільного тенісу!

Новорічні турніри в Сєвєродонецьку на початку 2021 року: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.