Олександр Дідух – чемпіон Австрії 2019 року!

Дуже приємна звістка для нас надійшла з Австрії. Українець Олександр Дідух, який виступає за команду UTTC Stockerau (Штокерау) у сезоні 2019 року, здобув два найголовніші титули цієї країни!

Навесні цього року у вищому дивізіоні Бундесліги Олександр Дідух разом зі своєю командою здобув чемпіонське звання. А восени, на початку нового сезону, 22 вересня 2019 р., відбувся фінальний матч кубка Австрії, і знов команда Штокерау була на висоті!  Отже, в руках Олександра два головних призи австрійського настільного тенісу!

Крім того, в квітні цього року команда  UTTC Stockerau завоювала звання чемпіона Східноєвропейської ліги!

Афіша Кубка Австрії 2019 року. Див. сайт ttbundesliga.at

Ц три події відбулися за один сезон, і нам усім дуже приємно, що Олександр Дідух проявив свої найкращі ігрові здібності та допоміг своїй команді дістати перемогу над сильними суперниками.

UTTC Stockerau є достатньо титулованим клубом (заснований у 1946 році). Він неодноразово був призером Бундесліги, приймав участь у європейських командних чемпіонатах. Грати в такому колективі – це висока відповідальність за результат, відповідальність перед уболівальниками міста Штокерау, які звикли до того, що їх команда є лідером австрійського настільного тенісу.

Тренує гравців Штокерау видатний тенісист Станіслав Фрачик, який має багато чемпіонських титулів, найголовніші з яких – чемпіон Паралімпіади 1994 та 2002 років. Також він має 9 нагород з чемпіонатів світу серед паралімпійців, дві з котрих – золоті. У 2013 і 2014 роках він становиться чемпіоном світу серед ветеранів у віковій категорії 60 років. Є неодноразовим чемпіоном Європи серед паралімпійців.

Лідер команди – австрієць китайського походження Чен Вейсін (Chen Weixing). Але йому також уже багато років (47р.). Безсумнівно, він є фундаментом, на якому тримається клуб Stockerau. Разом з ним він пройшов тривалий спортивний шлях.

Олександр Дідух, відповідно до статистики клубу, займає в ньому другу позицію після Чена Вейсіна. Українець є представником тієї хвилі оновлення, яка охопила клуб після тривалого періоду невдач. Починаючи з 2010 року, в UTTC помітився певний спад, коли вона стала поступатися своїм традиційним суперникам.

Команда із Штокерау володар Кубку Австрії 2019 року

Зрозуміло, що успіх у сезоні 2018-2019 рр. пов’язаний саме з приходом Олександра Дідуха, який з’явився у клубі два роки тому. Український гравець має найкращі показники за сезон, випереджаючи навіть Чена Вейсіна. Олександр здобув 23 перемоги (при 5 поразках!). Це другий результат в Бундеслізі (перше місце в рейтингу займає Lubomir Pistej). Виходячи з таких показників, можна сказати, що Олександр Дідух упевнено ввійшов до еліти настільного тенісу Австрії!

Нагороди Олександра Дідуха свідчать про те, що рівень нашого настільного тенісу має дуже високу конкурентоспроможність на теренах Європи, і українські тенісисти будуть тепер бажаними гравцями в європейських клубах!

Вітаємо Олександра Дідуха з цим успіхом, бажаємо йому нових перемог! 🙂

Відео фінального кубкового матчу з участю Олександра Дідуха:

Олександр Дідух

У своєму короткому інтерв’ю, яке було взято у нього з приводу перемоги в кубку Австрії, Олександр Дідух сказав:

— «Кубок Австрії є одним із головних турнірів країни. Чемпіонат починається з кубкових змагань, в яких приймають участь усі клуби. Крім того, за перемогу в кубку даються бонусні очки для таблиці майбутнього чемпіонату.

— На початку турніру гравців нашого клубу нагородили за перемогу в першості Австрії. Нам усім приємно, що ми змогли досягти такого результату. З керівництвом та з усіма гравцями в мене добрі стосунки. Клуб цінує мене, тут створена сприятлива атмосфера, і нам усім хочеться грати на перемогу.

— Я у клубі вже другий рік, і мені особисто приємно грати в колективі, де поруч з тобою дві легенди європейського настільного тенісу. Це тренер Станислав Фрачик і гравець китайського походження Чен Вейсін. Особливо важкими кубковими матчами були двобої з командами, де грають такі сильні тенісисти, як Joo Sae Hyuk, Tomas Konecny, Borna Kovac, Pereira Andy. Але нам вдалося перемогти!

Клуб Штокерау переможець Східноєвропейської ліги

— Нас усіляко підтримують уболівальники, а керівництво клубу робить усе можливе для того, щоб нам було зручно грати та тренуватися. Як стало відомо, за перемогу в кубку усіх нас заохотять додатковими грошовими винагородами від нашого клубу. Вважаю, що в такій команді дуже перспективно будувати свою кар’єру тенісисту європейського рівня».

Див. також інтерв’ю з Олександром Дідухом 2017 року

Табличка сезону 2018-2019 року в Бундеслізі

Табличка рейтингу гравців у сезоні 2018-2019 року (перші 15 місць)

Див. Вікіпедію про Олександра Дідуха

Олександр Дідух – чемпіон Австрії 2019 року!: 4 комментария

  1. Вячеслав

    Вітаємо Олександра Дідуха з цим успіхом! Це дуже класно! Бажаємо йому подальших перемог!!

  2. Орест Третяк

    Щирі вітання! Бажаю подальших успіхів, є до кого рівнятися молодим перспективним сорцменам малої ракетки, ти молодець!

  3. Андрій

    Вболівали за вас прямо в залі,хотіли привітати вас особисто,а ви хоп і кудись ділися,я зфотографувався з Хюком та Венксіном,а з вами нажаль ні,всеж таки поздоровляємо вас з гарним початком сезону,також за вас дуже вболівали дівчата з клубу Дон Боско.Успіхів вам.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.