Оновився сайт Федерації настільного тенісу України!

Знову відбулося оновлення сайту ФНТУ! Перед цим був refresh аж у 2015 році! З тих пір немало води втекло, і тепер настала пора для нових удосконалень. Ось нова головна сторінка сайту: uttf.com.ua.

Безсумнівно, сайт став більш функціональним. Зрозуміло, що він є «братом» по движку і дизайну для відомого ресурсу Ligas.io. Багато інформації заходить сюди звідти через прямі посилання на Ligas.

Ясно, що над сайтом багато попрацювали і вложили в нього немало можливостей. На відміну від попередніх версій головної сторінки ФНТУ, передбачається, що любителі настільного тенісу будуть отримувати тут повний перелік інформаційних послуг. Тепер на сайті можна знайти інформацію про будь-якого гравця, клуб, турнір і результати змагань. Усе зроблено з перспективою, продумано і розраховано. Слід подякувати усім, хто попрацював над проектом! Можна вважати, що тепер тенісисти України мають свій повнофункціональний сайт!

Оновився сайт Федерації настільного тенісу України!: 6 комментариев

  1. admin Автор записи

    Можливо, буде ще й певне доопрацювання…. Поки що не висвітлюються документи: статут ФНТУ, правила ігри в настільний теніс, немає місць для регламентів Клубного чемпіонату України. Деякі плани, календарі також не завадило би мати… Невеличка, на жаль, символіка ФНТУ…  Може, також слід завести розділ «Рішення виконкому ФНТУ»….?

    1. Алексей

      Да, в ближайшее время это будет добавлено. Хотим красиво и с интерактивом. Спасибо за обратную связь

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.