Перша хвиля зборів у Красилові 2018 року

В Україні зараз в декількох областях тривають навчально-тренувальні збори з настільного тенісу для усіх бажаючих. Найбільше бажаючих, природно, серед дітей та юнаків! 🙂 Влітку , на канікулах, вони можуть повністю присвятити себе улюбленому виду спорту!

У минулому році в Красилові Хмельницької області, практично, усе літо, хвиля за хвилею, проходили такі збори за участю тенісистів з різних міст України. Ці збори проводили відомі тренери, майстри настільного тенісу.

У цьому році з 1 червня Красилівська ДЮСШ за сприяння відділу освіти, молоді та спорту міської ради, під патронатом міського голови для дітей віком від 10 до 15 років проводить  традиційні  спортивні збори з настільного тенісу   на базі нещодавно оновленого спорткомплексу ДЮСШ.

Красилівська ДЮСШ

Див. матеріал: У Красилові відкрився новий центр настільного тенісу

Прекрасні умови комплексу, укомплектованого усім необхідним для тренувань сучасним обладнанням, зумовили цього року  значну наповненість груп дітей. Під керівництвом відомого в Україні тренера і спортсмена Олексія Сарматова свою спортивну майстерність упродовж двох тижнів у Красилові підвищуватимуть понад 20 спортсменів — серед них молоді юнаки з Києва, Херсону, Вінниці, Чернівців тощо, а також понад 12  вихованців місцевої ДЮСШ. Такі щорічні збори дають непоганий результат, оздоровлюючи у період літніх канікулів дітей, забезпечують їх фізичний розвиток та підвищення їх спортивного рівня.

Розпорядок роботи зборів напружений, ранкові пробіжки і розминки на березі озера, що неподалік ДЮСШ, два тренування на день вимагають повної віддачі, як від дітей, так і від тренера та адміністрації ДЮСШ.

Фото тренувань 

Значна кількість бажаючих прийняти участь у зборах дітей зумовила необхідність розширення кількості ігрових місць для тренувань дітей. У зв’язку із цим, за сприяння міського голови, відділу освіти, молоді та спорту, а також за активної допомогою батьків і любителів настільного тенісу, що вболівають за його розвиток,  у короткі строки для потреб дітей на період зборів та турнірів було тимчасово облаштовано великий (синій) зал ДЮСШ.

Фото оновленого синього залу ДЮСШ

Нещодавно придбане турнірне обладнання, художнє оформлення вікон, стилізація залу у національні кольори і створені умови приємно здивували дітей і тренера, які з подвійним завзяттям почали тренування у новому залі.  У ході тренувань проводиться апробація залу на відповідність умов для проведення турнірів регіонального та всеукраїнського рівнів, що проходитимуть незабаром у нашому місті.

См. Турнір з настільного тенісу «ТТ-Куміте»

Для зняття напруги і відпочинку від тренувань у програмі зборів для дітей організовано поїздку в аквапарк 7 Океан, що у Хмельницькому, де діти мали змогу отримати нові враження і відпочити.

В черговий раз Красилів, готовий здивувати своїм створеним центром з настільного тенісу. Тому знову величезні слова вдячності хочеться висловити міському голові, депутатам міської ради,  відділу освіти, молоді та спорту, а також меценатам, що допомагають розвивати спорт у місті і створювати прекрасні умови для дітей і їх розвитку.

Фото на згадку про збір у Красилові

См. також Настільний теніс у Хмельницькій області

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.