Підготовка до міні-мінікадетського чемпіонату України 2019 року

Власні змагання організували тенісисти Славути Хмельницької області

У цьому році залишилося провести ще один чемпіонат країни – для міні-мінікадетів. Решта подібних змагань уже пройшла – відіграли мінікадети, кадети, юніори, молодіжка, дорослі. Див. посилання Чемпіонати України 2019 року. Тепер, 19 червня, у Чернігові збираються найменші тенісисти – спортсмени віком 10 років (2009 р.н. та мол.). Зараз тривають останні етапи підготовки до цієї події. Тренери намагаються усунути деякі недоліки в техніці гравців, перевіряють їх функціональну готовність. У Славуті пройшов турнір, де мали можливість спробувати свої сили перед чемпіонатом п’ять спортсменів, які вирушають від Хмельницької області.

Організація турніру

Змагання, які були організовані 9 червня, носили назву «Юність Полісся» і були проведені за  командно-особистим форматом. Результати трьох кращих гравців обраховувалися за таблицею, і по сумі балів виводилися місця для усієї команди. Для переможця передбачалося вручення кубку, для інших – грамоти. Також грамотами та медалями були нагороджені призери в особистому заліку. Дівчата змагалися окремо від хлопців, а потім усі разом прийняли участь у спільному турнірі.

До славутських спортсменів прибули гравці з Нетішина, Полонного, Ізяслава. Усього приїхало 20 тенісистів приблизно одного віку. Разом з дітьми 2009, 2010, 2011 р.н. грали декілька спортсменів 2007 та 2008 р.н., які здійснювали роль спаринг-партнерів. Їх результати не йшли в загальний залік команди, але допомога, отримана від них для молодших гравців, була дуже суттєвою.

Фотографії змагань

Результати змагань

Дівчата

Мар’яна та Уляна Келюхи

Серед дівчат кращими були славутські тенісистки 2008 р.н. – Мар’яна та Уляна Келюхи. Вони нещодавно побували на мінікадетському чемпіонаті України, де отримали багату ігрову практику. Див. результати ЧУ-2019. Завдяки своєму спортивному досвіду вони виглядали на голову вище, ніж інші дівчата.

Бронзовою призеркою стала Аріна Хоменко, 2009 р.н., яка також зараз готується до майбутнього чемпіонату. Її головна опонентка – дівчинка із Нетішина Ліза Старкова – у травні виборола путівку на чемпіонат на обласному турнірі в Красилові. Уже тут, у Славуті, суперниці двічі зустрічалися між собою – у дівочому турнірі та у спільній частині змагань. У одному матчі перемогла Аріна, а у іншій – Ліза, яка наприкінці змагань дуже добре розігралася.

Ліза Старкова

Див. результати відбору у Хмельницькій області.

Як на мій погляд, у Лізи є дуже добрі перспективи у майбутньому стати сильною тенісисткою та гідно захищати честь Нетішина на обласних змаганнях. Вона сумлінно займається, уважно вислухає усі поради наставників (тренер Галина Розварська). У цей раз Ліза не змогла вибороти нагороду, але, безсумнівно, попереду у неї буде багато призів.

.

.

П’єдестал у дівчат

  • 1 місце – Мар’яна Келюх (Славута)
  • 2 місце – Уляна Келюх (Славута)
  • 3 місце – Аріна Хоменко (Славута)

Призерки: Мар’яна та Уляна Келюхи, Аріна Хоменко

Спільний турнір

Ярослав Гричун

Хлопці виявилися сильніші за дівчат у спільному турнірі. Слід визнати, що суперництво між ними було більш на руку дівчатам, які отримали дуже хороший ігровий досвід. Переможцем змагань став Ярослав Гричун, який також нещодавно побував на чемпіонаті України для мінікадетів. Сьогодні у Славуті він впевнено переміг усіх суперників, не програвши жодного сету. Буквально учора він разом з Нікітою Загоруйко прийняв участь у турнірі для дорослих «Кубок Буднікова», який проводився у Рівному. На цих змаганнях славутські гравці продемонстрували свої добрі навички та непоганий рівень майстерності.

Друге місце – у Мар’яни Келюх, яка впевнено перемогла декілька сильних юнаків. Зрозуміло, що отримати приз турніру їй також допомогла поїздка на мінікадетський чемпіонат України, де вона боролася з кращими гравцями інших областей. Тепер Мар’яна та її тренер  беруть  курс на мінікадетський чемпіонат 2020 року, де вона буде виступати у своїй віковій категорії.

Сергій Божкевич

Третє місце у Сергія Божкевича із Ізяслава. Він вже декілька разів приїжджав до Славути і, слід визнати, що його майстерність неухильно підвищується раз за разом. Він також є делегатом від Хмельницької області на чемпіонат України, і видно, що він підготовлений достатньо добре, щоб там успішно виступити в складі команди від Хмельницької області. Сподіваємося, що він буде мати успіх у Чернігові! 🙂

Непогано у Славуті виступили  також Артем Кузьмінчук (Нетішин), Олександр Розварський (Нетішин), Роман Бродюк (Нетішин), Ілля Матющенко (Ізяслав), Влад Шейдик (Ізяслав), Максим Добровольський (Полонне), Юлія Рендейко (Славута). Видно, що ці юні тенісисти поступово добавляють у майстерності, дедалі стають більш досвідченими гравцями.

П’єдестал спільного турніру:

  • 1 місце – Ярослав Гричун (Славута)
  • 2 місце – Мар’яна Келюх (Славута)
  • 3 місце – Сергій Божкевич (Ізяслав)

На фото (зліва направо): Сергій Божкевич, Ярослав Гричун, Мар’яна Келюх

Вітаємо усіх призерів з нагородами, бажаємо усім тенісистам Хмельницької області подальших успіхів! 🙂

Фото тенісистів

Відео
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.