Підсумки міні-мінікадетського чемпіонату України 2020 року

Найбільшу кількість медалей отримали спортсмени Івано-Франківської області! У призах також представники Львівської, Черкаської, Закарпатської, Миколаївської областей і Києва.

З 16 по 18 жовтня в місті Олександрія Кіровоградської області грали наймолодші тенісисти – міні-мінікадети, гравці 2010 року народження (U10). Змагання проходили в спортивному клубі «Торнадо». Усього прибуло 99 тенісистів (58 хлопців та 41 дівчина). Головний суддя турніру – М.М. Зайцев (старший).

Можна сказати, що учасники встигли відіграти до введення суворих карантинних мір проти коронавірусу. Не виключено, що найближчим часом на нас чекають ще більш серйозні обмеження через активне поширення епідемії. Уже сьогодні в тих містах, де існує високий рівень захворюваності, заборонено допускати глядачів на спортивні заходи, а що буде далі – невідоме… 🙁 .

До Олександрії приїхали юні гравці з усієї України. Вони провели турніри в індивідуальному і командному розрядах. Парна частина чемпіонату була скасована, як і на мінікадетському чемпіонаті, який проходив тиждень тому у Запоріжжі. Див. результати ЧУ мінікадетів 2020. Цікаво, що цілий ряд гравців 2010 р.н. перемістилися із Запоріжжя до Олександрії, і таким чином прийняли участь в двох поспіль великих змаганнях.

Див. також результати минулорічного ЧУ для міні-мінікадетів, який проходив у Чернігові.

Олександрія вперше приймає чемпіонат з настільного тенісу. Спорт у цьому місті бурхливо розвивається, і це відбувається завдяки діям місцевої влади. Клуб «Торнадо» є сучасною спорудою, в якій все обладнано відповідно до існуючих норм для змагань. Цікаво було познайомитися з новим клубом та з новим приміщенням.

Фото клубу «Торнадо»

Відео відкриття чемпіонату

Хід змагань

Змагання у командах

Спочатку була проведена командна частина чемпіонату, яка тривала протягом одного дня. Уже ввечері стали відомі імена призерів. У змаганнях прийняли участь 14 команд хлопчиків і 11 команд дівчат. Обидві сітки гралися за олімпійською системою, але місця визначалися тільки для перших трьох.

Фото команд

Безумовно, усі тенісисти відчайдушно боролися за місця. Потрапляння навіть у вісімку кращих команд країни вважається у нас дуже почесним!

Два цікавих моменти за підсумками розіграшу. Закарпатська команда у складі Саймона Енського і Микити Ревенка вдвох обіграли решту суперників! Відсутність одного члена команди постійно давала їм мінус одне очко, а це означає, що хлопці повинні були вигравати всі матчі вдвох «за себе і того парня».

Дві області потрапили у подвійні призи: серед хлопчачих і дівочих команд. Представники Івано-Франківської області стали володарями срібної медалі (у хлопців) та золотої медалі (у дівчат). Представники Києва також досягли непоганого успіху – хлопці і дівчата завоювали по «бронзі».

Місця призерів

Хлопці

 • 1 місце – Закарпатська область. Склад команди: Саймон Енський (Мукачеве), Микита Ревенко (Ужгород).
 • 2 місце – Івано-Франківська область. Склад команди: Владислав Бідочко, Кіселейчук Олег, Олег Антоняк, Роман Окун.
 • 3 місце – м. Київ. Склад команди: Артем Слюзенко, Олексій Мусійчук, Володимир Невіжин.

Дівчата

 • 1 місце – Івано-Франківська область. Склад команди: Тетяна Пукало, Віталіна Семенька, Катерина Оглоб’як.
 • 2 місце – Черкаська область. Склад команди: Марія Міклашевська, Анастасія Омельчук, Дар’я Романова, Кіржан Руслана, Мілена Марковська, 2010
 • 3 місце – м. Київ. Склад команди: Ілона Бугай, Марія Дробова, Анастасія Міняйло, Вероніка Прищепа.

Фото нагородження

Відео нагородження

Індивідуальний розряд

Поліна Кривошея

В особистій першості звернули на себе увагу рейтинговані тенісисти, а їх було не так уже і багато. У хлопців непоганий рейтинг ФНТУ мали: Владислав Бідочко (Івано-Франківськ), Артем Гриценко (Черкаси), Саймон Енський (Мукачево), Микита Ревенко (Ужгород), Георгій Тарнавський (Ізмаїл), Олег Кіселейчук (Івано-Франківськ), Артем Слюзенко (Київ), Ярослав Голубков (Нікополь), Олександр Кочерга (Покровськ). До стадії 1/4 фіналу вони вибили із боротьби всіх нерейтингованих тенісистів і далі вже змагалися поміж собою. Кращим став Владислав Бідочко з Івано-Франківська.

Тетяна Пукало

У дівчат рейтингованих тенісисток було ще менше. Це: Діана Колєннікова (Жовква), Тетяна Пукало (Рогатин), Поліна Кривошея (Миколаїв), Віталіна Семенька (Рогатин), Марія Гадзінська (Одеса), Анастасія Омельчук (Умань). Безперечними претендентками на «золото» вважалися Діана Колєннікова і Тетяна Пукало.

Цей успіх не був випадковим для призерів. І хлопці, і дівчата, не зважаючи на свій юний, мінімінікадетський, вік пройшли вже немало змагань в середині країни та за кордоном. Див. посилання на сайт «Наш теніс»: Бідочко, Гриценко, Енський, Коленникова, Колєннікова, Пукало, Кривошея.

Діана Колєннікова

Дещо у тіні залишилися тенісисти 2011, 2012 і 2013 року народження, але ж вони також були і продемонстрували доволі зрілу гру. За віком, це ще не їх чемпіонат, і вони будуть добиватися медалей у наступні роки, а це означає, що тоді вже вони будуть недосяжними для тих, хто тільки-тільки розпочне тренування з настільного тенісу… Тренери зараз намагаються брати на навчання дітей наймолодшого віку. Такими були на змаганнях Давід Дробов (Київ) та Анастасія Чумарна із Гребінки (обидва 2014 року народження!), які потрапили до списків учасників чемпіонату. Я вважаю, що про них ми обов’язково почуємо через 2-3 роки та побачимо на п’єдесталі нагородження! 😉

Місця призерів

      Хлопці

Саймон Енський

 • 1 місце – Владислав Бідочко (Івано-Франківськ)
 • 2 місце – Артем Гриценко (Черкаси)
 • 3 місце – Саймон Енський (Мукачево)

              Дівчата

 • 1 місце – Діана Колєннікова (Жовква)
 • 2 місце – Тетяна Пукало (Рогатин)
 • 3 місце – Поліна Кривошея (Миколаїв)

Продовжує зростати тенісний «потенціал» Закарпаття. Услід за кадетом Михайлом Ловгою із Сваляви, почали штурмувати чемпіонський Олімп України міні-мінікадети: Саймон Енський із Мукачево і Микита Ревенко із Ужгорода. На рівні дитячо-юнацького тенісу Закарпаття має вже доволі високі результати, які тепер будуть щорічно реалізовуватися в медалі чемпіонату України.

Конкуренція між тренерами із різних областей України значно посилилася. Багато тренерів активно і наполегливо займаються з юними вихованцями, відшукують нові таланти.

Фото нагородження

Відео нагородження

Привітання, резюме

Підсумки міні-мінікадетського чемпіонату України 2020 року: 5 комментариев

 1. Николай Павлович

  Поздравляю всех призеров! Лидеров 2010 года рождения уже не догнать. Нужно тренировать более маленьких. Тренера правильно сделали, что обкатывали своих сегодняшних призеров в течение двух последних лет. Много вложено труда, эмоций, денег. Это очень большая работа.

  1. Татьяна

   Мне нравится, что в Киеве появились большие таланты в настольном теннисе! Думаю, что на следующий год они будут чемпионами — и девочки, и мальчики!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.