Підсумки молодшої Дитячої ліги сезону 2020-2021

Золоті медалі здобули представники Полтави, Чернігова, Жовкви, Гребінки, Кременчуга, Нікополя!

Престижний турнір з настільного тенісу для наймолодших гравців завершений. Останній, третій, тур проходив, як і завжди у Жовкві, в період з 28 по 30 травня 2021 року. Головний суддя: Ігор Майовка. На турі були розподілені місця у першому та другому фіналах. Усього прийняло участь 15 команд хлопців та 10 команд дівчат з усієї України. Вік спортсменів – від 2009 р.н. та молодші.

Дитяча ліга була і є стартом для молодих талановитих спортсменів. Саме ці змагання показують хто чого вартий. Призи Дитячої ліги є доброю згадкою на всі роки тенісної кар’єри. Добитися їх не так просто. На Лігу приїжджають найсильніші діти країни.

Останні роки демонструють тенденцію об’єднання команд з різних міст. Тренери обирають найсильніших тенісистів у своєму клубі або ДЮСШ та відшукують такий же «золотий» варіант в інших тренерів. Зрозуміло, що в цьому випадку шанси на успіх значно покращуються. Регламентом КЧУ таке злиття команд не забороняється. Успіх розділяється на два або навіть на три міста.

Результати сезону Дитячої ліги

Грають Вадим Солтис та Матвій Третяк

На третій тур в Жовкві приїхали найсильніші мінікадети 9-12 річного віку. Нещодавно завершився чемпіонат України для вікової категорії 2010 р.н, і деякі призери ЧУ приїхали сюди за черговими медалями. Див. результати ЧУ-2021 для міні-мінікадетів.  У числі лідерів Ліги опинилися золоті призери ЧУ мукачівці Енський Саймон, Давидович Золтан, які були на рік молодші від інших учасників, а також уманці Аркуша Дмитро, Галай Арсеній, Аркуша Андрій, бронзові призери ЧУ, але тут вони були молодші від деяких інших аж на три роки, Бідочко Владислав (Рогатин), бронзовий призер ЧУ, Павлюк Максим, срібний призер ЧУ в індивідуальному заліку.

У дівчат серед призерів ЧУ в особистому заліку у Жовкві знаходилися: Колєннікова Діана (Жовква), Пукало Тетяна, Семенька Віталіна (обидві з Рогатина), Гадзінська Марія (Одеса), Кривошея Поліна (Миколаїв). Більшість з цих талановитих дівчат знов отримали нагороди, але ж на цей раз – у Дитячій лізі.

Золоті призери Дитячої ліги: Вадим Солтис, Микита Павлюченко, Сергій Казарян

До речі, Дерлюк Антон і Колєннікова Діана також є призерами особистого заліку іншого чемпіонату України – мінікадетів (вік 2008 р.н.), де вони продемонстрували свою силу у боротьбі з більш старшими суперниками. Див. ЧУ для мінікадетів.

Хлопці

У хлопців найсильнішими колективами протягом сезону виступили дві команди: об’єднана КДЮСШ №2 (Чернігів)-КДЮСШ №1 (Кременчук)-ДЮСШ (Полтава)-ДЮСШ (Жовква) та також об’єднана команда ДЮСШ (Рогатин-Нікополь). Вони весь сезон змагалися між собою, не допускаючи інших до боротьби за золото. Доля першого місця була вирішена в останньому турі в особистій зустрічі, де перемогли чернігівці-полтавчани-жовківчани.

Срібні медалісти: Антон Дерлюк (праворуч), Матвій Третяк (у центрі), Олег Колмогорцев

Бронзові призери: Саймон Енський і Золтан Давидович

Закарпатська команда із Мукачева грала своїми силами та змогла отримати бронзові медалі, які їй дісталися цілком заслужено. Але ці хлопці будуть продовжувати тут виступ і наступного року, де вони, напевно, будуть вже найсильнішими.

Див. результати першого туру, результати другого туру сезону 2020-2021

П’єдестал пошани

 • 1 місце – об’єднана команда КДЮСШ №2 (Чернігів)-КДЮСШ №1 (Кременчук)-ДЮСШ (Полтава)-ДЮСШ (Жовква). Склад команди: Солтис Вадим, Павлюченко Микита, Білащенко Олександр, Казарян Сергій, Шульгачик Дмитро.
 • 2 місце – об’єднана команда ДЮСШ (Рогатин, Нікополь). Склад команди: Дерлюк Антон, Третяк Матвій, Колмогорцев Олег.
 • 3 місце – ФСК Апвард ДЮСШ (Мукачево). Склад команди: Енський Саймон, Давидович Золтан.

Табличка 3 туру

Дівчата

Результати дівчат на сайті Ігоря Палагута на сайті ФНТУ

У дівчат стабільно сильно пройшли весь сезон спортсменки об’єднаної команди Гребінка-Жовква-Нікополь. Вони займали перші місця на всіх проміжних турах. Див. результати першого туру, результати другого туру сезону 2020-2021. Виграли вони і останній, третій тур. Практично, ніхто не зміг встояти проти Діани Колєннікової, Ганни Дерлюк, Софії Чумарної, які мають дуже високий рейтинг ФНТУ для свого віку.

Чемпіони Дитячої ліги: Анна Дерлюк, Софія Чумарна, Діана Колєннікова, Юлія Пелих

На другому місці опинилася команда СДЮСШОР із міста Рогатина Івано-Франківської області, які вдало провели саме третій тур, і його результати витягнули їх на срібну медаль.

Друге місце у тенісисток із Рогатина: Віталіна Семенька, Тетяна Пукало та тренер Б. Сенишин

Третє місце зайняла об’єднана команда київських клубів «Лідер», «Покоління» та Миколаєва. Вони також віддали усі сили на третій і тур та добули медалі, хоча мали декілька програшів на цьому етапі. Вважаю, що команда заработала звання найемоційнішої команди Ліги. Див. супервідео суперпоєдинка між супердівчатами.

Бронзові призерки: Поліна Кривошея, Анастасія Міняйло, Вероніка Прищепа

У спір за медалі могли втрутитися херсонсько-одеська команда «Пальміра», яка на заключному турі зайняла третє місце, але у них виявився більш гіршим показник, за яким рахують загальне місце у випадку рівності очок. Вони, як і киянки набрали 10 балів, але киянки зайняли на другому турі 2 місце, а «Пальміра» вище третього місця протягом сезону не піднімалася.

П’єдестал пошани

 • 1 місце – об’єднана команда ДЮСШ (Гребінка-Жовква-Нікополь). Склад команди: Колєннікова Діана, Дерлюк Анна, Чумарна Софія, Пелих Юлія, Шевченко Ярина.
 • 2 місце – СДЮСШОР (Рогатин). Склад команди: Пукало Тетяна, Семенька Віталіна, Гондурак Анастасія.’’
 • 3 місце – об’єднана команда «Лідер», «Покоління», ДЮСШ (Миколаїв). Склад команди: Кривошея Поліна, Міняйло Анастасія, Прищепа Вероніка.

Табличка 3 туру

Фото нагородження

Відео фіналів

Коментарі, привітання з соцмереж

 • Матеріал підготував: Андрій Лук’яненко
 • 31.05.2021

Підсумки молодшої Дитячої ліги сезону 2020-2021: 2 комментария

 1. Александр

  По итогу распределение мест в 2-4, насколько я знаю, прошло именно по личным встречам 3 команд между собой за все 3 тура

  1. admin Автор записи

   Может быть. Раньше как-то немногу по-другому определялось…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.