Підсумки Суперліги жінок, сезон 2020-2021

Переможцем стала команда із Києва!

Підійшов до завершення чотирьох туровий марафон жіночої Суперліги України з настільного тенісу. Завершальний етап відбувся у Києві, в залі ФНТУ, в період з 18 по 20 травня 2021 року. Головний суддя змагань: С.А. Лімонов. На змагання приїхали усі вісім команд, які були у заявочному списку.

Чемпіони відомі, і результати особливо не здивували. Увесь сезон упевнено лідирувала київська команда Dream Team, яку вели до золотих медалей гравець Маргарита Песоцька та тренер команди Маргарита Анатоліївна Песоцька. Команда перемогла в усіх матчах протягом сезону, крім одного – останнього, який відбувся на четвертому турі. Кияни (без Маргарити Песоцької) не встояли проти луганських тенісисток із Сєвєродонецька.

Найкращих теплих слів заслуговують вихованці тренера А.А. Мініна із Сєвєродонецька. За суттю, їх команда під назвою «КДЮСШ №1-ЛОШВСМ» – це команда школярів. Однак дівчата набули такої високої майстерності, що перед ними не можуть встояти досвідчені дорослі тенісистки. Вероніка Матюніна вже давно стала «грозою авторитетів».

На третє місце увірвалася івано-франківська команда «Роксолана» (Рогатин). Її тенісистки дуже впевнено провели четвертий тур, де як раз і вирішувалася доля бронзових нагород.

П’єдестал жіночої Суперліги сезону 2020-2021 з настільного тенісу
 • 1 місце – «Dream Team» (Київ). Склад команди: Песоцька Маргарита, Димитренко Анастасія, Куріщенко Марія, Брехова Валерія, Єпіфанцева Анастасія. Тренер: М.А. Песоцька.
 • 2 місце – КДЮСШ №1-ЛОШВСМ (Сєвєродонецьк). Склад команди: Матюніна Вероніка, Євтодій Іоланта, Шередега Софія, Чернявська Олена, Афанасьєвська Віолетта. Тренер: А.А.Мінін.
 • 3 місце – «Роксолана» (Рогатин). Склад команди: Мидвецька Анастасія, Хмілевська Наталя, Кануннікова Василиса, Цюпко Олександра, Кібанова Аліна. Тренер: З. Верб’яний.

Особливістю Суперліги цього сезону стало те, що перший і другий призери були визначені задовго до кінця чемпіонату. Практично, напередодні четвертого туру вже можна було говорити про розподіл золотих і срібних медалей.

За «бронзу» же, навпаки, точилася вперта боротьба. Відразу три колективи претендували на третє місце: «Роксолана» (Рогатин), ДЮСШ-26 (Київ), «Хван-Ман-Гим» (Узбекистан). Четвертий тур був вирішальним. У залежності від його результатів кожна з цих команд могла святкувати перемогу. Найкраще виступила «Роксолана». Дівчата, дійсно, зібралися духом і змогли добути п’ять перемог.

Грають Олена Пентюк та Марія Куріщенко

На жаль, київські тенісистки ДЮСШ-26 прибули не в повному складі. Відсутність Аліни Видрученко сильно відобразилася на загальних результатах. Практично, через це киянки позбавили себе медалі чемпіонату. Анастасії Хачатурової та Олені Пентюк вдалося обіграти удвох тільки дві команди, проте іншим – програли. У кінцевому заліку їм не вистачило лише два очки… 🙁

Непогано виступила узбецька команда, яка, за суттю, також вважається школярського віку. Дівчата на наших очах поступово зростають у Суперлізі, де вони грають уже не менш, ніж три роки. Український досвід їм дуже допомагає у підвищенні майстерності, і результати, як кажуть, налице. Член цієї команди Мархабо Магдієва нещодавно взяла золоту медаль у Європі, на юнацьких змаганнях під егідою ITTF – WTT Youth Series-WTT Youth Contender Vila Real, а така нагорода, до речі, є мрією українських юних спортсменів… 🙂 Див. також Magdieva and Kaufmann bag final day honours in Vila Real

Таблички всіх чотирьох турів

Детальні результати на сайті Ігоря Палагути та на сайті ФНТУ

Відео на пам’ять про сезон 2020-2021 у Суперлізі від Олександра Мініна
Резюме, привітання, коментарі із соцмереж

Підсумки Суперліги жінок, сезон 2020-2021: 14 комментариев

 1. Тетяна.

  Дякую за матеріал! Як завжди — оперативно, цікаво, з фото і по суті!!!

 2. Счастливчик

  Надеюсь, на международных соревнованиях Матюнина будет выступать также!

  1. admin Автор записи

   Международные соревнования — это уже другое дело… Надо знать соперников, с которыми играешь. Приспособиться к ним. Магдиева Мархабо постепенно приспосабливается. Она ездит за границу. Наши же играют один с другим….

   1. Счастливчик

    Вообще-то, у Матюниной больше поездок на подобные турниры чем у Магдиевой).

     1. Счастливчик

      16 лет. Занимает 29 место в мире в категории до 17 и 89-е до 19, во взрослом 561. Сыграла во взрослом и U21 ITTF Challenge Series — 2019 ITTF Challenge, Belarus Open, Minsk (BLR) и в 2019 — World Tour — Seamaster 2019 ITTF World Tour, Korea Open, Busan (KOR).

 3. АНДРІЙ

  Яка Матюніна яка Європа Це Україна ……..Зняли всіх з Словенії .Під питанням Чехія ? Та і ЧЄ під питанням! .Всі гроші розікрали .. Та ще треба штраф заплатити , що зняли всіх зі Словенії ! ЖАХ ! . В якій країні живемо ?

  1. Счастливчик

   Возможно, сдвинули дедлайн для снятия и поэтому штрафа не будет. А Чехия и ЧЄ ещё в силе.

 4. Николай

  Возможно всё…только на снятие могут продлевать, а на добавление — нет?!) Достаточно вспомнить как поступили с Титус и Борщевским!!!! И кто следующий на очередь?
  А вот почему спортсменов сняли? Почему опять никто из тренеров сборной ничего не комментирует??? Неужели опять денег нет?🤨🤨🤨
  Опять, наверное, нужно Рыбку просить провести расследование?!!!

 5. Счастливчик

  Наверняка, основная причина — финансовая, можно спросить самих спортсменов, что им сказали. А что за расследование проводил Рыбка?

  1. Николай

   Если финансовая трудность, то зачем их нужно было вообще регистрировать? Регистрация же не год назад проводилась, а дней 10-14 назад.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.