Підсумки турніру з настільного тенісу у Рівному

Улітку в Україні потрохи зменшується пожвавлення у клубах настільного тенісу, але тільки не у Рівному! 🙂  Тут вже достатньо великий час функціонує клуб настільного тенісу «Воля», до якого приєдналося немало сильних гравців міста. Молоді спортсмени із Хмельницької області (місто Славута) нещодавно відвідали рівненських тенісистів, і можна сказати, що перше знайомство завершилося для них дуже вдало!

Рейтинговий турнір з настільного тенісу проходить в КНТ «Воля» щомісячно. За його підсумками, а також за підсумками вищої та першої ліги міста Рівне та Рівненської області обраховується місцевий рейтинг. Люди грають для власного задоволення та отримують при цьому хороший досвід. Клуб об’єднує тенісистів різного віку, і деякі старші з них у минулому мали почесні нагороди. Сильними для свого віку вважаються майже всі рівненські ветерани.

Організатор змагань Андрій Гучок

Дуже амбіційними виглядають молоді спортсмени, які також немало свого часу віддали вдосконаленню ігри та тепер нарівні змагаються з ветеранами. Усе це сприяє встановленню доброї співпраці, допомагає клубу прогресувати. Міцні зв’язки КНТ «Воля» має з осередками настільного тенісу Волинської та Тернопільської області. Поступово налагоджується контакт з Хмельниччиною. У цьому плані є дуже цікавий матеріал в Інтернеті: Два міста з Хмельниччини хочуть увійти у склад Рівненської області

Слід нагадати, що у минулі роки славутські спортсмені неодноразово приймали участь у тенісних турнірах Рівного.

Секретар змагань Микола Боровець

Останнім часом організацією та проведенням рейтингових турнірів у клубі займається  Андрій Гучок, і при цьому він сам приймає в них активну участь. Незмінним секретарем майже усіх змагань у Рівному є Микола Боровець, який також є досвідченим гравцем у настільний теніс.

Див. Сторінка СКНТ «Воля» у Фейсбуку

Зал СКНТ «Воля»

Турнір «Липень-2019»

Рейтингований турнір «Липень-2019», у якому прийняла участь славутська молодь, зібрав майже 20 сильних тенісистів міста. Спочатку змагання проходили у групах, за результатами яких гравці потрапляли до першого або другого фіналу. Тут ігри проходили за системою «мінус 2» з визначенням усіх місць.

На турнір до Рівного поїхали від Славути Нікіта Загоруйко, Даша Шабурова, Оля Туніцька. Славутські школярі, можна вважати, непогано виступили проти дорослих. Кожен з них виграв по одній-дві ігри зі старшим суперником. І хоча діти не змогли пробитися до першого фіналу, однак не потрапили і на останні місця. Славутчани показали непогану техніку, але в них немає головної збро» – досвіду, який є у дорослих гравців. У цьому плані рівненські тенісисти продемонстрували дуже корисні уроки, які, сподіваюсь, будуть враховані у майбутньому.

Переможцем турніру став Андрій Гучок, який, до речі, уперше отримав таку високу нагороду! Андрій – безперечно, сильний гравець, але у клубі є багато авторитетних суперників, з якими важко боротися. Він неодноразово досягав призових місць, але золоту медаль отримав тільки тепер!

Грамота та медаль турніру

На другому місці – Олександр Ковальчук, на третьому – Ігор Дмитрук. Усі призери першого фіналу були нагороджені грамотами і медалями.

Другий фінал завершився перемогою Ігоря Татарчука. На другому місці – Нікіта Загоруйко (Славута), на третьому – Даша Шабурова (Славута).

На цьому змагання завершилися. Нам, славутьским тенісистам, було дуже приємно за теплу зустріч у Рівному. Дякуємо за слова підтримки та корисні поради, якими поділилися місцеві гравці! 🙂

Життя так складено, що перспективи завжди залишаються за молоддю. Це наша зміна, вона прийде на наші місця, і ми всі є відповідальними за те, щоб вони були краще, ніж ми! 🙂

Призери турніру (зліва направо): Олександр Ковальчук, Андрій Гучок, Ігор Дмитрук

Таблички і сітки турніру

Відео за участю славутських тенісистів

Нагородження призерів

Наша прогулянка по Рівному

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.