Положение турнира по настольному теннису в Сколе

Ко Дню Конституции Украины в городе Сколе Львовской области пройдет турнир по настольному теннису, предназначенный для детей (начало 29 июня 2018 г.). В дни летних каникул, когда у школьников появляется масса времени, такой турнир очень кстати. В Сколе я никогда не был. Читаю, что это город в горах, находящийся в  заповедной зоне. Здесь расположен Национальный природный парк «Сколевские Бескиды». Сам Сколе внесен в список исторических населенных мест Украины. Побывать здесь было бы, конечно, интересно!

Турнир, о котором идет речь, проводится, наверное, впервые.  Его не видно в Календаре ФНТУ для рейтингованых соревнований. Возможно, здесь много любителей настольного тенниса среди детей и юношества, которые бы смогли стать достойными соперниками для приезжих. Согласно Положения, турнир проводится для спортсменов в следующих возрастных категориях: 2000-2002, 2003-2005, 2006-2007, 2008 и младше.

Зал для игры в настольный теннис в Сколе

Задачами турнира является установление дружеских связей с теннисистами других городов Украины, пропаганда здорового образа жизни, популяризация настольного тенниса, повышение спортивного мастерства. Думаю, что если бы заранее получить согласие сильных теннисистов на приезд, то можно было бы привлечь сюда довольно большой контингент других игроков! Но не знаю, как справятся с этой задачей организаторы турнира.

Возможно, они заинтересуют своих гостей  возможностью хорошо отдохнуть в горах, побывать на природе, полюбоваться живописными ландшафтами Карпат. О возможностях туристического Сколе можно узнать из путеводителей по Украине.

Положение турнира

Положение турнира по настольному теннису в Сколе: 29 комментариев

 1. Аноним

  Доброго дня! Дуже добре, що проводиться такий турнір в Сколе! Спасибі організаторам та спонсорам! І з Вашого дозволу є кілька запитань: — чи може спортсмен виступати і в своїй віковій групі, і в старшій( тобто в двох)? — якими саме, цінними призами, будуть нагороджуватися переможці?

  1. Олесь

   Доброго дня! Так, учасник може виступати у двох категоріях, проте внесок оплачується за кожну категорію. Щодо призів — то точно будуть медалі, грамоти і кубки для команд. Інші призи наразі узгоджуються з спонсорами. Можливо це будуть пам»ятні чашки чи футболки. Наразі вся орагнізаційна діяльнісьть по тенісу реально тримається на двох людях, тому не можемо без допомоги спонсорів щось однозначно сказати. Ви приїзжайте, вигравайте, в нас гарна природа, гори, у будь-якому випадку не пожалієте!! Це лише перший такий великий турнір, в майбутньому будем підвищувати рівень і прщвмвати марку!

 2. Аноним

  А як то розуміти,що кубки для команд,якщо змагання проводяться в особистому розряді? Якщо хочете започаткувати в себе турнір,то потрібно і дотримуватися загально- прийнятих спортивних правил… Якщо можна висвітліть нам подібну практику! За відродження н/ тенісу- респект!!!

  1. Олесь

   Така практика є поширеним варіантом. Це особисті змагання, проте за підсумками турніру визначається команда яка завоювала найбільшу кількість призових місць. (наприклад за перше місце 3 очки, за 2 — 2 очки а за 3 — 1. ) На останньому такому турнірі ми були в Миколаєві (Львівської обл), місяць тому, при чому турнір був рейтинговий — особистий і використовували таку командну систему нагородження. (Інформація про його результати є на сайті Майовки, Львівської федерації тенісу- можете глянути і переконатись).

 3. Андрей

  Насколько я понял, это лично-командные соревнования. В них каждый участник выступает сам за себя, но в итоге, по их результатам, награждается целая группа спортсменов. Например, игроки, приехавшие из Киева, из Львова и т.д.
  Согласно Правилам настольного тенниса, соревнования бывают личные, командные, лично-командные и командно-личные.
  Если что непонятно, пишите — отвечу!

  1. Аноним

   А якщо приїхав один спортсмен? То тоді він немає шансів,навіть якщо буде перший??? Чесно, за 5 років таку практику не зустрічав?! Є Роксолана,Карпати,Лірс та інші і ви так проведіть. Для чого такі експерименти??? Є одна відповідь: виставити велику кількість місцевих і за підрахунком всіх залишити КУБКИ в себе!!!!

   1. Олесь

    Велика кількість спортсменів нічого не дасть бо потрібно ще зайняти призове місце, а якщо навіть буде 30 учасників від одного міста і вони займуть місця з 10 по 40, то не отримають жодного балу і не залежно від кількості їм нічого не світить! Так само й один якщо приїде — не факт що виграє, бо завжди несподівано може знайтись сильніший! Тому наперед гадати немає сенсу.

 4. Аноним

  Скільки чол. у команді може бути? Чи встигнуть за один день провести змагання? Я візьму і сам привезу 30 дітей і скажу команда…. Краще брати якістю,а не кількістю! На змагання завжди їдуть після відбіркових турів ті,які заслужили!

  1. Олесь

   Велика кількість спортсменів нічого не дасть бо потрібно ще зайняти призове місце, а якщо навіть буде 30 учасників від одного міста і вони займуть місця з 10 по 40, то не отримають жодного балу і не залежно від кількості їм нічого не світить! Тому що очки даютьтся тільки за призові місця

 5. admin Автор записи

  Какие ваши условия проведения турнира в Сколе? Есть конкретные предложения?

 6. Аноним

  Якщо особисті,то хай будуть особисті! А якщо команда- то командні! Уявіть собі,що приїдуть групи по 10-20 чоловік. Ви встигнете провести змагання? Де люди будуть ночувати? Проведіть як всюди проводять! Так буде чесно!

 7. admin Автор записи

  Я вижу, что вы немножко не понимаете, что такое лично-командные соревнования. Это, действительно, интересный вид змагань. И тут не обязательно иметь РАВНОЕ количество участников. Такие турниры часто проходят в Украине на уровне клубов, встреч между разными городами.

 8. Аноним

  Например? В пионерском лагере? В чем интерес? Колличеством можна задавить? Подібна практика приміняється на ЛІЗІ!!! А ви проводите турнір,а для турніру існують інші правила!!! Так кто не понимает???? Зачем манипулируете? Ведь можно провести чесные соревнования?!

 9. admin Автор записи

  почитайте, что такое лично-командные соревнования. Почему вы решили, что вас кто-то обманывает?

  1. Аноним

   Да вы себья обманываете… В даном случае этот метод неправильный. Поймите! Вы не успеете за день провести сореанование!

 10. Vitalii KOLIENNIKOV

  Організаторам турніру — респект! Чудова ідея провести турнір з тенісу настільного для діточок в День Конституції ще й в такій мальовничій локації! Наснаги Вам, впевнений, що Вам вдастся зреалізувати все задумане — такий позитивний проект приречений на успіх.
  P.S. І не звертайте увагу на всіляких «Анонімів», котрі намагаються Вам «допомогти»…
  Собака гавкає — вітер носить, а караван йде…

  1. Аноним

   Не звертати увагу на інших- себе не поважати! Дайте відповідь на зауваження,які зверху!!! Команда із скількох учасників складується???

 11. admin Автор записи

  позвоните мне по телефону: 096-638-82-51. Не засоряйте комменты.

  1. Аноним

   Ні,ви дайте відповідь письмово,щоб всі прочитали! Вам же прийдеться нести відповілальність! Зробіть уточнення у регламенті скільки учасників повинно бути в команді?Це настільний теніс,а не гімнастика!!!

 12. Николай

  Очень интересно как можно на 6 столах провести соревнования в один день по всем возрастным группам? А награждение команд — это вообще бред какой то! Вы действительно объясните для всех : как вообще такое возможно? Любые соревнования для деток — это бесспорно хорошо и даже отлично, только ж и организация должна быть продумана….

 13. admin Автор записи

  Я удивлен, конечно, что турнир в Сколе вызвал такой ажиотаж!

  1. Олесь

   Ажіотаж за комп»ютером не означає що буде такий ажіотаж за тенісними столами!!! Я от думаю що якщо на турнірі в загальному буде 50-60 дітей у всіх категоріях то для нас — орнагізаторів це буде великий успіх! І за один день розіграти 8 комплектів зовсім реально на 6 столах (в середньому буде 8-14 дітей в категорії)!!! Але якщо приїде більше учасників (100 наприклад) то це буде справжній фурор як на перший такий турнір і звісно ми зможемо обговорити можливість проведення фіналів наступного дня, надавши всім учасникам фіналу можливість доступно переночувати!! І від мене буде низький уклін тренеру який привезе більше 10 учасників!!!

   1. Аноним

    Бачите,потихеньку до вас почало доходити. На зауваження не треба ображатися,а брати їх до уваги,бо люди хочуть допомогти! Початок змагань мав бути не пізніше 10 ої години!!! Кому далеко день приїзду за один день! Так як львів’яни чи інші коли їдуть до Чернігова! І нагородження,із підрахунком очків,це дійсно каламбур!!! Не смішіть людей! І тому пану,що в собачій упряжці на каравані їде- попутного вітру! Виправте деякі моменти,і я впевнений,що у вас все вдасться! За натхнення та підтримку тенісу- молодці!

    1. Олесь

     Ніхто на зауваження не ображається! Тут в переписці дійсно ажіотаж. Проте досі мені ніхто не подзвонив що їде дуже з далека! От ви наприклад звідки? Скліьки учасників привезете? Де конкретика? Якби хоч хтось звернувнся з такою проблемою то все би допомогли чи помінялм! Наразі я маю підтверджених учасників з Львівської області! Які сказали що проблем немає з добиранням! І та кількість учасників яка буде — цілком рельно зігріє в 1 день! А так писати пусті слова всі вміють!

 14. Аноним

  Проблема не з добиранням,а з від’їздом може виникнути!!!! Тоді ночліг де,як? Майте на увазі! Скажіть, щоб люди знали на що розраховувати,бо як правило всі діти їздять за батьківські кошти!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.