Прес-реліз турніру 2020 Setka Cup Open Сadets & Minicadets

Залишилось два дні до початка некомерційного відкритого турніру з настільного тенісу для дітей 2020 | Setka Cup Open Сadets & Minicadets. На цьому сайті вже був виставлений анонс, тепер додаємо прес-реліз заходу (див. далі). Турнір неординарний, і, я вважаю, що ми всі з нетерпінням чекаємо на нього. Формат змагань дуже цікавий, і подібного на Україні ще не було. Настав час проводити більш цікаві спортивні заходи для дітей, і це правильно в плані популяризації настільного тенісу. Безумовно, такі турніри приваблюють юних спортсменів, і вони з задоволенням будуть готуватися до наступних стартів.

Див. також анонс турніру

На даний момент відомі склади команд. Усього будуть приймати участь 8 колективів, зібраних найкращими тренерами України. Раніше повідомлялося про те, що запрошення стосувалися, в основному, відомих гравців кадетського та мінікадетського віку, і так воно і вийшло. Див. склади команд:

Склади команд

Приємно, що турнір зібрав представників 9 міст України, і я вважаю, що у майбутньому географія цих змагань буде тільки зростати.

Як і на турнірі Setka Cup для дорослих, неможливо спрогнозувати майбутніх лідерів або визначити коло призерів. Кожен колектив може «вистрілити», тобто потрапити до фаворитів турніру. Якщо проаналізувати склади, то побачимо, що майже жодна команда не зібрана за максимальним принципом. Якщо є сильні кадети, то слабкими залишаються мінкадети. Якщо в команді супердівчата, то маловідомими є хлопці… 🙂  Тобто вже зрозуміло, що гравців чекають запеклі поєдинки! Результат буде обраховуватися за сумою набраних командою очок. Див. результати попереднього турніру Setka Cup.

Також приємно, що буде організована пряма трансляція. Слідкуйте за посиланням: Ютуб

Прес-реліз турніру

Прес-реліз турніру 2020 Setka Cup Open Сadets & Minicadets: 1 комментарий

  1. Андрей

    Следующим шагом для Сетки Кап было бы проведение международного детского турнира по такому же принципу. Если бы не карантин, то с удовольствием бы приехали дети из Молдавии, Белоруссии, Литвы, Польши, Венгрии. В последние годы много тренеров и родителей возили туда своих детей. Контакты остались.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.