Привітання з Новим роком від ФНТУ

ФНТУ на своєму сайті вітає усіх тенісистів та їх родини з Новим, 2020, роком та підбиває підсумки 2019 року!

Див. також про підсумки та результати тенісистів у 2019 році на сайті Ігоря Палагути

Привітання від президента ФНТУ

Президент Федерації настільного тенісу України Олександр Зац

Насичений 2019 рік підійшов до кінця. Аналізуючи пройдені місяці можна сказати, що ми просуваємося в правильному напрямку. Українські спортсмени підвищують свою майстерність і позиції регулярно граючи турніри світової серії.

Відкриваються зали і зміцнюються клуби настільного тенісу по всій Україні в яких працюють кваліфіковані тренери з систематичним тренувальним процесом. У Києві від ФНТУ був відкритий сучасний зал, де в повному обсязі можуть тренуватися професіонали, чернігівський «Хімік» приймає велику частину українських змагань та навчально-тренувальних зборів, запорізький «Хорт» почав з проведення регіональної ліги і дійшов до чоловічого туру супер ліги, дніпровські «Білі блискавки» і київський «Лідер» (прим. автора: …та київська «Ракетка») як і раніше виховують найбільшу кількість майстрів спорту і до того ж перший з них розвиває свою літню базу на березі річки в с.Хащеве, два зали в Красилові відкриті для проведення змагань і навчально-тренувальних зборів, одеський «Еволюшн» порадує нас своїм масштабом в найближчому майбутньому.

Відкриття нового залу для настільного тенісу в Києві, грудень, 2019 рік,

 

Був проведений перший Супер Кубок між командою переможницею супер ліги та кубку України. Було збільшено кількість трансляцій українських змагань в три рази, збільшено кількість рейтингових турнірів, а також проведена реформа системи обрахунку рейтингу.

Що стосується планів федерації на майбутній рік, то ми плануємо збільшити кількість учасників в рейтингу до 12 років, розробити систему підвищення кваліфікації для молодих тренерів та суддів, збільшити кількість команд у клубному чемпіонаті і продовжувати підвищувати кількість рейтингових турнірів, а також кількість і якість відео трансляцій змагань внесених в календар Міністерства молоді і спорту.

Наша місія на 2020 рік, як і раніше залишається підвищення впізнаваності, популяризації та доступності настільного тенісу в Україні.

Підводячи підсумки, можу сказати, рік був непростим, але ми на це і не розраховували, головне, що він був продуктивним. На 2020 рік цілі вже поставлені і до їх досягнення ми готові.

Уже два роки функціонує новий зал в Академії Віктора Дідуха, Львівська область

 

Також, хочу виділити, дорогі любителі настільного тенісу вашу активну участь та зворотній зв’язок в соціальних мережах, це допомагає нам коригувати наш план в правильному напрямку.

У новому році, бажаю всім вам сімейного благополуччя, сімейного затишку і тепла, щасливих моментів з близькими і друзями, кар’єрного зростання і здоров’я!

З наступаючим вас 2020 роком!
З повагою,
президент ФНТУ Олександр Зац.

У 2019 році:

В Одесі відкрився новий зал для настільного тенісу в TTC Evolution   У Києві розпочав діяльність новий клуб для настільного тенісу «Оrіоn»

У 2019 році:

Упродовж 2019 року з великим навантаженням фунціонували два великих зали (синій та червоний) для настільного тенісу у Красилові Хмельницької області. Див. матеріал: 

Для СК «Хорт» Запоріжжя тенісний 2019 рік також був дуже насиченим на змагання! Див. матеріал: 

Два роки поспіль активно експлуатується великий спортивний зал для настільного тенісу у СК «Хімік» (Чернігів). Практично, усі чемпіонати України проходять саме тут. Див. матеріали: ЧУ   а також:  

Унікальний зал за якістю та інфраструктурою отримали тернопільскі тенісисти від Зіновія Демко, президента СК «Демос» (Кременець, Тернопільська область). Упродовж 2019 року тут щомісячно проходили рейтинговані турніри. Див. матеріал: Святковий турнір у клубі «Демос»

З великою теплотою згадуємо ми усі дитячі змагання, які проходили у залі КНТ «ЛІРС»! Сподіваємось, що у наступному році тут також будуть проходити всеукраїнські турніри. Див. матеріали минувших сезонів: ЛІРС-Опен-2108

DIGITAL CAMERA

Привітання з Новим роком від ФНТУ: 5 комментариев

 1. Сашко

  Спасибо за поздравление! На сайте ФНТУ прекрасная фотография с новым годом. Но люди — чужие! Неужели нельзя было взять лучших теннисистов Киева и сфоткать их на таком же самом фоне в таком же самом виде, с теми же самыми бокалами? 🙂

     1. admin Автор записи

      разные ссылки, да. Тут неточность.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.