Призери міжнародного турніру ЛІРС ОПЕН-2019

До призерів потрапили тенісисти Львівської, Івано-Франківської, Полтавської, Кіровоградської, Запорізької, Закарпатської, Харківської областей!

Не можна не написати про відомий в Україні турнір – ЛІРС Опен (LIRS OPEN), який традиційно проводиться на Львівщині. Це, беззаперечно, один із найкрупніших турнірів України, що постійно збирає величезну кількість спортсменів. І хоча сюди приїжджають, в основному, тенісисти із західних областей, дуже багато  прибуває й гостей. У цьому році заявилися гравці із Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей – практично, вся Україна прислала своїх представників до Жовкви! Були також і гравці з-за кордону – Польщі, Білорусі, Молдови. Більш, як 600 учасників (станом на 23 лютого).

Див. Результати ЛІРС-2019 серед ветеранів

Вхід до спортивного клубу ЛІРС

Безсумнівно, притягує усіх тенісистів сюди відмінні умови проведення змагань, а саме – зал спортивного клубу ЛІРС, який можна вважати перлиною не тільки настільного тенісу, а й усього спорту України. Мало у нас масштабних проектів, більшість залів для настільного тенісу дісталися нам у спадщину ще з радянських часів. Да і зараз змагання з настільного тенісу іноді проводяться у невеликих приміщеннях, без покриття, з подертими стінами, поганим освітленням… Зовсім інший зал ЛІРС – величезний, сучасний, світлий, комфортний.

Відео зала в Жовкві

В останні часи з’явилися спеціалізовані зали для настільного тенісу у Чернігові та Красилові Хмельницької області.

Велике спасибі за зал ЛІРС Ігорю Скоропаду – його засновнику і будівнику. Він продовжує його утримувати у відмінному стані, і хочеться, щоб йому у цьому допомагали не тільки місцева влада та федерація настільного тенісу Львівської області, а й відповідні міністерства, урядові організації та ФНТУ. Цей зал – візитна картка України, яку не соромно показати зарубіжним гостям.

Вважаю, що результати ЛІРС будуть обраховані своєчасно, хоча спочатку були дуже величезні сумніви щодо цього. Див. матеріал: Чи варто їхати на турнір в Жовкві

ЗМІ про турнір ЛІРС, відео:

На сьогоднішній день практично всі, хто отримав нагороди, вже має публікації щодо перемоги у своїх місцевих ЗМІ або відповідних сторінках у Фейсбуці. Боротьба за медалі була важка, але призери змагань, безсумнівно гідні нагород. Це, дійсно, найсильніші тенісисти України!

Фото призерів змагань ЛІРС Опен 2019

Дитячо-юнацька частина

Цікаво, що серед малих дітей є дуже багато учасників, які продовжують спортивні традиції своїх батьків або інших родичів, котрі вже є відомими гравцями! У списках бачимо такі призвіща: Володимир Брояковський (2009 р.н., Кропівницький), Сергій Казарян (2009 р.н., Кременчук), Владислав Скоропад (2010 р.н., Жовква), Олександр Дідух (2009 р.н., Андріївка), Дмитро Шулепов (2010 р.н., Старий Самбір), Марія Остра (2009 р.н., Луцьк), Анастасія Цюняк (2009 р.н., Стрий), Кіра Хотинська (2013! р.н., Черкаси), Марія Сидорко (2009 р.н., Львів), Яна Солтис (2009 р.н., Жовква), Софія Чумарна (2009 р.н., Гребінка), Чмихаленко Ярослав (2007 р.н., Одеса).

Прізвища призерів

Юнаки Дівчата
 • Юнаки 2009 р.н. та молодші
 • 1 місце – Вадим Солтис (Жовква)
 • 2 місце – Матвій Третяк (Рогатин)
 • 3 місце – Антон Дерлюк (Нікополь)
 • Юнаки 2007 – 2008 р.н.
 • 1 місце –Михайло Ловга (Свалява)
 • 2 місце – Ярослав Кравець (Харків)
 • 3 місце – Онуфрій Гоян (Косів)
 • Юнаки 2004 – 2006 р.н.
 • 1 місце – Назар Кіщук (Рогатин)
 • 2 місце – Артем Овчинніков (Чернівці)
 • 3 місце –Олег Напірко (Львів)
 • Дівчата 2009 р.н. та молодші
 • 1 місце – Софія Чумарна (Гребінка)
 • 2 місце – Ганна Дерлюк (Нікополь)
 • 3 місце – Тетяна Пукало (Рогатин)
 • Дівчата 2007 – 2008 р.н.
 • 1 місце – Тітус Анна (Вінниця)
 • 2 місце – Софія Чумарна (Гребінка)
 • 3 місце – Пономаренко Валерія (Харків)
 • Дівчата 2004 – 2006 р.н.
 • 1 місце – Юліанна Занік (Львів)
 • 2 місце – Аліна Чернявська (Вознесенськ)
 • 3 місце – Анастасія Телих (Кропівницький)

Фото делегацій від областей та клубів


Відео нагородження

Загальне фото на згадку про ЛІРС-Опен 2019!

Фотографії та інші матеріали ще додаються…. У кого є власні фото призерів — надсилайте на мою електронну адресу. Див. КОНТАКТИ

Юнаки

Прізвища призерів

Юнаки Дівчата
 • Юнаки 2001-2003 р.н.
 • 1 місце – Артем Овчинніков (Чернівці)
 • 2 місце – Валерій Татарінов (Жовква)
 • 3 місце – Назарій Данилюк (Тисменниця)
 • Дівчата 2001-2003 р.н.
 • 1 місце – Ксенія Ханчук (Брест, Білорусь)
 • 2 місце – Олена Куткова (Львів)
 • 3 місце – Анастасія Петлицька (Харків)

Фото нагородження

Відео нагородження юнаків

Відгуки

Чоловіки

Жінки

Ветерани

Призери міжнародного турніру ЛІРС ОПЕН-2019: 10 комментариев

 1. Олександр

  Безсумнівно, притягує усіх тенісистів сюди відмінні умови проведення змагань, — Ви впевнені, що змагання відмінно підготовлені?????????
  До залу — жодних питань, все суперово.А от судівство,………….-лажа повна і не тільки в дитячому, а й в дорослому віці.

  Безлад, в перший день в групі 7 учасниць, на другий день добавили,чому????»вона місцева» де ви таке бачили???????? Діти по 2-4 години просто чекали своїх ігтр, які затримувались. Чому не можна попередити, що не встигаємо, час щмінено. Другі та треті фінали у регламенті є!!!! В реальності ні. Замість 16-тки 2004-2006 р.н дівчата, чомусь 12 — народилась. І т.д.все перераховувати, часу не вистачить, читайте у фейсбуці, там і дитячий і віп турнір відгуки. Нажаль ЛІРС, завдяки суддівству, в наступному році під великим питанням??????

  1. Соломия Голуб

   Шановний пане Олександре, не варто поливати брехливим брудом те, що не є так насправді. Були і другі, і треті фінали,на стенді бачила. На сайті ФНТЛО виставляються матеріали. Там все прописано. А в чому для Вас виникла проблема, коли добавили місцеву дівчинку? Це ж відкритий комерційний турнір. Та й взагалі, затримки були, та в основному, в групі, де 108 учасників, і не 4 год, як Ви пишете, а набагато менше. Була особисто на турнірі і бачила все не з коментарів.

  2. Ігор Майовка

   Пане Олексадре, Це комерційний турнір. Право додати ще одну учасницю з Жовкви взяла на себе суддівська колегія, враховуючи надані Жовківським спортивним клубом LISR ідеальні умови (що Ви й відмітили) для проведення такого масштабного міжнародного турніру. Це не є порушення. Щодо затримок, то їх створили самі учасники змагань. Так як в положенні було чітко прописано, що попередні заявки відсилаються на мою електронну адресу за 1 день до початку змагань. А по факту, я отримав близько 20% заявок напередодні. Решта опрацьовувались безпосередньо в залі. Основна затримка в часі відбулася у віковій категорії 2004-2006р.н. юнаки, так як вона була наймасовіша -108 учасників. Однак час затримки, який виник, не відповідає тому часу, про який Ви пишете. Він був набагато менший.
   Стосовно проведення ІІ та ІІІ фіналів — вони були!!! Нижче надаю Вам посилання для переконання.
   Що до вікової категорії 2004-2006р.н.дівчата, враховуючи кількість учасників, така система проведення зустрічей була обрана суддівською колегією з метою надання можливості гравцям зіграти оптимально максимальну кількість ігор.

   http://mayovka-igor.narod.ru/news/materiali_zmagan_mizhnarodnogo_turniru_lirs_open_2019_19_24_02_2019r_m_zhovkva_lvivskoji_oblasti/2019-02-22-685

   P.S. Для покращення проведення таких масштабних змагань хотілося б отримувати адекватну критику (а не брехню) та рекомендації, які в подальшому можна було б обговорити та врахувати.

   1. Славік

    Так, для тих, хто не задоволений- нехай сам буде дисциплінований! В Європі є строки подачі заявок і інколи з попередньою передплатою! А ми на чесному слові… Питання для тих хто був тепер на лірсі: чи хотів би хтось побувати на місці Майовки,Мельничука чи Прокоп‘юка? Вони, маючи за собою досвід, зробили все на рівні!

 2. Денис

  Не забудьте написати результати ветеранського турніру…. Там домінували поляки

  1. admin Автор записи

   Денис, хоть дайте фамилии призеров, если помните! 🙂 На сайте федерации Львовской области еще нет результатов!

 3. Денис

  30-39л
  1. Роберт Баран(PL)
  2. Сергей Березинский(Луцк.МС)
  3. Марьян Вардзинский(PL).
  40-49л
  1. Пестерников Денис (Львов)
  2. Виктор Эвтодий(Одесса)
  3. Роберт Баран(PL)
  50-59л
  1. Заур Мамедов(Одесса)
  2. Дулич Анатолий(Львов)
  З. Виктор Эвтодий(Одесса).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.