Результати ЧУ міні-мінікадетів U-11, 2021 рік

Чемпіонами особистого розряду стали представники Закарпаття і Львівської області!

Завершений чемпіонат України з настільного тенісу серед міні-мінікадетів, спортсменів 2010 року народження та молодших (U-11). Він проходив у період з 21 по 23 травня 2021 року в приміщенні спортивного клубу «Хорт» м. Запоріжжя. Головний суддя змагань Марія Войтехова. У чемпіонаті прийняли участь 70 хлопців та 57 дівчат із сімнадцяти областей України. Нагороди розігрувалися в індивідуальному, парному (в тому числі й мікст) та командному розрядах. В індивідуальному розряді було визначено перших 32 місця, а також призери другого фіналу.

U-11 – це минулорічний чемпіонат U-10, і тоді між собою змагалися багато тих, хто приїхав сюди зараз. Практично, суперники залишилися ті ж самі, просто вони стали на рік старші (а більш молодшої категорії вже немає! 🙂 ). Див. результати ЧУ 2020. Було цікаво узнати, як змінилася розстановка лідерів на цей раз. Як відомо, у 2020 році тріумфували тенісисти Івано-Франківської області та Закарпаття, які взяли більшість нагород. Тут, правда, слід врахувати те, що тоді через коронавірус не проводився парний розряд. Кияни отримали дві бронзи в командах і жодної медалі в індивідуальному розряді. 2021 рік приніс деякі зміни до цих результатів.

Чемпіонат у Запоріжжі показав, що найкращі результати демонструють юні тенісисти, які займаються тенісом вже не менш 4-5 років. Це означає, що їх спортивна біографія розпочалася в п’яти-шестирічному віці. Вони пройшли немало змагань, серед яких молодша Дитяча ліга, турніри в різних областях України і навіть за кордоном. Див. Дитяча ліга

Зал СК «Хорт» у дні змагань

На змагання прибуло багато нових молодих тенісистів, тобто таких, які значно молодші десятирічного віку: Тарнавський Герман (2014), Дробов Давид (2014), Петренко Андрій (2013), Аркуша Андрій (2012), Аркуша Петро (2012), Юрченко Іван (2012), Люлька Юрій (2012), Тульчинський Давид (2012), Храмцов Нікіта (2012), Томілін Роман (2012). У дівчат – Польчій Дарина (2014), Алексєєва Ніна (2013), Гедз Ярослава (2013), Кручененко Мілан (2013), Парада Вікторія (2013), Хотинська Кіра (2013), Мітрохіна Софія (2013),  Бугай Ілона (2012), Головко Анастасія (2012), Кафітулова Анастасія (2012), Пелих Маргарита (2012). Усі вони показали доволі зрілу гру, і це значить, що вони займаються тенісом не менш, ніж два роки. Отже, настільний теніс молодіє, і тренери, розуміючи це, все частіше беруть зовсім маленьких дітей. Приблизно такі ж самі тенденції уже давно спостерігаються за кордоном.

Відео фінальних зустрічей

Результати чемпіонату України

Повні результати див. на сайті ФНТУ та на сайті Ігоря Палагута

Командний розряд

У хлопців протистояли давні суперники – команди Києва, Закарпатської і Івано-Франківської областей. Але у цьому році до них додалися черкаські та харківські тенісисти, які значно піднялися за рік. Саме вони і розіграли між собою бронзові медалі. А перші два місця дісталися киянам та закарпатцям – минулорічним призерам. Див. ЧУ-2020

П’єдестал хлопці

 • 1 місце – Закарпатська область. Склад команди: Енський Саймон, Давидович Золтан, Ревенко Микита.
 • 2 місце – Київ-1. Склад команди: Слюзенко Артем, Невіжин Володимир, Мусійчук Олексій, Васильєв Роман.
 • 3 місце – Черкаська область. Склад команди: Гриценко Артем, Аркуша Дмитро, Галай Арсеній, Аркуша Андрій, Шевцов Андрій.

Дівчата

У дівчат також було гостре протистояння, але ніхто не зміг побороти івано-франківську команду, яка була чемпіоном і в минулому році. Цікаво, що тут виступала Тетяна Пукало із Рогатина, яка була призером не тільки в 2020 році, а й в 2019-му на такому ж самому міні мінікадетському чемпіонаті! 🙂 див. ЧУ-2019

П’єдестал дівчата

 • 1 місце – Івано-Франківська область. Склад команди: Пукало Тетяна, Оглоб’як Катерина, Семенька Віталіна, Михно Соломія, Польчій Дарина.
 • 2 місце – Львівська область. Склад команди: Колєннікова Діана, Галушка Емілія, Головко Анастасія.
 • 3 місце – Одеська область. Склад команди: Гадзінська Марія, Кузьменко Ніка, Павлюк Катерина.

Парний розряд

У парному розряді перемогли найсильніші тенісисти, які злилися для успіху в один дует. Причому далеко не завжди пари були з одного міста чи навіть  області.  Більш усіх нагород тут виборола Діана Колєннікова із Жовкви (Львівська область). У дівочих парах Діана святкувала перемогу разом з Поліною Кривошея (Миколаїв), а у міксті – разом з чемпіоном Саймоном Енським (Мукачево). Але і вона сама також є чемпіонкою індивідуального розряду. На цьому чемпіонаті у Діани – чотири медалі, три з яких – золоті і одна срібна!

П’єдестал хлопці, пари

 • 1 місце – Ревенко Микита (Ужгород), Харчук Артем (Дніпро)
 • 2 місце – Енський Саймон (Мукачево), Слюзенко Артем (Київ)
 • 3 місце – Бідочко Владислав (Івано-Франківськ), Кіселейчук Олег (Івано-Франківськ)

П’єдестал дівчата, пари

 • 1 місце – Колєннікова Діана (Жовква), Кривошея Поліна (Миколаїв)
 • 2 місце – Пукало Тетяна (Рогатин), Семенька Віталіна (Рогатин)
 • 3 місце – Гадзінська Марія (Одеса), Кузьменко Ніка (Одеса)

П’єдестал мікст

 • 1 місце – Енський Саймон (Мукачево),  Колєннікова Діана (Жовква)
 • 2 місце – Бідочко Владислав (Івано-Франківськ), Пукало Тетяна (Рогатин)
 • 3 місце – Гриценко Артем (Черкаси), Кривошея Поліна (Миколаїв)

Індивідуальний розряд

У порівнянні з минулим роком у хлопців відбулася рокіровка: той, хто був першим, став третім, а той, хто був третім – став першим. У боротьбу же за друге місце раптово втрутився харків’янин Максим Павлюк. Він не подолав Саймона Енського у фіналі, хоча боротьба була дуже запеклою. Хоч Максим став тільки срібним призером, у нього прогрес за рік досить вражаючий – з тридцять третього місця він перемістився на друге!

Саймон Енський і Діана Колєннікова

Сила Саймона Енського відчутно зростає. На цьому чемпіонаті він взяв чотири медалі – три золотих і одну срібну. Таким чином, Саймон разом з львів’янкою Діаною Колєнніковою розібрали майже усі золоті медалі чемпіонату. Непогано виглядав й інший закарпатець – Микола Ревенко, який завоював золото у парному розряді разом з дніпровцем Артемом Харчуком. Вони обіграли Саймона Енського і Артема Слюзенко (Київ) у фіналі.

П’єдестал хлопці

 • 1 місце – Енський Саймон (Мукачево)
 • 2 місце – Павлюк Максим (Харків)
 • 3 місце – Бідочко Владислав (Івано-Франківськ)

У дівчат медалі отримали три найсильніші дівчинки, які були тут за рейтингом — Колєннікова Діана, Пукало Тетяна, Кривошея Поліна. Їх ніхто не зміг обіграти, адже досвід спортивної боротьби у призерок дуже вражаючий. Саме вони тренуються з п’ятирічного віку, і на цей момент мають високий рівень майстерності. Цікаво, що п’єдестал у дівчат повторився, у порівнянні з минулим роком, без яких-небудь змін. Усі вони 2010 року народження, і, зрозуміло, що у майбутньому на них чекає постійне протистояння одна з одною. В Україні вони сперечаються не тільки на чемпіонатах, а й в Дитячої лізі, але, я впевнений, що усі вони разом у майбутньому будуть об’єднані в національній збірній України. Це на сьогоднішній день найкращі тенісистки у своєму віці.

П’єдестал дівчата

 • 1 місце – Колєннікова Діана (Жовква)
 • 2 місце – Пукало Тетяна (Рогатин)
 • 3 місце – Кривошея Поліна (Миколаїв)

Резюме

Отже, чемпіонат для міні-мінікадетів пройшов на високому емоційному рівні. Багато призерів підтвердили свій успіх минулого року. Це стосується закарпатських, львівських, івано-франківських і миколаївських гравців. Непогані результати показали київські, одеські, дніпровські, черкаські та харківські тенісисти, які також добули нагороди. Решта тренерських шкіл намагаються догнати лідерів. На жаль, змагання пройшли без участі спортсменів Волині, Вінницької, Чернівецької, Чернігівської, Кіровоградської та Житомирської областей, де виховуються хороші молоді кадри в тенісі, але ж ось міні-мінікадетів високого рівня в них немає.

Фото нагородження

Відео нагородження

Коментарі, привітання з соцмереж


Результати ЧУ міні-мінікадетів U-11, 2021 рік: 8 комментариев

 1. Олександр

  Чудовий репортаж! Був присутній на місці подій, і хочу сказати, що рівень майстерності багатьох дітей дуже високий. Сподіваюсь, що в майбутньому вони завоюють чимало нагород і на міжнародних змаганнях.
  Але що особисто в мене викликало занепокоєння, так це поведінка декого з тренерів. Вважаю неприпустимим з’являтися на турнір такого рівня напідпитку! Тренер для дітей має служити прикладом, а який приклад може дати людина, яка заливає очі щоранку?
  На місці головного судді дискваліфікував би цього «сенсея». Єдине, що дітей шкода! В нього талановита дитина, а він поводиться так ганебно.
  Ті хто був присутній зрозуміють, про кого йдеться. А батькам пораджу тікати від такого тренера якнайшвидше, бо загубите дитину!

  1. Михаил

   я знал. что у нас один тренер в Украине пьёт, но ещё один — это уже слишком! 🙁

   1. Владимир

    Наконец-то хоть кто-то попытался сказать о том, что не всегда тренер бывает «святым». Руководству ДЮСШ плевать, Федерации я так понял тоже, хотя я не знаю, есть ли у них какой-то дисциплинарный орган или нет, и входит ли это в его компетенцию. Подготовки к чемпионату вообще никакой не проводилось — дети только играли между собой кто во что горазд (и так уже оооочень давно). То есть никаких упражнений не проводится от слова совсем. Можно просто открывать дверь в зал и получать полторы ставки за группу повышенного спортивного мастерства. Детей старше 2008 года нет, кто был — разбежались, то есть тянутся просто не за кем. А по поводу «бежать» — а куда? Только в другой город, так я уже переехал когда-то (ровно 7 лет назад) из своего родного города, это довольно затратно поверьте. Так ото — тренируемся сами как можем… Повлияйте хоть кто-нибудь на него — есть же у него друзья в этом теннисном мире или хоть кто-то, на чье мнение ему не плевать?

 2. Людмила

  А чому на фото переможців немає Максима Павлюк,який заняв 2місце і став срібним призером в особистому розряді,а стоїть фото дитини який зайняв 8місце

  1. admin Автор записи

   Да. действительно, Павлюка нет. Сейчас будем искать фото. А кто с ним ездил из взрослых? Там же всех фотографировали, кто хотел. Если можно, скиньте ссылку на его фото.

    1. admin Автор записи

     Обязательно поменяю. Если вы есть на Фейсбуке, то можете добавиться мне в друзья. Я так понял, что у вашего мальчика это не последний успех, и он будет дальше прогрессировать. Значит, я буду писать о нем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.