Результати передноворічного турніру у Вознесенську, 2019 рік

Відмінних успіхів добилися спортсмени Херсонської області і міста Покровськ Донецької області!

З 20 по 22 грудня 2019 року у місті Вознесенськ пройшов Всеукраїнський рейтинговий дитячий турнір з настільного тенісу, який був присвячений Новому року. Вознесенська ДЮСШ в черговий раз надала прекрасні умови для змагань молодих спортсменів. У турнірі взяли участь 70 тенісистів з таких міст України, як: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Миколаїв, Херсон, Умань, Дружківка, Краматорськ, Покровськ, Южноукраїнськ.

Сайт «Наш теніс» про змагання в Вознесенську у 2019 році: квітень,   травень,   жовтень.

Змагальний контингент був достатньо оптимальним: і не мало спортсменів, і не багато. Як раз стільки, щоб діти зіграли з собою по колу, а це була велика кількість ігор (у групах нараховувалося по 10-13 чол., крім групи дівчат 2006-2007 р.н., де було 7 учасниць). Також окремі гравці заявилися у другу вікову категорію, однак великої кількості таких заявок не було. Адже, турнір – рейтингований, і потрапити до старшої групи і там втратити свій рейтинг мало хто хотів. У цілому діти змагалися у своїх вікових категоріях, і це, слід вважати, було для них цілком достатньо.

Списки спортсменів

До речі, приїхало доволі багато рейтингованих тенісистів, особливо в старшій віковій категорії. Тут у хлопців грало близько 60% спортсменів з рейтингом, а у дівчат – близько 90% (12 чоловік)! Відносно дівчат слід відмітити, що Вознесенськ скоро стане столицею дівчачого настільного тенісу! 🙂 Більше всього тенісисток приїжджає саме сюди, а ми усі знаємо, як складно знайти хороший турнір в Україні, де була б зібрана велика кількість рейтингованих спортсменок.

Фото зі змагань у Вознесенську

Приємно, що Вознесенськ відвідали їх постійні гості з Умані Черкаської області та Покровська Донецької області, з якими вони постійно підтримують дружні стосунки. Вознесенці самі часто їздять на турніри в ці міста, де проводиться цілий ряд дитячих турнірів. Див. публікації:

Буквально через місяць у Покровську розпочинається великий турнір пам’яті тренера з настільного тенісу М. Оганесяна, на який запрошується молодь і діти усіх вікових категорій, а також дорослі. Див.: Анонс січневого турніру у Покровську

Результати турніру у Вознесенську

Призери із Вознесенська

Змагання пройшли достатньо напружено. У боротьбу за рейтинг та призи включилося немало спортсменів, які реально на них претендували. Найбільшого успіху добилися спортсмени Херсонської області і міста Покровськ Донецької області, а також місцеві, вознесенські, тенісисти. Вікторія Шевчук із Олешек взяла дві медалі!

Помітно, що у вознесенської ДЮСШ зростає нова хвиля молодих спортсменів. Особливо це стосується хлопчиків 2008 р.н. та молодше: Сергія Байчева, Андрія Іванова, Євгена Дороніна – вони вже зараз стрімко розвиваються, уходять вперед від своїх однолітків.

Місця призерів

 • Дівчата 2004-2005 р.н.

  Призери із Покровська. Тренер: Вікторія Кацюба

 • 1 місце – Аліна Чернявська (Вознесенськ)
 • 2 місце – Вікторія Шевчук (Олешки)
 • 3 місце – Анастасія Антонюк (Херсон)
 • Дівчата 2006-2007 р.н.
 • 1 місце – Маргарита Гордієць (Херсон)
 • 2 місце – Вікторія Шевчук (Олешки)
 • 3 місце – Людмила Бабенко (Покровськ)
 • Дівчата 2008 р.н. та мол.
 • 1 місце – Олександра Хрітіна (Херсон)
 • 2 місце – Ольга Зарубіна (Вознесенськ)
 • 3 місце – Ксенія Мушкіна (Дружківка)
 • Хлопці 2006-2007 р.н.

  Призерки 2004-2005 р.н.

 • 1 місце – Леонід Якимчук (Одеса)
 • 2 місце – Артем Цокур (Покровськ)
 • 3 місце – Мирослав Аврамов (Дніпро)
 • Хлопці 2008-2009 р.н.
 • 1 місце – Михайло Деркач (Умань)
 • 2 місце – Сергій Байчев (Вознесенськ)
 • 3 місце – Андрій Іванов (Вознесенськ)
 • Хлопці 2010 р.н. та мол.
 • 1 місце – Олександр Кочерга (Покровськ)
 • 2 місце – Владислав Годулян (Миколаїв)
 • 3 місце – Євген Доронін (Вознесенськ)

Призерки 2008 р.н. та мол.

Призерки 2006-2007 р.н.

Призери 2008-2009 р.н.

Призери 2006-2007 р.н.

. Слід відмітити і Леоніда Якімчука з Одеси, який дуже сильно додав у своїй майстерності за рік. Ще на початку року в нього був рейтинг 6, то тепер він сягає 18-ті! Ті суперники, з якими він боровся у Вознесенську на початку року, у грудні навіть не потрапили до призів, а він зайняв перше місце. Леонід їздить майже на всі дитячі турніри в України, набирає дуже добру спортивну форму. Завдяки таким молодим талантам у Одеської області є хороший шанс завоювати призи у командному заліку на майбутньому чемпіонаті України серед кадетів. Потрібно тільки зібрати добру команду та серйозно зайнятися її підготовкою. Давно вже Одеса нічого не вигравала на ЧУ! Див. настільний теніс в Одеській області.

Призери 2010 р.н. та мол.

 

Побували на змаганнях і тенісисти з обласного Миколаєва. Шість чоловік – своєрідний рекорд! Один із них – Владислав Годулян – добився срібної нагороди. Він, до речі, вже не перший раз потрапляє тут до призів.  Див. Підсумки квітневого турніру Вознесенської ДЮСШ. У Миколаєві є ще хороші тенісисти. Одна з них – Поліна Кривошея – безсумнівно, також би потрапила до пєдесталу пошани, але чомусь не приїхала.

.

Нагородження призерів

Турнірні таблички

Результати передноворічного турніру у Вознесенську, 2019 рік: 4 комментария

 1. Владимир Кривошея

  Состав среди девочек был очень сильный (Зарубина, Хритина, Мушкина и Шутеева — постоянно прогрессирующие спортсменки), поэтому говорить, что Полина «безусловно» попала бы в призеры … Считаю, что пришлось бы очень и очень побороться. Но мы не приехали по другим причинам.

 2. Аlex

  при регистрации на » лигас», Виктория Шевчук допустила ошибку в названии города( правильно Цюрупинск), теперь эта ошибка так и катается по Украине(соревнования).Все бы ничего, но город уже давно переименовали в Олешки.

  1. admin Автор записи

   Олешки уже выправил. Непривычно, конечно… Главное, чтобы сами жители города привыкли к этому названию! 🙂

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.