Результати Першого відкритого Кубку Львова

Головний приз змагань поїхав до Дніпра!

1 травня 2019 року завершився Відкритий Кубок Львова з настільного тенісу. Спортивний захід саме такого формату проводиться в Україні, можна сказати, уперше. Хотілось би, щоб це починання буде сприйнято та підхоплено в інших регіонах, бо воно є гідним для наслідування! Присутні наочно переконалися у тому, яким може бути добрим наш настільний теніс, якщо ним буде хтось серйозно опікуватися. Практично все – і зал, і столи, і призи, і навіть атмосфера змагань – наближалися тут до рівня європейських стандартів.

Організаторам вдалося зібрати на турнір майже 200 тенісистів різного віку та рівня підготовки. А Львівщина завжди була відома тим, що тут багато людей захоплюється настільним тенісом. Дуже сильними є любителі-львів’яни, але авторитетними вважаються й місцеві спортсмени-професіонали, які захищають честь України на міжнародних змаганнях. Див. настільний теніс у Львові та Львівської області.

Організація змагань

Усі учасники були поділені на дві майже рівних категорії – аматори (гравці без рейтингу) і професіонали (гравці, які мають або колись мали рейтинг ФНТУ). Усі вони були включені до складу 16 груп в кожній частині. Переможець групи потрапляв до фіналу, де ігри йшли на вибування. При цьому визначалися всі місця.

Головний суддя змагань Ігор Майовка, головний секретар – Ігор Мудрий. Значну роль в організації та проведенні турніру відіграв також Валентин Камінський.

Більш повну інформацію про турнір можна передивиться на сторінці ФНТЛО у Фейсбуці

Відкриття турніру

Нагороджувалися перші шість спортсменів у кожному фіналі. Сума призових була дуже привабливою. Перше місце заохочувалося 11 тис. грн. (майже 400 дол.!), друге місце – 7 тис. грн., третє – 4 тис. грн., 4, 5,6 – по 1 тис. грн. І професіонали, і аматори заохочувалися однаково. Усього призовий фонд складався із 50 тис. грн.!

Фотографії від ФНТЛО

Учасники змагань

Учасниками були переважно представники Львову та Львівської області, але немало приїхало гостей з інших областей – Київської, Донецької, Івано-Франківської, Волинської, Дніпропетровської, Хмельницької. Також прибули тенісисти із Польщі, які останнім часом стали все частіше навідуватися в Україну. Див. про участь польських тенісистів на турнірі ЛІРС-2019

Віктор Дідух на відктитті турніру

Серед професіоналів звернули на себе увагу такі відомі тенісисти як Віктор Дідух, Віталій Левшін, Галина Єненко. Серед молоді високорейтингованими гравцями були Владислав Ратушняк, Ілля Канунніков, Олександр Олеськевич. Третяк Назар, Кіщук Назарій.

Із самого початку претендували на нагороди (та могли їх досягти!) такі мастеровиті гравці як Михайло Мосюк, Максим Шулепов, Олександр Гордійчук, Олексій Христянко, Андрій Наклюцький та ін. Усього біля 20 спортсменів мали рівень достатній для того, щоб набути нагороди турніру.

Списки учасників з сайту Ігоря Майовки

Результати турніру

Усі ігри пройшли в напруженій боротьбі. Змагання тривали цілий день (з 10 ранку до 22.30 вечора, коли був визначений головний переможець). Завдяки чіткої організації, все відбулося дуже добре, без зривів та накладок.

Денис Пестерніков у ролі коментатора!

Матчі можна було спостерігати у прямому ефірі, і це також дуже добра прикмета змагань високого рівня. Крім звичайної трансляції, мав місце супровід коментаторів – Івана Дупнака та Дениса Пестернікова. (До речі, сам Денис має високий рівень у настільному тенісі, але чомусь не грав. Стовідсотково міг бути у призах! 🙂 ).

Крім репортажу, глядачі мали можливість подивиться та послухати декілька цікавих інтерв’ю з відомими львів’янами.

Відео турніру у прямому ефірі ТУТ

Також відео Кубку на Ютубе

Відео турніру наживо


Місця призерів

 • Переможець серед аматорів Денис Квик

  Аматори

 • 1 місце – Денис Квик (Львів)
 • 2 місце – Богдан Гнатів (Сколе)
 • 3 місце – Всеволод Хересько (Київ)
 • 4 місце – Ярослав Івасюк (Львів)
 • 5 місце – Олександр Бондарєв (Баришівка, Київська область)
 • 6 місце – Анджей Копер (Польща)
 • Професіонали
 • 1 місце – Владислав Ратушняк (Дніпро)
 • 2 місце – Віталій Левшін (Київ)
 • 3 місце – Олександр Олеськевич (Львів)
 • 4 місце – Михайло Мосюк (Львів)

  Призери серед професіоналів

 • 5 місце – Віктор Дідух (Мармузовичі, Львівська область)
 • 6 місце – Ілля Канунніков (Дніпро)

Особливо хочеться відмітити святкову атмосферу у залі. Це дійсно буває так, коли багато людей приїхали не за рейтингом, а просто пограти, спробувати свої сили у битвах з різними суперниками. Протягом дня у залі перебували не тільки спортсмени-тенісисти, а й їх родичі, знайомі, друзі і просто уболівальники, які приїхали з дальніх місць підтримати свою місцеву «зірку»! Можна приблизно підрахувати, що десь біля тисячі гостей прийняли участь у цьому святі настільного тенісу. Все було дуже красиво!

Особливу увагу звернуло на себе інформаційне забезпечення турніру, зокрема у частині, що стосується гравців. У Львові було організовано висвітлення поточних результатів на великій плазмі. Причому, розмір та формат зображення дозволяв розглядати його здалеку дуже комфортне, не звертаючись до суддів:

Фото нагородження турніру

Підсумкове відео

Підсумки, відгуки 

Результати Першого відкритого Кубку Львова: 2 комментария

 1. Денис

  Дякую за оперативність та висвітлення турніру.
  Цікаво,чи обрахують рейтинг,так як багато учасників не сдали внески у ФНТУ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.