Результати «Подільської ліги» сезону 2019-2021

Команди з Хмельниччини  вибороли перше та друге  призові місця. Вінницькі та житомирські тенісисти – треті!

Приємно, що настільний теніс на Хмельниччині та Вінниччині продовжує стрімко розвиватися. За кількістю залучення тенісистів на любительські турніри ці регіони поступово наближаються до областей, де традиційно високою залишається активність гравців в настільний теніс, а саме: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Полтава, Запоріжжя, Львівська та Волинська області. Тепер і навколо Хмельницької області починає зосереджуватися ціла когорта любителів, які потребують проведення якісних турнірів у себе на малій «батьківщині».

Організація змагань

У «Подільській лізі», яка є відкритою для всіх, у цьому сезоні прийняло участь майже сімдесят спортсменів з кількох подільських  регіонів країни (Вінниччина, Хмельниччина, Тернопільщина), а також Житомирської, Волинської областей та міста Києва. Вісімнадцять команд намагались визначити найсильніший колектив за підсумками сезону 2019-2021 років.

Епідемія коронавірусу нанесла важкий удар по організації змагань та тимчасово припинила функціонування «Подільської ліги». Тому, розпочавшись у 2019 р., Ліга закінчує сезон у 2021 році, але, незважаючи на це, з надією та оптимізмом дивиться у майбутнє.

Спортивний зал у Вінниці. СК «Здоров’я»

Рівень гравців Ліги доволі високий. Більше половини тенісистів мають рейтинг ФНТУ від 30 та вище, крім того, такі турніри дозволяють їм поступово покращувати свій рейтинговий показник. За складом учасників та рівню гри, «Подільська ліга» не поступається регіональним Лігам Клубного чемпіонату України.

Символічно, що два заключні тури «Подільської ліги» з настільного тенісу  проходили  8 та 9 травня 2021 року  у  дні, які надихали до перемог та єднання. Ігри відбулися у Вінниці у новому реконструйованому за державні кошти спортивному комплексі, призначеному для багатьох видів спорту. Приємно, що саме настільний теніс як вид спорту перший відкривав і випробовував спортивний зал, де створено  сучасні умови для проведення змагань та турнірів. Головний суддя змагань – С.А. Лімонов.

Перші два тури, які були організовані раніше у місті Красилів Хмельницької області визначили аж сім із вісімнадцяти команд, основних претендентів на призи сезону. Чотири з них взагалі йшли без поразок, і тому боротьба у Вінниці була надзвичайно запеклою, а доля медалей  в більшості вирішувалась в останньому п’ятому сеті при однаковому рахунку.  Матчі були дуже видовищні і захоплювали протистоянням майстерності, сили духу і витривалості.

Результати сезону

Повні результати «Подільської ліги» див. на сайті ФНТУ.

Чемпіони — команда «Ера»

Перше місце у нелегкій боротьбі  виборола команда «Ера», яка представляла місто Хмельницький.  Вихованці ДЮСШ-3 з обласного центру у складі: Вадима Токара, Андрія Островського, Максима Микитюка – впевнено обіграли всіх суперників, не програли жодної командної зустрічі і довели, що є найсильнішими.

Боротьба за друге та третє місце була ще більш найзапеклішою. Команда «Дністер» з міста Кам’янець-Подільський виступала у складі досвідчених тенісистів:  Олександра Алексєєва та Андрія Домбровського (команда була на четвертому етапі у неповному складі через неявку окремих учасників). Незважаючи на труднощі зі складом кам’янецькі спортсмени вибороли друге місце, поступившись тільки землякам-хмельничанам.

Команда «Дністер» — срібні медалісти

Для успіху команди «Дністер» вклали значні зусилля й інші учасники: Сергій Степанков, Віталій Борецький, Іван Синицький, які у перших двох турах здолали усі команди, з якими грали, та заклали фундамент для перемоги у фінальному турі. Також слід відмітити, що у парних зустрічах «Дністер» не програв жодної гри, а Андрій Домбровський та Сергій Степанков побороли усіх суперників у особистих зустрічах упродовж сезону.

Доля третього місця у фінальний день залежала від результатів тільки одного матчу – поєдинку між командами «Іскра» та «Ніка» (Вінниця), які впродовж сезону набрали однакову кількість очок. Об’єднана «Іскра» (Вінниця, Козятин, Малин, Київ) у складі: Євгена Гефтера, Віталія Вєтрова, Івана Поберія та Анатолія Козаченка, – краще вирішила завдання фіналу. Вони змогли побороти досвідчених вінницьких тенісистів із команди «Ніка». Вирішальні очки, програючи по ходу командної гри, дали Анатолій Козаченко та Іван Поберій.

3-е місце у команди «Іскра»

На цьому «Подільська ліга» сезону 2019-2021 завершила своє функціонування та готується до організації наступних змагань, які повинні розпочатися вже восени цього року.

Давайте побажаємо хмельничанам, щоб наступні сезони були такі ж напружені та видовищні, як і цей, а рівень гри учасників неухильно зростав.

  • Матеріал упорядкував: Андрій Лук’яненко
  • 16.05.2021

Фото усіх призерів «Подільської ліги» в день фінального дня змагань

Підсумкова табличка

Резюме, коментарі з соціальних мереж

Результати «Подільської ліги» сезону 2019-2021: 2 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.