Результати турніру «Юність Поділля 2020»

У Хмельницькій області закінчився крупний всеукраїнській турнір «Юність Поділля», який проходив у місті Красилів у період з 29.02. по 01.03. 2020 року. У перший день були проведені особисті змагання в трьох молодших дитячих категоріях, а у другий – змагалися пари і тенісисти юнацького віку. Дітей, як і завжди, приймав спортивний комплекс Красилівської ДЮСШ, у якому створені чудові умови для настільного тенісу.

У Красилові є два великих тенісних зали, які мають сучасне тенісне обладнання, і це відіграє дуже важливу роль у вихованні та тренуванні спортсменів. Я пам’ятаю наші приїзди до Жовкви Львівської області, де у свій час активно працював спортивний комплекс «ЛІРС». Див. посилання на турніри в Жовкві. Від цього великого, комфортного залу завжди були дуже приємні спогади, і тому хотілося сюди приїхати ще раз. Хай важко, хай далеко, але наші діти завжди прагнули побувати тут. Таке ж відчуття мали тут тенісисти з інших дальніх регіонів – Донецьку, Харкова, Одеси та ін.– усі з задоволенням їхали до Жовкви. Тепер таке ж саме вражання складає красилівський центр настільного тенісу. Див. Про відкриття центру у 2017 році. Вважаю, що популярність турніру «Юність Поділля» буде дедалі зростатиме саме через ці гарні та зручні спортивні зали, які на даний момент тут побудовані.

Один із спонсорів турніру «Юність Поділля» фірма KINGNIK

Відомо, що турніри «Юність Поділля» відбуваються за підтримкою міської ради Красилівської об’єднаної територіальної громади, яка не жалкує грошей для розвитку спорту у своєму регіоні. Завдяки такій політиці, все більше дітей та молоді залучається до занять спортом, ведуть здоровий образ життя. На ці змагання усі нагороди були підготовлені за рахунок місцевих коштів, що дало змогу нагородити дітей кубками, медалями та грамотами (усього 14 комплектів нагород першого фіналу та декілька комплектів другого). До ініціативи спонсорської діяльності також підключився вже відомий в Україні магазин KINGNIK. Його  представник передав більше ста м’ячів для секції настільного тенісу Красилівської ДЮСШ, які були вручені у вигляді додаткових нагород учасникам змагань. Приємно, що є в Україні такі організації, які піклуються за дітей, створюють позитивний приклад для наслідування іншими фірмами.

Див. результати турніру Юність Поділля 2109

Синій зал у Красилові

Учасники змагань

У цей раз до Красилівської ДЮСШ завітало біля 120 учасників різного віку. Безперечно, зібралися всі представники самої Хмельниччини, але у цей раз було багато гостей і з інших областей – Києва, Житомира, Вінниці, Рівного. Дуже добре, що прибули великі делегації з Черкаської області (Черкаси і Умань) і Тернопільської області (Тернопіль і Кременець). Географія турніру «Юність Поділля» розширюється, і, я вважаю, що усі ми є свідками зародження найпопулярніших дитячих змагань в Україні! 🙂 Див. про початок їх історії в анонсі турніру.

Червоний зал у Красилові

Виявилися достатньо наповненими майже усі вікові категорії, особливо 2006-2007 р.н., і 2008-2009 р.н., де загалом грало майже 70 учасників. Велика конкуренція була між дівчатами 2008-2009 р.н. – 19 спортсменок, і тому отримати тут нагороду було дуже важко. Майже половина учасників мали рейтинг ФНТУ, і це також додавало певний стимул до змагань. За результатами турніру, ціла низка гравці покращили свої рейтингові показники.

Хід змагань

Вікова категорія 2010 р.н. та молодше

У цій категорії змагалися найменші тенісисти, і, безперечно, вони поки що не є достатньо відомими на міжобласному рівні. Проте у себе в областях вони вже є призерами місцевих дитячих змагань, і тому всі вони розраховували отримати медалі й тут.

Призери групи 2010 р.н.

Списки і повні результати на сайті ligas.io

Найкращого результату добився гравець із Рівного Михайло Чижевський (10 років). Його тренер, відомий рівненський тенісист Олександр Будніков, вже тривалий час веде роботу з маленькими спортсменами, і успіх його підопічного говорить про те, що тренування відбуваються дуже ефективно. Див. також про турніри Буднікова в Рівному.

Олександр Будніков про тренування Чижевського

 • П’єдестал пошани у хлопців:
 • 1 місце – Михайло Чижевський (Рівне)

  Призерки групи 2010 р.н.

 • 2 місце – Станіслав Закушняк (Умань)
 • 3 місце – Олександр Розварський (Нетішин)
 • П’єдестал пошани у дівчат:
 • 1 місце – Дарья Романова (Черкаси)
 • 2 місце – Анастасія Омельчук (Умань)
 • 3 місце – Анастасія Міняйло (Київ)

Нещодавно Анастасія Міняйло вдало виступила на турнірі Якутовичів у Запоріжжі, де добилася срібної нагороди. Див. результати 2020. Також вона є постійним учасником міжнародних змагань. Дарья Романова є її давньою конкуренткою, і тут, в Красилові їй вдалося перемогти Анастасію, хоча рік назад на турнірі «Кубок Роксолани» в Рогатині вона отримала поразку. Див. результати Кубок Роксолани-2019.

Вікова категорія 2008-2009 р.н.

Списки і повні результати на сайті ligas.io

Призери групи 2008 р.н.

У цій категорії, зрозуміло, виступали вже більш досвідчені тенісисти, деякі з яких займаються настільним тенісом по 3-4 роки. Перемогу серед хлопців отримав Ярослав Гричун зі Славути, Хмельницької області, який неодноразово приймав участь в чемпіонаті України серед мінікадетів та має досвід гри у Дитячій лізі. Практично, такого ж самого рівня досягли і його найближчі конкуренти – Сергій Божкевич із Ізяслава і Михайло Деркач із Умані. На цьому турнірі вони набрали однакову кількість очок, і тому першість довелося визначати за балансом перемог між ними.

 • П’єдестал пошани у хлопців:
 • 1 місце – Ярослав Гричун (Славута)

  Призери 2006 р.н.

 • 2 місце – Сергій Божкевич (Ізяслав)
 • 3 місце – Михайло Деркач (Умань)

Див. також про тенісні турніри у Славуті

У дівчат безперечну перевагу мали тенісистки із Умані. Вони всі приїхали з рейтингом, і доволі впевнено перемогли решту конкуренток, втративші очки лише у зустрічах між собою. Одну-єдину поразку уманчанкам змогла нанести тільки Мар’яна Келюх із Славути, яка була одним із потенційних претендентів на нагороди.

 • П’єдестал пошани у дівчат:
 • 1 місце – Альона Аркуша (Умань)

  Призери групи 2003 р.н.

 • 2 місце – Анна Покиньборода (Умань)
 • 3 місце – Анастасія Алєксєєнко (Умань)

Альона Аркуша і Анастасія Алєксєєнко є доволі відомими в своїй області тенісистками, мають нагороди дитячо-юнацьких турнірів. Див. Результати турніру з настільного тенісу»Софіївка-2019″. , а також медалі поза її межами: Результати турніру у Вознесенську. Тепер до них додалася ще й Анна Покиньборода (рейтинг ФНТУ – 6)! Це її перша висока нагорода на міжобласному рівні.

Вікова категорія 2006-2007 р.н.

Списки і повні результати на сайті ligas.io

Призерки групи 2003 р.н.

Це вже вважається кадетська категорія за віком. На змагання в Красилові зібралося 33 хлопця і 35 дівчат, і боротьба за медалі і, особливо, за рейтинг йшла дуже запекла. У хлопців основними претендентами на нагороди були представники Красилова, Тернополя (плюс Кременець), а також Кам’янця-Подільського. Подолати всіх вдалося тільки Денису Кантаревичу (Кам’янець-Подільський), який зайняв перше місце. Крім того, він має багато інших перемог в Хмельницькій області, виступаючи навіть проти дорослих спортсменів (тренер С. Степанков). Див. настільний теніс на Хмельниччині.

 • П’єдестал пошани у хлопців:

  Призери в парах 2003 р.н.

 • 1 місце – Денис Кантаревич (Кам’янець-Подільський)
 • 2 місце – Віктор Вонс (Тернопіль)
 • 3 місце – Віталій Деревяник (Тернопіль)

Цікаво, що буквально нещодавно, тернопільчанин Віктор Вонс був першим серед цих же суперників на абсолютній першості Хмельницької області (за своїм віком). Див. результати чемпіонату Хмельниччини. Віталій Деревяник є чемпіоном Тернопільської області по своєму віку, а також призером міжнародного турніру «Еволюшн» в Одесі.

Призерки в парах 2003 р.н.

У групі дівчат зібралися майже усі рейтинговані спортсменки (8 чоловік), причому однакового рівня гри, і тому було дуже цікаво спостерігати, хто переможе! 🙂 Краще за усіх виступила Дар’я Петренко із Києва, яка обіграла усіх, без винятку, суперниць. ЇЇ одноклубниця, Анна Крячок, – друга. Їм вдалося обіграти сильну тенісистку із Вінниці Владу Кірєєву – срібну призерку чемпіонату України 2019 року серед мінікадетів у команді, золоту призерку Дитячої ліги сезону 2019. Див. Результати ЧУ-2019Результати Дитячої ліги 2019. Високого результату київські дівчата добилися завдяки своєму тренеру Наталії Завадської.

Призери в парах 2006-2008 р.н.

 • П’єдестал пошани у дівчат:
 • 1 місце – Дар’я Петренко (Київ)
 • 2 місце – Анна Крячок (Київ)
 • 3 місце – Влада Кірєєва (Вінниця)

Вікова категорія 2003-2005 р.н.

Списки і повні результати на сайті ligas.io

Непогана група тенісистів зібралася в цій категорії!  🙂 Двадцять чоловік, серед яких тільки четверо не мали рейтингу ФНТУ! Природно, що і боротьба тут була також дуже напруженою. Головним претендентом на нагороди вважалися тенісисти із міста Хмельницький. А серед них – Андрій Островський (рейтинг 37,2), який в сезоне 2019 року виступав за команду вищої ліги КЧУ. На чемпіонаті Хмельницької області серед дорослих Андрій добився бронзової нагороди. Див. Результати абсолютної першості Хмельниччини. Крім нього, на медалі турніру «Юність Поділля» також претендували представники Києва, Кам’янця-Подільського, Тернополя та Красилова. У підсумку місця розподілилися наступним чином:

Призерки в парах 2006-2008 р.н.

 • П’єдестал пошани у хлопців:
 • 1 місце – Андрій Островський (Хмельницький)
 • 2 місце – Максим Баранов (Хмельницький)
 • 3 місце – Олександр Бринюк (Кам’янець-Подільський)

У дівчат перемогла минулорічна призерка – Софія Кобернік із Вінниці. Див. результати турніру Юність Поділля 2109

 • П’єдестал пошани у дівчат:
 • 1 місце – Софія Коберник (Вінниця)

  Призери в парах 2009 р.н. та молодше

 • 2 місце – Вікторія Соколова (Хмельницький)
 • 3 місце – Анна Крячок (Київ)

Парний розряд

Крім індивідуального, медалі розігрувалися і в парах, і тут також багато медалей взяли ті, хто вдало виступив в індивідуальному розряді.

 • Хлопіці 2009 р.н. та молодше
 • 1 місце – Літвінчук / Смоляк З.
 • 2 місце – Потійчук А. / Джерелейко О.
 • Призерки в парах 2009 р.н. та молодше

  3 місце – Ярич Д. / Дидюк Н.

 • Дівчата 2009 р.н. та молодше
 • 1 місце – Романова Д. / Омельчук А.
 • 2 місце – Петлюк . / Дидюк К.
 • 3 місце – Семенюк В. / Балан Н.
 • Хлопіці 2006-2008 р.н.
 • 1 місце – Вонс В. / Деревяник В.
 • 2 місце – Потійчук С. / Кантаревич Д.
 • 3 місце – Лозенко З. / Терещенко А.
 • Дівчата 2006-2008 р.н.
 • 1 місце – Крячок А. / Петренко Д.

  Також були нагороджені переможці других фіналів

 • 2 місце – Покиньборода А. / Гаркавенко В.
 • 3 місце – Аркуша А. / Алєксєєнко А.
 • Хлопіці 2003-2005 р.н.
 • 1 місце – Баранов М. / Островський А.
 • 2 місце – Бринюк О. / Продоус Т.
 • 3 місце – Цмикал Н. / Микитюк Д.
 • Дівчата 2003-2005р.н.
 • 1 місце – Соколова В. / Саламаха Г.
 • 2 місце – Петренко Д. / Коберник С.

Спільне фото з нагородження

Відео з нагородження

Фото змагань

Найменші учасники турніру

Результати турніру «Юність Поділля 2020»: 7 комментариев

 1. Олексій

  Насправді, це добре, що міська влада вкладає свої гроші. Якщо б не було цього турніру, красилівські діти змушені були б їхати в інші області, а це для бюджету їх батьків, часом, непосильна задача. Образно кажучи, місцевий бюджет взяв на себе піклування саме про своїх мешканців- їх діти отримали добру змагальну практику в себе дома, зустрілися з провідними молодими тенісистами України. Таку політику слід тільки вітати! Це і є те піклування, яке чекають люди від своїх «слуг народу». В останні роки і так, майже усі витрати на спорт несуть родини дітей.

  1. admin Автор записи

   Приблизно можна порахувати, скільки коштує поїздка 20 дітей в іншу область. Якщо їхати автобусом, грубо кажучи, 1 грн/ 1 кілометр. Припустимо, відстань до місця змагань 100 км. і назад 100 (це найменше, що може бути). Усього 200 км./200 грн. Проживання в готелі — не менше 150 грн/1 ніч. Отже, виходить, що за 20 дітей слід заплатити 200+150 = 350 грн. та множимо на 20. Виходить 7000 грн. А так, получається, що міська рада заплатила менше (за призи), а красилівських дітей пограло більше! Пряма користь для усіх! Крім того, місцеві магазини отримали додатковий прибуток від продажів продовольчих товарів. Сто клієнтів та плюс їх батьки відвідали їх.

 2. Олексій

  Було б непогано, щоб і обласний спорткомітет прийняв певну участь! А для цього слід було включити ці змагання, які вже мають статус українських, в річний план та розіслати ці плани по громадам області. Усі тенісисти області їхали до Красилова за свій рахунок, а для деяких це була доволі чималенька відстань!

 3. Іван

  Це мабуть в нашій області єдиний приклад коли міська рада вкладає гроші в дітей, бо розуміє що вони їй вертаються. В Камянці ніхто навіть копійки не віддав для того щоб діти поїхали на такі змагання. Шкода…

 4. Сергій

  Такі ці змагання якраз і включені в план ФНТУ. Оголошення були на всіх ресурсах. Потрібно було лише подати заявку в відповідні відділи.

 5. admin Автор записи

  Це мабуть мало — бути включеними в план ФНТУ. Потрібно, щоб ці змагання були включені в план обласних спорткомітетів, і на них були закладені гроші обласний в бюджет. Якщо є питання, чому не подали заявку в спорткомітет, то це повинні були зробити, на мою думку, організатори змагань (або ФНТ області за поданням організаторів змагань). А в інших областях — обласні або міські ФНТ. Тут ще питання: хтось був на цих змаганнях як представник ФНТ Хмельницької області?

 6. Сергій

  Для відома — порядок використання бюджетних коштів наступний: кожного року ДЮСШ, спортивні відділення, планують і закладають в проєкті бюджету кошти по статті видатків для виїзду спортсменів на замагання та турніри. Суму цих коштів вони розраховують з прахуванням прогнозних видатків відповідно до кількості спортсменів, кількості виїздів і відстані. Після затвердження цієї статті видатків у бюджеті спортивної організації тренери самі подають заявки на виїзди дітей в залежності від потрібності участі змагань дітей. Жодних привязок до того, чи включено в план чи ні значення не має для виділення коштів, тому лише ви самі можите вжити заходи до формування бюджетного кошику для виіхду на змагання і його розподілу на потрібні цілі.

  Лише змагання де інтереси області мають представляти найсильніші проводяться за кошти обласних бюджетних структур, які відряджають відповідні команди на змагання. Тільки ці кошти закладаються у обласний бюджет, а також кошти на заходи ініціовані обласними структурами та на рівні держави.

  Забудьте вже про спорткомітети і інші совкові структури, це вже давно не існує і не діє, лише той хто стукає і наполегливо вживає заходи до забезпечення дітей, отримує кошти для цієї мети. Ніхто добровільно від бюджетних структур не скерує Вас на жодні змагання.
  Так що самі подумайте, де Ваша ініціатива.

  До прикладу у нашій ОТГ на спортивну школу міська рада за заявками ДЮСШ планує в середньому до півмільона коштів, які повністю використовуються для виізду на ті змагання, які є цікамими для певної категорії дітей, і зможуть іх мотивувати до розвитку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.