Результаты Lithuanian Cadet & Mini-Cadet Open 2019

Українські тенісисти вибороли декілька нагород на престижному міжнародному турнірі!

14-16 червня у Вільнюсі пройшов меморіал видатного литовського гравця і тренера з настільного тенісу Броніслави Балайшене – 9th Lithuanian Cadet & Mini Cadet Open іn Memory of Brone Balaisiene. За суттю та за положенням, це відкритий чемпіонат Литви серед мінікадетів та кадетів, на який запрошуються юні тенісисти Європи і світу. На цей раз приїхали представники Естонії, Ізраїлю, Італії, Латвії, Молдови, Німеччини, Норвегії, Польщі, Росії, України, Чехії. Усього, приблизно, зібралося більше 200 спортсменів.

Броніслава Балайшене. Див. про Балайшене на сайті Кондопога

Через те, що цей турнір входить до календарю ITTF, а також дає бали для обрахунку європейського рейтингу, він вважається дуже привабливим для молодих спортсменів, які можуть тут заробити відповідні очки. У минулому році, наприклад, він зібрав немало сильних гравців із Європи, але в цьому році усе пішло трохи не так.

Відомо, що вже на початку липня розпочинається кадетсько-юніорський чемпіонат Європи з настільного тенісу, і зараз наші молоді українські тенісисти посилено готуються до нього. Я так зрозумів, що у цьому році українські кадети і юніори відіграли немало міжнародних турнірів, і турнір в Литві вже є, нібито, «зайвим». Не варто також, вважаю, награвати своїх майбутніх опонентів, з якими доведеться буквально через пару тижнів зустрітися на європейській першості.

Такої же стратегії, особливо на рівні кадетів, додержувалися, мабуть, і тренери інших країн, які не стали «світити» у Литві своїх найкращих тенісистів. Цим пояснюється те, що збірна команда України поїхала на турнір в дещо ослабленому кадетському складі. Хоча, можливо, були й інші причини для цього. Багато учасників турніру 2019 року були найсильнішими гравцями своїх країн (для 15 років). Потужні склади виставили Литва, Молдова, Норвегія, Ізраїль, Естонія та ін. Але чомусь не було видно у списках сильних польських та російських кадетів…

Фото турніру

Суддівська колегія. Цікаво, що серед суддів є два представника від України — Володимир Прокопчук та Володимир Мельничук (обидва зліва)

Найбільш відомим гравцем української команди вважалася мінікадетка Ольга Понько (2007 р.н.), яка є неодноразовою чемпіонкою країни у своєму віці. Крім того, до Литви вирушили Софія Шередега (Сєвєродонецьк), Богдан Лінський (Дніпро), Євген Булах (Дніпро), Назарій Солодкий (Київ), Микита Глобін (Харків), які також були неодноразово в призерах вітчизняних чемпіонатів. Див. посилання Чемпіонати України

Хід турніру

Нагороди розігрувалися у особистому та командному розрядах. Спочатку був проведений командний турнір, а потім боротьба йшла у «личці». Українські спортсмени виставили команду дівчат у кадетській категорії, команду  хлопців-мінікадетів та команду хлопців-кадетів.

Оля Понько, володарка двох медалей турніру

Найбільшого успіху досягли дівчата – Ольга Понько та Софія Шередега, які завоювали бронзові нагороди турніру, пропустивши вперед тільки команди Литви та Норвегії. Причому Ольга грала у старшій для себе віковій категорії.

Також Ольга Понько потрапила до фіналу мінікадетських особистих змагань, де боролася проти литовки Gabija Abaraviciute. Але у цьому двобої вона не встояла і у підсумку завершила чемпіонат зі срібною медаллю. Але, слід вважати, що це дуже високий результат для такого рівня змагань! Вітаємо Олю з двома медалями литовського турніру! 🙂

У хлопців кращий результат у дніпровських мінікадетів – Євгена Булаха та Богдана Лінського, які дійшли до чвертьфіналу командних змагань. Киянин Назарій Солодкий також дістався чвертьфіналу, але вже особистого розряду. Отже усі наші хлопці були в одному кроці від нагород турніру! Якось так трапилося, за недосконалим жеребкуванням, що на етапі 1/32 фіналу Назарій грав проти свого ж співвітчизника – Євгена Булаха, якого він вибив із подальшої боротьби… 🙁

Більш детально на сайті Олександра Тарасенка

Уся статистика турніру на сайті Литовської асоціації настільного тенісу

Фото з нагородження турніру

Фото Литовської асоціації настільного тенісу

Результаты Lithuanian Cadet & Mini-Cadet Open 2019: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.