Розпочався ТОП-12 по кадетах!

У Чернігові, у спорткомплексі «Хімік», 27 січня стартував ТОП-12 по кадетах, який має офіційну назву – Всеукраїнські змагання найсильніших кадетів 2007 р.н. та молодші. Вони проводяться під егідою Федерації настільного тенісу України, яка має на своїй меті відібрати найкращих гравців до складу збірної України. Головний суддя змагань Інна Білащенко. 27 січня – день приїзду. 28 січня – початок ігр о 10.00.

На жаль, турнір проводиться в умовах зростання пандемії коронавірусу в Україні, і вже до червоної зони потрапили декілька областей. Але спортивні заходи, які заплановані в  Міністерстві на рік, можна організовувати. При цьому необхідно дотримуватися протиепідемічних правил, які стосуються не тільки гравців, але й тренерів, суддів та інших осіб, які прибули на змагання. Турнір проводиться без присутності уболівальників.

Поточний ТОП цікавий тим, що відбулася певна вікова ротація найкращих тенісистів. Влітку цього року наша кадетська збірна завоювала цілу низку нагород на європейському на світовому чемпіонатах, і це було просто історичним проривом українського настільного тенісу! Престижні медалі отримали Вероніка Матюніна, Софія Шередега, Анастасія Хачатурова, Ольга Понько. Особливо значний успіх мала Вероніка Матюніна, яка заробила золоту медаль на ТОП-12 Європи, три срібних нагороди на чемпіонаті Європи і одну бронзову медаль на чемпіонаті світу.

зал у Чернігові

Однак, час минає, і на сьогоднішній день практично всі ці дівчата (за виключенням Олі Понько) перейшли до наступної вікової категорії – юніорів. Вероніка Матюніна, Софія Шередега, Анастасія Хачатурова є 2006 р.н.

Тепер доведеться знайти нових кандидатів на їх місця у команді України (серед гравців 2007 р.н.), для цього і потрібен сьогоднішній ТОП-12 по кадетам, результати якого є одним із критеріїв потрапляння до збірної.

Попередні списки

Дівчата

У дівчат ситуація складна з прогнозом: дуже багато талановитих тенісисток можуть показати відмінний результат. Головними претендентками поки що можна назвати  гравчинь з найбільш високим рейтингом: Дар’ю Ковальову і Вероніку Василенко. Певною сенсацією є відсутність на ТОП-12 Ольги Понько, яка захворіла напередодні змагань. Також за хворобою не змогла прийняти участі Варвара Козюпа із Харківської області. Замість них узяті гравці із резерву – Аліна Оврях (Київ) і Софія Чумарна (Гребінка).

Решта дівчат також є сильними, і ніхто не знає, наскільки вони додали у майстерності останнім часом. Можливо, що на цьому ТОПі нас очікують сюрпризи!

Цікаво, що, за своїм рейтингом, до списків кадеток потрапили і декілька тенісистів мінікадетського віку – Діана Колєннікова, Софія Чумарна, Марія Боднар, Тетяна Пукало. Це 30 відсотків від усіх учасниць! Цифра доволі солідна і свідчить про те, що є у нас талановиті мінікадетки, які наздоганяють старших за віком тенісисток і, таким чином, можуть витіснити їх із списків кадетської збірної.

Фото дівчат

Хлопці

У хлопців ситуація також малопрогнозована. Значно високий рейтинг мають Леонід Якимчук (Одеса, тренер Світлана Нефедова), Назар Петух (тренер Віктор Дідух), Михайло Ловга (тренери: Віктор Дідух, Вадим Лунєгов), Ярослав Кравець і Єгор Борщевський (тренуються заразв Києві у Дмитра Дробова).

Решта хлопців також є сильними гравцями, і тут нас теж можуть чекати несподіванки щодо їх результатів. Цілком імовірним може бути таке, що вони за останні півроку значно додали у майстерності і займуть на ТОПі призові місця! Отже, будемо чекати на сюрпризи. Нехай переможуть найсильніші!

Фото хлопців

У хлопців на змагання до кадетів потрапили також два молодших тенісисти: мінікадети Антон Дерлюк і Вадим Солтис, які мають настільки високий рейтинг, що це дозволяє їм змагатися зі старшими  товаришами. Нещодавно вони були відібрані тренером збірної мінікадетів для участі у змаганнях за кордоном. Див. матеріал: Завершений відбір мінікадетів на закордонні змагання.

Отже, чекаємо на цікаві результати, сподіваємось на сюрпризи! 🙂 Усі результати матчів будуть оперативно висвітлюватися на сайті ФНТУ за посиланням: ligas.io/tournament/c38x39/results

  • Матеріал підготував: Андрій Лукьяненко
  • 27.01.2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.