Розпочинається літній тренувальний сезон в Академії Дідуха!

Академія Віктора Дидуха (Мармузовічі, тепер — Андріївка) – це один із проектів підготовки тенісистів настільного тенісу в Україні. Ми всі бачимо, що прийшла пора піднімати рівень тенісу, і багато тренерів ставлять тепер перед собою питання, як це зробити найбільш ефективно і правильно. Віктор Дідух, автор проекту, є провідним гравцем України, який добре знає всі нюанси підготовки успішного спортсмена, і тому здатний добре допомогти дитячим наставникам, а також окремим тенісистам.

Див. матеріали про Віктора Дідуха

Об Академії Дідуха сайт «Наш теніс» вже писав у 2017 році, коли наші представники проходили тут курс навчання. Див. матеріали «Як хмельницькі спортсмени побували в Академії Дідуха». З того часу багато що змінилося. Віктор доклав максимум зусиль, щоб побудувати окрему споруду для занять настільним тенісом (тренувальний зал), готель, де є окрема їдальня. Вирішені питання з освітнім закладом, і тепер спортсмени можуть вчитися у школі під час тривалого проживання в академії.

Фото оновленої академії

Тренувальний зал

Див. матеріал: Як потрапити до академії Віктора Дідуха

Формат тренувань – дуже інтенсивний. В академії з дітьми працює сам Віктор, а також його найближчі помічники-тренери. Серед них: Євген Трунов, Владислав Ратушняк та Михайло Мосюк. Заняття, безперечно, приносять велику користь. Можна порадити всім тренерам, особливо, районного рівня, щоб вони пропустили своїх дітей через академію. Краще відразу виявити недоліки в підготовці юного тенісиста, ніж тренувати його далі з помилками, а потім витрачати зайвий час на їх ліквідацію…

Команда Академії посіла 2 місце за підсумками сезону 2018-2019 Західної регіональної ліги

Віктор Дідух із задоволенням надає рекомендації, вказує на які види тренувальних вправ слід звернути особливу увагу. Можна, сказати ще більше: зараз в Україні немає нічого і нікого, хто б здійснив якусь допомогу тренерам настільного тенісу з областей та районів, надав їм практичну та методичну допомогу. Ще не створено у нас в країні нічого, крім академії Дідуха, який зайнявся цим, практично, самотужки.

Тренувальний сезон 2019 почався з 15 травня. Першими, хто вже відвідав академію в цьому році були вихованці черкаського тренера Олесі Хотинської. Заняття їм дуже сподобалися. І хоча вони зараз ще маленькі, в них з’явилися дуже добрі перспективи стати авторитетними гравцями.

Відео тренувань

Див. архівні матеріали: Тренувальні збори: 2017 року, 2018 року

Умови перебування в академії в сезоні 2019 року

Ціна тижневого збору 1500 грн ( в ціну входить оренда залу, столів, м’ячів та робота тренерів і спарингів ), але не входить проживання і харчування. Проживання у нас коштує 140 грн і харчування 3-х разове приблизно 150 грн на добу. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 0974053580. Якщо готові тренуватись на повну ми Вас чекаємо!

Сторінка Віктора Дідуха у Фейсбуці

Відео: Ось що таке Академія Віктора Дідуха

Розпочинається літній тренувальний сезон в Академії Дідуха!: 3 комментария

  1. Михаил

    Прекрасные условия, внимательные и авторитетные тренеры! Советую всем поехать попробовать свои силы в академии Дидуха! Нужно нацелиться на серьезные занятия. Нагрузки очень большие. Тренировки проходят два раза в день, ежедневно

  2. Дмитро

    у минулому сезоні усе було добре! Наші вихованці залишилися задоволеними! 🙂

  3. Віктор

    я так понял, что уже появились скидки!! дайте посилання на фейсбук!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.