Секрети успіхів донецьких тенісистів!

Підсумки чемпіонату Донецької області 2018 року серед спортсменів юнацького віку

На сьогоднішній день слід визнати, що в оновленій Донецькій області підготовлено вже немало юних тенісистів досить високого рівня. Результати різного роду турнірів в Україні показують, що успіхи донеччан поступово накопичуються. Чемпіонат області з настільного тенісу, який був проведений 15-16 грудня 2018 року, продемонстрував, що на Донеччині є багато гравців серед  дітей, які здатні успішно захищати честь свого регіону на спортивній арені.

Як мінімум, три донецьких тренери, яких я знаю, дуже плідне працюють з дітьми і досягають високих успіхів на всеукраїнському рівні. Це – В.А. Кібка (Бахмут), Вікторія Кацюба (Покровськ), Ігор Реготун (Дружківка). На жаль, два роки тому пішов з життя дуже відомий донецький тренер Мікаел Оганесян з Покровська, який багато років віддав дитячому настільному тенісу, але його добру справу продовжують інші тренери. Див. матеріал:

Назар Петух и Олег Реготун

За останні два роки успіхи стали дуже помітними. Юні тенісисти Донеччини впевнено тримають чемпіонське звання у клубному чемпіонаті України (КЧУ). У 2018 році команда Донецької області у складі Олега Реготуна (Дружківка), Назара Петуха (Бахмут) зайняла перше місце за підсумками сезону у молодшій лізі КЧУ. Див. результати Дитячої ліги 2017-2018. У новому сезоні першій тур змагань КЧУ довів, що донецькі спортсмени готові стати чемпіонами України ще раз! Об’єднана команда West-Ost (Назар Петух, Михайло Ловга із Закарпаття) не програли поки що жодного матчу! Див. результати першого туру у Жовкві

Безумовно, є дуже високими результати Назара Петуха із Бахмута. Він, окрім дитячої ліги, має чемпіонське звання серед міні-мінікадетів, призові місця на мінікадетському чемпіонаті та перші місця на різного роду крупних турнірах Україні. Див. тег Назар Петух.

Ганна Пахомова — призерка чемпіонату України

Його неодмінним партнером на всеукраїнських змаганнях виступає Олег Реготун із Дружківки. Разом донецька пара не раз брала призи на крупних змаганнях в Україні. Див. тег Олег Реготун

Дуже добре розпочав свою тенісну кар’єру Олександр Стібель із Покровська. У цьому році він виступає у старшій Дитячій лізі, де вже зайняв зі своєю командою 3 місце у першому турі. Див. результати першого туру сезону 2018-2019.

Вихованка покровського настільного тенісу Ганна Пахомова добилася права виступати за команду вищої ліги України (вік  12 років!). Вона є призеркою мінікадетського чемпіонату України. См. результати

Чемпіонат Донецької області, який був проведений у грудні 2018 року, підтвердив, що золотий фонд настільного тенісу регіону збережений та продовжує збільшуватися!

Результати чемпіонату Донецької області 2018

Призери чемпіонату

 • Юнаки 2004-2006 р.н.:

  Чемпіон області Олександр Стібель

 • 1 місце — Стібель Олександр (Покровськ)
 • 2 місце — Петух Назар (Бахмут)
 • 3 місце — Овчаров Денис (Покровський р-н)
 • Дівчата 2004-2006 р.н.:
 • 1 місце — Пахомова Ганна (Бахмут)
 • 2 місце — Васильєва Аліна (Покровський р-н)
 • 3 місце — Червінчак Валерія (Покровський р-н)
 • Юнаки 2007 р.н. та молодше:
 • 1 місце — Цокур Артем (Покровськ)
 • 2 місце — Філін Богдан (Бахмут)
 • 3 місце — Іванніков Михайло (Бахмут)
 • Дівчата 2007 р.н. та молодше:
 • 1 місце — Бабенко Людмила (Покровськ)
 • 2 місце — Хмельницька Віталіна (Краматорськ)
 • 3 місце — Давидович Софія (Покровський р-н)

Нагородження призерів

 

Більше результатів див. тут:

Фото чемпіонату

Один із секретів успіху донецьких юнаків!

Покровська міська рада фінансово допомагає перспективним спортсменам!

Донецьких спортсменів можна побачити на багатьох змаганнях України – у Києві, Дніпрі, Чернівцях, Чернігові, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Умані та ін. Ми усі знаємо, що зростання майстерності тенісиста скоріш відбувається тоді, коли спортсмен більше змагається та при цьому  набуває якісного ігрового досвіду. Покровська міська рада допомагає молоді у цьому плані, виплачуючи стипендію тим, хто старанно займається, має успіхи в області та за її  межами. Див. відео внизу. Виявляється, що підтримку мають не тільки тенісисти, а й інші спортсмени.

Див. також донецькі тенісисти на першому турі Дитячої ліги у Жовкві, декабрь 2018 р.

Відео із Покровська

Відео №2

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.