SETKA CUP прийшла на захід України!

Наприкінці січня 2021 року надійшло повідомлення від SETKA CUP щодо відкриття нової арени для своїх змагань у Львові. Тепер у розпорядженні організації зали настільного тенісу в трьох містах України: крім Львова, ще у Києві і Дніпрі. Загальна площа приміщень складає 2730 квадратних метрів! Більш детально про львівську платформу SETKA CUP можна прочитати на сайті setkacup.com.

Практика змагань останніх трьох років свідчить про те, що турніри Сітки Кап поступово набирають усе більше популярності. Багато гравців із задоволенням беруть участь у поєдинках з високорейтингованими спортсменами. На даний момент спільнота організації нараховує 550 тенісистів і майже 5500 уболівальників. На змагання запрошуються не тільки професіонали, а й аматори, любителі різного рівня майстерності і віку. Проводяться і некомерційні турніри SETKA CUP. Див. дитячі та змішані турніри з настільного тенісу.

Призери першого Setka Cup Open 2020 Cadets Minicadets

Такого формату турнірів давно не вистачало. Багато тенісистів, особливо тих, хто закінчив профільні навчальні заклади з настільного тенісу, шукали можливості професійного застосування своїх вмінь та навичок, і ось тепер це стало реальністю.

Слід відмітити, що тенісисти на Сітка Кап не тільки отримують непогані призові, але й поступово покращують свою тренованість. Це відкриває для них перспективи подальшого кар’єрного та професійного зростання, в тому числі і в закордонних клубах.

Львів – це місто з давніми тенісними традиціями. Тут проживає найкращий тенісист України минулих років – Анатолій Строкатов, який до сих пор приймає участь в організації любительських турнірів на Львівщині. Великою є й чисельність майстерних львівських гравців, яким тепер буде зручно змагатися на SETKA CUP у себе вдома, нікуди не виїжджаючи за межі регіону.

Фото з турніру SETKA CUP

Слід побажати платформі SETKA CUP подальшого розвитку, успіхів в популяризації настільного тенісу! Сподіваємось, що вона і в подальшому буде надійним помічником гравців, гарантом чесної, безкомпромісної боротьби. 🙂

  • Андрій Лукьяненко
  • 28.01.2021

SETKA CUP прийшла на захід України!: 2 комментария

  1. Денис

    Дуже радий,що у Львові відкрили такий захід! Конкуренція це завжди здорово! А яке наступне місто на черзі в сетки?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.