Львів’янка Соломія Братейко – володарка Кубку Чехії-2019!

Поступово збільшується кількість українських гравців, які мають видатні успіхи під час виступів за кордоном. Не так давно, у вересні 2019 року, надійшло повідомлення про те, що Олександр Дідух добився звання чемпіона Австрії серед команд. Тепер нова добра звістка – Соломія Братейко разом з командою завоювала Кубок Чехії 2019 року з настільного тенісу! Безперечно, нам усім дуже приємно це чути. Вітаємо Соломію з цим успіхом та бажаємо їй подальших перемог у Європі!

.

Соломія Братейко у Чехії

У сезоні 2019 року Соломія Братейко разом зі своєю командою SKST Stavoimpex Hodonín  пройшла важкий шлях до фіналу Кубку Чехії. Слід відмітити, що до цього, клуб із Годоніну не мав високих результатів у Кубку. Склад команди час від часу змінювався, йшов підбір та запрошення нових гравців. Вибула зі складу відома чеська тенісистка Івета Васеновська, але прибула Наталя Партика.

Соломія Братейко

Соломія, яка виступає в Чехії вже третій сезон поспіль, також прийшлася, як кажуть, «ко двору» і посіла місце в основному складі команди.

Лідером команди зараз є відома польська тенісистка Наталя Партика (Natalia Partyka, 59-та у світі, 20-та у Європі), яка має найвищий рейтинг у клубі. Вона, хоч і не так давно тут, але веде за собою товаришів, має найвище навантаження у матчах. Соломія Братейко є другою ракеткою в команді і також приносить немало переможних балів.

Див. Соломія Братейко у складі національної збірної України

Поточні підсумки Екстра-ліги Чехії серед жіночих команд

Див. результати фіналу кубку на сайті федерації настільного тенісу Чехії

Підсумки кубкових зустрічей

Наталя Партика

У кубкових матчах всі зустрічі проходять на вибування, і застосовується європейська система розташування гравців. Рахунок триває до п’яти перемог. Доволі легко клуб Соломії Братейко зіграв у півфіналі, де він зустрічався з командою SK Dobre. У підсумку рахунок 5:1, де є переможні бали і Соломії Братейко.

Фінальний матч (21 грудня 2019 року)  був набагато важкішим, ніж півфінал.  Проти годонінців виступив клуб MSK Břeclav (Бржецлав) – минулорічний володар Кубка Чехії. У його складі грають Карін Адамкова і Дана Чехова – друга і третя ракетки країни.

Маркета Шевчікова

Перед матчем усі симпатії та прогнози були на боці клубу з Бржецлава, однак команда із Годоніну змогла успішно завершити цей надзвичайно важкий матч. Клуб переміг з рахунком 5:4, що свідчить про запеклу боротьбу. Соломія Братейко обіграла Леону Хартбріх (Leonie Hartbrich), а ось у зустрічі з Каріною Адамковою уступила їй з рахунком 2:3. При балансі по матчам 4:4 переможну точку поставила Маркета Шевчікова (Markéta Ševčíková), яка обіграла вже виснажену Каріну Адамкову. Чудово виступила і Наталя Партика, яка виграла всі три зустрічі. Слід вважати, що це, дійсно, був командний успіх, для якого кожна тенісистка доклала певних зусиль для спільної перемоги.

Фото нагородження

Львів’янка Соломія Братейко – володарка Кубку Чехії-2019!: 3 комментария

    1. Андрей

      Да, в результатах на чешском сайте все это указано. Но разве это главное? Соломия дала одно очень важное очко и измотала до предела очень сильную Адамкову. Счет с ней был довольно равный — 2:3. Все это вместе дало очень хороший результат для команды!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.