Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

КЛУБНИЙ ЧЕМПІОНАТ  УКРАЇНИ З НАСТІЛЬНОГО  ТЕНІСУ СЕРЕД

школярів 2003-2005 р.н.  СЕЗОНУ  2017-2018 рр.

14-17 вересня 2017р. м. Київ

Списки команд юнаків

Назва команди Склад команди Р.н. Рейт. Спорт. розряд Тренер
1 ДЮСШ №1 м.Львів Конкуловський Роман 2003 20,0 I Кириченко В.О.
Гаєвський Ярослав 2005 10,3 III
Якимів Данило 2005 5,2 III
2 ДВУФК-ДЮСШ №13

м. Дніпро

Живора Гліб 2003 27,2 I Коркін С.Ж.
Бодрухін Іван 2003 15,7 II
Турченко Дмитро 2004 27,9 I
3 ДЮСШ №3

м. Кропивницький

Пархоменко Артур 2004 0 б/р Струтинський А.В.
Порошенко Марк 2005 5,7 III
Чумак Андрій 2003 9,2 III
4 «Ера» м. Хмельницький-м. Дніпро Баланов Максим 2003 0   Якимчук С.В.
Микитюк Денис 2004 0  
Подпалий Ігор 2005 9,1 III Лобова І.А.
Аврамов Мирослав 2006 5,4 III
5 ДЮСШ №12 м.Дніпро Шахов Микита 2004 8,8 II
Шинкарецький  Еміль 2005 12,5 II
Король Олександр 2003 0 II
Васько Леонід 2005 9,3 III
6 «Альфа» м.Дніпро-м.Хмельницький Островський Андрій 2005 23,8 I Якимчук С.В.
Бурилов Володимир 2005 26,6 I Лобова І.А.
Штаєр Аркадій 2004 18,4 II
7 КДЮСШ №4 м.Харків Нестеренко Іван 2005 18,6 II Юношева Л.В.
Титаренко Максим 2004 0 II
Глобін Микита 2007 0 III
8 ДЮСШ №12 м.Харків Сивков Владислав 2003 0    
Мисюра Євген 2006 0  
Аракемян Альберт 200 0  
9 ДЮСШ №17 м.Одеса Кисиларь Павло 2004 16,4 II  
Лукашин Микита   0  
Сибирцев Влад   0  
10 ДЮСШ №1(2) м.Київ Сокур Михайло 2004 0   Пуле В.В.
Ленько Данило 2003 9,7 III
Габрелян Данило 2004 0  
11 ДЮСШ м.Бровари Козаченко Анатолій 2005 16,6 II Козаченко М.А.
Козаченко Андрій 2007 0  
Цой Олексій 2005 3,5 III
12 ДЮСШ №1,№3 «Лідер» м. Київ Соломенник Артем 2005 28,1 I  
Неборак Дмитро 2005 22,1 I  
Селюченко Олександр 2004 21,6 I  
13 «Успішна молодь» м.Гребінка Барабаш Олександр 2006 21,3 II Чумарна О.І.
Тютюнник Максим 2005 17,5 II
Соломаха Даніїл 2005 11,0 III
Чумарний Станіслав 2004 0  
14 СДЮСШОР «Прудкий м’яч» м.Львів Напірко Олег 2004 24,4 КМС Шацький М.М.

Олеськевич О.О.

Попик Михайло 2003 19,6 КМС
Гура Орест 2004 25,8 КМС
15 СОЦ «Ізмаїл» Петренко Олексій 2003 19,0 I Фарладанський Ю.Я.
Проценко Даніїл 2003 32,8 I
Доломанжи Григорій 2003 21,9 I
16 ДЮСШ №1

м.Біла Церква

Бойков Валентин 2004 4,2 III Лісовський О.В.
Шевченко Олександр 2005 3,9 III Трофімова А.Л.
Баурда Ілля 2005 4,7 III
Фролов Тимур 2006 0 III
Ліщенко Олександр 2004 0 I юн.
17 ДЮСШ

м. Старий Самбір

Пелишко Максим 2004 23,8   Шулепов М.
Василів Андрій 2003 4,7  
Головчак В 2006 0  
18 ДЮСШ №1 м. Чернівці Масікевич Олександр 2005 20,1 II Волинкіна Т.В.
Гайсенюк Руслан 2005 21,4 II
Васкан Євген 2005 3,5 II Шкурей О.Р.
19 ДЮСШ №4 «Тонус» м.Запоріжжя Залізко Артем 2004 0 III Усачова М.О.
Малий Денис 2006 0 III
Іванченко Даніїл 2003 0 III
20 «ДЮКФП-Івнівка» м.Умань Герасимчук Дмитро 2004 3,4 III Сушкета В.М.
Чорний Ростислав 2005 5,0 III
Хливнюк Володимир 2005 6,4 III Ткаченко В.В.
21 ДЮСШ №3 Лідер  м.Київ Захаренко Костянтин 2004 4,9 I Кокуніна Я.Ю.

Кокуніна Т.Б.

Шаблиста О.В.

Цвіляк Антон 2005 3,7 III
Хмельовський Олександр 2006 6,4 III
22

\

ХОВУФКС м.Харків Овчаренко Максим 2004 7,0 II Гапонова Л.Б.
Матика Владислав 2006 11,5 II
Зезюлін Артем 2005 16,0 II
Грибан Вадим 2003 0 III
23 СДЮШОР м.Рогатин Кіщук Назарій 2004 33,9 КМС Вербяний З.М.

Панчишин А.Я.

Третяк Назар 2004 39,5 КМС
Мельничук Максим 2005 23,9 I Мельничук І.В.
24 «Нафтохімік» м.Калуш Сидорів Дмитро 2003 20,1 I Тимчишин І.
Ленцик Віталій 2003 3,0 I
Стібель Олександр 2005 22,6 I
Масний Ростислав 2004 14,6 I
25 ДЮСШ №1 м.Київ Кислов Сергій 2003 0   Завадська Н.В.
Коваленко Ігор 2003 0  
Гупало Арсеній 2004 0  
Антонюк Денис 2004 0  
Поноченюк Анатолій 2003 0  
  • Головний суддя                                                        Юренева С.О.
  • Головний секретар                                                   Михайлик О.В.

КЛУБНИЙ ЧЕМПІОНАТ  УКРАЇНИ З НАСТІЛЬНОГО  ТЕНІСУ СЕРЕД

школярів 2003-2005 р.н.  СЕЗОНУ  2017-2018 рр.

14-17 вересня 2017р. м. Київ

Списки команд дівчат

Назва команди Склад команди Рік Рейт. Спорт. розряд Тренер
1 ДЮСШ №1 м.Київ Горай Ксенія 2005 22,0 I Завадська Н.В.
Шамота Діана 2004 11,6 III
Мирошниченко Анастасія 2005 0  
2 ОДЮСШ м.Тернопіль Івасіків Лілія 2003 20,4 I Кунинець С.М.
Марчук Неля 2004 12,5 II
Огінська Дарина 2004 13,0 II
Осіпова Анастасія 2005 15,2 II
3 «Тайфун Вега» м.Умань Очеретяна Уляна 2003 14,2 II Ткаченко В.
Безязична Світлана 2004 0 III
Рибак Валерія 2005 9,5 III
4 ДЮСШ №3 «Лідер» м.Київ Понько Ольга 2007 22,0 I Кокуніна Я.Ю.

Шаблиста О.В.

Боднар Анастасія 2005 20,8 I
Соломенник Єлізавета 2005 21,8 I
5 ХОВУФКС м.Харків Толстоногова Тетяна 2003 7,3 II Гапонова Л.Б.
Найдич Олександра 2003 0 II
Пономаренко Валерія 2007 14,7 III
6. ДЮСШ №21 м.Київ Кабиш Анна 2005 13,1 III Окіпнюк В.Т.
Крячок Анна 2006 0 III
Лашун Ольга 2006 0 Iюн.
7 ДЮСШ  ІФОР м.Рогатин Микитюк Софія 2004 23,7 I Костів В.І.
Прендкович Ірина 2003 5,0 II
Занік Юлія 2004 21,7 II Шацький М.
Алексеєнко Катерина 2004 14,3 II Алексеєнко Д.
8 «Ера» м. Хмельницький Гігаурі Поліна 2003 0   Якимчук С.В.
Бабарикіна Наталя 2003 0  
Богатирьова Наталя 2006 0   Юренева С.О.
9 «Боніта» м.Кіровоград Струтинська Анастасія 2004 20,6 II Струтинський А.В.
Телих Анастасія 2004 23,4 II
Ліфанова Олеся 2005 23,5 II Коркін С.Ж.
10 ДЮСШ  Заліщики Будник Роксолана 2004 17,9 II Мамалига О.В.
Демчук Галина 2004 10,5 II
Демчук Марія 2007 0 IIюн.
Речицька Юлія 2003 15,0 II Шуфляд І.В.
11 ХВУФК м.Херсон Фісько Вікторія 2003 27,6 КМС Вечерок Є.М.

Кузнецова Т.О.

Ман Аліна 2003 31,6 МС
Мелешкевич Діана 2003 0 III
Бєлявська Олександра 2003 21,2 I Фарладанський Ю.Я.
12 ДЮСШ №1 м.Львів Кірокасян Мар’яна 2005 15,2 II Кириченко В.О.
Матюх Олександра 2004 9,3 II
Ржевська Анна 2006 23,4 II Михайлик О.В.
13 ДЮСШ №4-Тонус м.Запоріжжя Литвиненко Дарія 2004 0 б\р Поваляєв В.О.
Хлистунова Марія 2005 0 б\р
Присяжна Марія 2008 0 Iюн.
14 ДЮКФП-Іванівка м.Умань Сушкета Вікторія 2003 11,5 I  
Рогожинська Аліна 2004 0 б\р Сушкета ВМ.
Гуляр Юлія 2004 0 III
Гавріна Анастасія 2004 0 III
15 ДЮСШ №1 м.Чернівці Лещук Валерія 2005 15,4 II Іжаковська І.П.

 

Гречаний А.А.

Павленко Юстіна 2006 11,6 II
Савка Яна 2004 4,6 III
16 ДЮСШ №1(2) м.Київ Кірія Маргарита 2004 0 б\р Пуле В.В.
Єгорова Ольга 2004 0 б\р
Фесік Софія 2004 0 б\р
17 ДЮСШ №1

м.Біла Церква

Дударєва Анастасія 2005 0 III Трофімова А.Л.
Владимиренко Марія 2004 0 III
Трохимець Марина 2004 0 III
Ясінська Тетяна 2004 0 III Лісовський О.В.
  • Головний суддя                                                        Юренева С.О.
  • Головний секретар                                                   Михайлик О.В.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!