Старша Дитяча ліга, підсумки сезону 2020-2021

Чемпіонами стали представники Одеси і Херсону!

Південь піднімає голову! 🙂 Такий висновок можна зробити за підсумками сезону Дитячої ліги для спортсменів віком 2006-2008 р.н. Колективи: Evolution із Одеси у хлопців і ХФСК із Херсону у дівчат – завоювали золоті медалі. Крім чемпіонів, на третьому турі, який проходив у Жовкві з 23 по 25 квітня 2021 року, була визначена і решта призерів.

За призові місця весь сезон точилася дуже вперта боротьба, але коло претендентів було дещо обмеженим. Найбільш сильними колективами вважалися у хлопців: Evolution (Одеса), ДЮСШ-2 (Луцьк), об’єднана команда Тернопільської та Івано-Франківської областей (Тернопіль-Косів-Кременець), ДЮСШ (Новоград-Волинський). У дівчат претензії на призи виявили: ХФСК (Херсон), Вега із Умані Черкаської області, київська об’єднана команда ДЮСШ-1 і ДЮСШ-3, а після першого туру – West Juniors (Могильов-Подільський). Непогано виступили представники Рогатина і Богородчан Івано-Франківської області, де в командах були заявлені доволі сильні тенісисти.

Див. також Підсумки першого туру

Цікаво, що серед учасників Дитячої ліги цього сезону було немало призерів нещодавнього чемпіонату України серед кадетів: Голодюк Ілля, Колойденко Пилип, Якимчук Леонід, Чмихаленко Ярослав, Боднар Марія, Шевчук Вікторія, Гордієць Маргарита.  Див. ЧУ-2021. Вони і тут грали роль «перших скрипок» у своїх командах, а також і на чемпіонаті в цілому.

Див. також результати Дитячої ліги минулих сезонів.

Змагання Дитячої ліги проводилися в умовах, обмежених, відповідно до антикоронавірусних мір, до яких ми вже починаємо звикати. Судді були в масках, проводилися заходи щодо дезінфекції.

Головний суддя змагань – суддя Національної категорії С.А. Лімонов. Головний секретар – О.М. Голяк.

Результати змагань

Більш детально результати відображені на сайті ФНТУ та на сайті Ігоря Палагути

Хлопці

Одесити — чемпіони!

Найбільш сильно виступила одеська команда Evolution (тренер Олексій Детярьов). Вона три тури поспіль опинялася на першому місці, виграючи усі, без виключення, матчі. Проти неї змагалися два основних претенденти: Тернопіль-Косів-Кременець і ДЮСШ-2 (Луцьк), тренер Є.Р. Демчук. Луцьких тенісистів трохи підвів перший тур, де вони втратили декілька балів.

Об’єднана команда Тернопіль-Косів-Кременець (тренер Сергій Кунинець) програвала тільки лідеру – Одесі, а також один раз – Луцьку. Кожен тур вона потрапляла до призових місць, і це дало у підсумку високий результат.

Наприкінці змагань, у період нагородження, Ярославу Чмихаленко було вручено посвідчення кандидата у майстри спорту через те, що він досяг результату 40 балів, за рейтингом ФНТУ. Нагородження здійснював директор Клубного чемпіонату України С. Лімонов.

П’єдестал призерів за підсумками усього сезону

 • 1 місце – Evolution (Одеса). Склад команди: Колойденко Пилип, Якимчук Леонід, Чмихаленко Ярослав, Карапузов Ярослав.
 • 2 місце – Об’єднана команда Тернопіль-Косів-Кременець. Склад команди: Гоян Онуфрій, Вонс Віктор, Деревяник Віталій, Гуменюк Ілля.
 • 3 місце – ДЮСШ-2 (Луцьк). Склад команди: Голодюк Ілля, Острий Ілля, Держай Роман.

Таблички 1 фіналів трьох турів:

Відео поєдинків

Дівчата

Беззаперечним лідером виявилась команда ХФСК (Херсон), тренери Т.О. Кузнєцова,  Ю. Синицина. І хоча херсонські дівчата в двох матчах за сезон поступалися киянам та уманчанкам, в цілому, результат вийшов кращим за усіх. На кожному турі команда досягала першого місця.

Золоті медалістки із Херсону

На другому місці, за підсумками сезону, опинились спортсменки команди «Вега» Умань, до складу яких увійшли декілька гравчинь із Одеської та Миколаївської областей (спільний тренер В.В. Ткаченко). Усі вони непогано пройшли турнірний шлях за сезон і досягли високого результату.

Могли б бути чемпіонками і тенісистки із Києва – об’єднана команда ДЮСШ-1 і ДЮСШ-3 (тренери Н.В. Завадська, О.В. Шаблиста). Однак у них вийшов невдалим перший тур, де вони зайняли шосте місце, яке їх потягнуло у підсумку вниз. Після цього були прийняти відповідні міри та посилений склад команди. Це відразу відобразилося на результатах: у наступних двох турах киянки вже займали другу сходинку і навіть один раз обіграли майбутніх чемпіонок з Херсону.

П’єдестал призерів за підсумками усього сезону

 • 1 місце – ХФСК (Херсон). Склад команди: Шевчук Вікторія, Гордієць Маргарита, Валова Ельза, Потапова Лариса, Хрітіна Олександра.
 • 2 місце – «Вега» Умань. Склад команди: Іванова Олена, Зарубіна Ольга, Покиньборода Анна, Алексєєнко Анастасія, Наталя Паламарчук, Вероніка Кирилюк, Дарина Чеботар.
 • 3 місце – ДЮСШ-1 і ДЮСШ-3 (Київ). Склад команди: Боднар Марія, Крячок Ганна, Стельмах Мар’яна.

Таблички 1 фіналів трьох турів:

Отже, Дитяча ліга для старшого віку завершена, призери визначені. Крім лідерів, які отримали призи або грали у першому фіналі, Ліга зібрала немало колективів з усієї України, які прийняли участь у другому та третьому фіналах. Усього грало тридцять вісім команд хлопців та дівчат із чотирнадцяти областей України. Діти отримали дуже корисний досвід, підняли рівень своєї майстерності. Був подоланий острах від коронавірусу, навчилися проводити змагання під час пандемії, хоча, безперечно, карантинні заходи надали певної дезорганізації під час підготовки та проведення турнірів. Будемо сподіватися, що наступний сезон Дитячої ліги ми зустрінемо вже без цієї хвороби! 🙂

Загальне фото нагородження Коментарі, привітання, резюме

Відео від Одеси (у кінці є нагородження третього фіналу)

Відео награждения Одеси

 • Матеріал узагальнив: Андрій Лук’яненко
 • 25.04.2021

Старша Дитяча ліга, підсумки сезону 2020-2021: 5 комментариев

 1. admin Автор записи

  Получается, что Одесса втихаря усиленно тренируется! 🙂 Остальные отдыхают на лаврах былых заслуг…

 2. Счастливчик

  Получается, что Одесса привезла сильнейший состав, а остальных сильных турнир не заинтересовал.

  1. admin Автор записи

   нет. Луцк еще сильный. Тернополь и Косив дали хороших игроков. Вадим Солтыс еще играл за Новоград. Остальные, да — для обкатки, может….

 3. Счастливчик

  Как же нет, если да. Киевских сильнейших не было, уманских сильнейших тоже, днепровских вообще нет, Ловги нет.

  1. admin Автор записи

   все правильно. Тут не все сильные. Это же не чемпионат Украины. Многие кадеты переросли Детскую лигу, играют в высшей лиге… в регионалке против взрослых…….

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.