Суперкубок з настільного тенісу 2019 рік

Впевнена перемога київської команди!

Дива не сталося. Києвська «Фортуна» в цьому сезоні є недосяжною для всіх. Протягом року вона демонструвала впевнену гру, не підвела вона своїх уболівальників і в завершальному матчі. У ньому зіштовхнулися у двобії дві найсильніших команди української Суперліги – «Фортуна» і «Тенісна академія» (Суми). Розіграш Суперкубка між ними був організований 1 жовтня у чернігівському спорткомплексі «Хімік».

Цікаво, що обидві команди зазнали втрат перед фінальним матчем. Із складу «Фортуни» вибув Ярослав Жмуденко, який тепер не буде виступати за киян, а із «Тенісної академії» пішов Олексій Сарматов. З ними, безумовно, Суперкубок виглядав би набагато цікавіше…

Валерій Мельник проти Віктора Єфімова. Фото О. Мініна

.

У цілому, зустріч команд не вирізнялася драматичністю. Остаточний рахунок – 3:0 на користь киян. У першому поєдинку впевнено переміг Віктор Єфімов, який виступив проти Валерія Мельника. У них значна різниця у рейтингу, крім того, у Віктора більш значний досвід змагань європейського рівня. Відомо, що Валерій часто приносить сюрпризи в суперліги, і міг би і тут зіграти більш вдало, однак у цієї зустрічі фортуна відвернулася від нього.

.

Грають Дмитро Писар та Олександр Тужилин. Фото О. Мініна

.

Другий матч, навпаки, порадував своїм напруженим сценарієм. За тенісний стіл встали Дмитро Писар та Олександр Тужилин. Олександр виграв перші два сети, чим зародив певну іскру надії в серцях сумчан. Однак Дмитро Писар зміг внутрішньо зібратися і потім виграти три сети поспіль! У підсумку перемога 3:2!

.Сторінка ФНТУ на Фейсбуці про хід кубкової зустрічі

.

Богдан Сінькевич. Фото О. Мініна

Третій матч дали зіграти між собою наймолодшим учасникам команд. У «Фортуни» виступив Богдан Сінькевич. У «Тенісної академії» – Богдан Когут. Вони приблизно однакові за віком, але Богдан Сінькевич трохи молодше (1998 р.н. проти 1995 р.н. у Когута). Сінькевич – колишній вихованець Івано-Франківської школи настільного тенісу, а Богдан Когут – львівської, і я впевнений, що вони в період навчання в ДЮСШ часто зустрічалися між собою на дитячо-юнацьких змаганнях. Але на сьогоднішній час Богдан Сінькевич випередив Когута у таблиці рейтингу ФНТУ та зміг перемогти його також і на матчі Суперкубку (рахунок 3:2).

Отже, Суперкубок розіграний, почесний трофей перейшов у володіння київської команди. Тенісисти Сум отримали нагороди за друге місце.

Стаття про Суперкубок України на сайті КНТ «Фортуна»

Фото переможців

(усі фото з Суперкубку на сторінці Олександра Мініна)

Відео Суперкубка від ФНТУ

(необхідно натиснути кнопку «Посмотреть на YouTube»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.