Тетяна Біленко – бронзова призерка чемпіонату Польщі, 2021 рік!

Українські тенісисти, які грають за кордоном, продовжують приємно радувати своїх уболівальників! 🙂  Сезон 2020-2021 не був виключенням. Польський клуб «Bebetto AZS UJD» із Ченстохови завоював бронзові медалі у Клубному чемпіонаті країни (жіноча Екстра-ліга Польщі). Наша Тетяна Біленко входить до складу команди як провідний та найефективніший гравець.

Польська Екстра-ліга, на відміну від української, має декілька команд, де грають іноземні суперзірки настільного тенісу Європи, тому боротьба в цій лізі не тільки почесна, а й досить відповідальна. Не кожен клуб може завоювати тут нагороди сезону. У Польщі виступають румунка Елізабет Самара, білоруска Вікторія Павлович, німкеня Хан Інь (Han Ying), китаянка Ся Чжао (Xia Zhao), українка Тетяна Біленко та ін. Наприклад, противник клубу «Bebetto» команда із міста Тарнобжег «KTS Enea Siarkopol», має у своєму складі Елізабету Самару і Вікторію Павлович і тепер впевнено просувається до золотих медалей.

команда «Bebetto AZS UJD» у сезоні 2020-2021

Саме клубу «KTS Enea Siarkopol», який має в минулому двадцять дев’ять перемог у національному клубному чемпіонаті, програла у півфіналі команда Тетяни Біленко. З рештою клубів тенісисти Ченстохови розібралися без особливих проблем, і велика заслуга в цьому належить саме українці. Тетяна перемогла в тридцяти матчах із тридцяти чотирьох! Чотири програла, із них: три Елізабет Самарі, яка знаходиться на 31-му місці рейтингу ITTF (шоста у Європі), і в одній зустрічі поступилася для відомої білоруски Вікторії Павлович. За поточними підсумками сезону, Тетяна Біленко знаходиться на першому місці в індивідуальному рейтингу гравців польської Екстра-ліги (88% ефективності). Див. результати Екстра-ліги.

Нагородження бронзових призерів

Відповідно до регламенту Асоціації настільного тенісу Польщі, учасники півфіналів, які не потрапили до фіналу, нагороджуються бронзовими медалями, кубком і грамотами. Відразу після закінчення півфінального матчу команда «Bebetto AZS UJD» була відмічена відповідними призами за третє місце.

Skład drużyny (Склад команди) сезону 2020-2021: Тетяна Біленко, Роксана Заломська (Roksana Załomska), Сандра Вабік (Sandra Wabik), Іванна Наркєвич (Joanna Narkiewicz), Олександра Пєнта (Aleksandra PIĘTA), Юлія Шемєль (Julia Szemiel). Сторінка команди на Фейсбуці: «Bebetto AZS UJD». Фотографії Grzegorz Przygodziński.

У минулі роки інші українські тенісисти також завоювували медалі європейських чемпіонатів. Див. матеріала сайту «Наш теніс»:

Відео півфінального матчу та нагородження команди «Bebetto AZS UJD» від 1 травня 2021

(необхідно дивитися на Ютубі!)

 • Матеріал підготовував: Андрій Лукьяненко
 • 04.05.2021

Тетяна Біленко – бронзова призерка чемпіонату Польщі, 2021 рік!: 5 комментариев

 1. Счастливчик

  Похоже, в следующем сезоне вместе с Биленко будет играть и Анастасия Димитренко.

  1. admin Автор записи

   Там у них есть сейчас похожая девочка на Димитренко, но это по-моему не Димитренко.

 2. Сергей

  ДимитренкоКонечно же это Анастасия Димитренко. Она была в расположение команды уже в этот раз.

 3. Счастливчик

  А когда начнется следующий сезон лиги? Интересно увидеть в деле Настю.

  1. admin Автор записи

   в прошлом году сезон начался 13 сентября. Наверное, и в этом будет то же самое

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.