ТТ-Куміте-2018 – третій і четвертий ігрові дні

  • Продовжується тенісний марафон у Красилові Хмельницької області під назвою «ТТ-Куміте». 16  червня — 3-й турнірний день —  приїхало 7 команд, в яких загалом приймали участь 35 чоловік; 17 червня — грали  8 команд —  40 чоловік. Загалом упродовж 2 напружених турнірних днів  зіграно 400 ігор.  У середньому кожен учасник провів у день 15 зустрічей з різними суперниками (від трьох до п’яти сетів в кожній). Боротьба за призові місця продовжується!
  • См. ТТ-Куміте — перші ігри
  • Положение ТТ-Куміте

На даний момент в турнірі утворилося «ядро» з 5 команд, які  зіграли один із одним — «Дністер», «Фортеця», «Проскурів», «Еталон», «Демос». Лише на кілька ігор відстають від них команди «Ракетка», «Чайка». Сформувалася попередня трійка лідерів — «Дністер», «Проскурів», «Еталон». Проте ситуація з кожним турнірним днем буде змінюватись і боротьба буде загострюватись, як за лідерство, так і за випередження суперників у таблиці. Будь-яка команда може і має право відіграти таку ж саму кількість ігор. Це залежить тільки від бажання самих членів команди, від їх замовлення на певний турнірний день.

См. Списки і результати команд

Учасники третього та четвертого ігрових днів

Враховуючи те, що турнір у такому форматі організовується в Україні вперше, його керівники уважно слідкують за тими процесами, що відбуваються. Помічені наступні тенденції, які пов’язані з бажанням та мотивацією команд:

  • команди, які зіграли між собою, прагнуть зберегти лідерство і зіграти з іншими командами (іноді – більш слабшими), за рахунок яких підсилити свої позиції.
  • команди, які ще не увійшли у основний склад команд, що  зіграли між собою, також прагнуть зіграти з потрібними командами, аби піднятися вище в основному складі.

Крім того, організатори турніру передбачають, що слабші команди, переслідуючи мету підвищення рівня майстерності,  будуть намагатися зустрітися з сильнішими командами, а також з рівними командами, аби помірятися силами. У той же час нові команди прагнитимуть увійти в турнір, аби помірятись силами з основними лідерами, а у разі вдалих ігор — з ними дійти до кінця зігравши з основною частиною команд. На остаточне положення у таблиці може вплинути результат ігор не тільки зі сильнішою, але із слабшою командою.

У разі можливої відмови лідерів грати з суперниками, що можуть змінити ситуацію, команди, які нижче лідерів можуть сформувати з новими командами, зігравши з ними  більшу частину таблиці у результаті чого лідер вибуде з основної частини і буде змушений  відстоювати лідерство, з тими командами з якими ще не зіграв.

Учасники третього та четвертого днів мали можливість переночувати в готелі, який розташований поруч з залами, на тому же самому поверсі, що й червоний зал. Умови в готелі дуже чудові, кімнати обладнані новими меблями. Вартість проживання лояльна для гостей турніру.

Фото готелю

Місць в готелі вистачає на декілька команд, які можуть бути розташовані в різних кімнатах.

Фото турніру від Юрія Горбача

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.