У Хмельницькому пройшов перший турнір в клубі СВ

Перший турнір у клубі «СВ», який відкрився нещодавно, був присвячений Всесвітньому дню настільного тенісу. Word Table Tennis Day відзначається 6 квітня, і його відмічають щорічно тисячі гравців у настільний теніс. Див. матеріал: Всесвітній день настільного тенісу, 2021 рік

Це дуже добре, що новий клуб настільного тенісу в Хмельницькому, слідує світовим та європейським традиціям та вирішив розпочати свою діяльність з цього святкового заходу. Див. також матеріал про відкриття клубу СВ.

На день турніру зібралося 32 тенісисти. Спочатку було анонсовано, що на змагання запрошуються тільки мешканці обласного центру, адже саме для них і був призначений новий клуб. Раніш у Хмельницькому практично не було гідних місць для гри в настільний теніс, і клуб «СВ» проявив ініціативу та вирішив надати свою площу для майстрів малої ракетки. Протягом тижня на турнір записалося і декілька представників з регіону, хоча насправді бажаючих приїхати до Хмельницького було набагато більше.

Учасники змагань перед турніром

На змагання прибули окремі сильні гравці з Кам’янця-Подільського, Красилова, Полонного, Деражні, але, безумовно, основну частину тенісистів складали хмельничани. Непоганим був й якісний склад учасників. Тринадцять тенісистів мали рейтинги ФНТУ (це 40% від всієї кількості). Із них четверо – Олександр Івчук, Юрій Гара, Григорій Олійник, Борис Фоменко мали рейтинг ФНТУ 30 і більше.

Головний суддя змагань — Євгенія Клєцова. Головний секретар змагань — Сергій Угніченко.

Дуже добре, що турнір встиг завершиться до оголошення «червоної зони» на Хмельниччині 7 квітня. Різниця була всього один день! На жаль, через суворі карантинні міри ми всі, тенісисти, нескоро зможемо знов пограти… 🙁

зал у клубі «СВ»

Як показав турнір, перспективи для змагань у хмельничан непогані – вони мають більш тридцяти чоловік рейтингованих тенісистів, які можуть майже на рівних боротися між собою на турнірах різного рівня. Сюди слід додати тенісний центр у Красилові, який розташований неподалік від Хмельницького. Тут мешкає ще більш десятку дуже сильних, рейтингованих, гравців. Приплюсуємо також фанатів настільного тенісу з Нетішина, Полонного, Кам’янця-Подільського, Славути, Деражні і бачимо, що складається дуже райдужна картина розвитку настільного тенісу в області, яка має непогані тенденції для подальшого покращення. Клуб «СВ» у майбутньому може виступити таким своєрідним об’єднуючим центром усіх тенісистів регіону!

Див. настільний теніс у Хмельницькій області

Хід і результати турніру в СВ

Повні результати на сайті ligas.io

Переможець турніру Борис Фоменко

Чоловіки і четверо жінок грали разом в одних групах. Серед жінок була присутня Людмила Дунец, ветеран настільного тенісу, одна із найактивніших тенісистів області. Спочатку були проведені відбори у шести групах (в групі – 5-6 чол.), з яких виходив тільки один гравець, переможець групи. Кращі шість гравці потрапляли до першого фіналу, де також грали по колу. Решта учасників грали у другому і третьому фіналі. Третій фінал грався на вибування, а другий – по колу.

До першого фіналу потрапили: Борис Фоменко, Олександр Івчук, Микола Ярошенко, Юрій Гара, Олександр Грицюк, Олександр Чижевський. Переможцем став Борис Фоменко, у якого до того ж був найкращий рейтинг. Він переміг усіх претендентів на медалі та по праву зайняв перше місце.

Олександр Івчук

На другому місці опинився Олександр Івчук із Полонного. Він програв тільки Фоменку. Партія між ними проходила з поперемінним успіхом, але все ж таки сильнішим виявився Борис Фоменко (рахунок 3:1).

Третього місця добився Микола Ярошенко. Він провів у групі три важких матча, в яких отримав перевагу з рахунком 3:2, що свідчить про його велику волю до перемоги. Він зміг подолати опір більш рейтингованих гравців.

Після основного турніру був відіграний турнір для аматорів – гравців, які не мали рейтингу ФНТУ. У цьому турнірі прийняли участь двадцять чоловік, і грався він на вибування, без визначення всіх місць (крім призерів). На першому місці тут опинився Олександр Гайновський (Деражня); на другому – Дмитро Бойко (Кам’янець-Подільский); на третьому – Людмила Дунец (Хмельницький).

Микола Ярошенко і організатор турніру Юлія

Усі призери отримали пам’ятні дипломи та медалі, а також подарункові сертифікати від клубу «СВ».

У цілому, можна сказати, що турнір пройшов дуже вдало. Усі тенісисти отримали непогану ігрову практику, відчули, що в місті появився клуб, який зможе задовольнити їх потреби в настільному тенісі. Комфортні, зручні умови для змагань та тренування можуть посприяти у подальшому, що чисельність членів клубу та просто бажаючих пограти буде збільшуватися.

Змагання закінчилися, чекаємо на нові. Побажаємо клубу «СВ» подальшої активності та успіхів у навчанні молодих тенісистів! 🙂

Таблички 1 і 2 фіналів

Фото зі змагань

Відео зі змагань

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.