У Хмельницькому відкрився зал для настільного тенісу!

25 березня 2021 року відкрився новий зал для настільного тенісу в обласному центрі Хмельниччини. У клубі «СВ» розпочала свою роботу Перша приватна школа настільного тенісу. Оздоровчо-розважальний комплекс «СВ» є вже доволі відомим місцем у Хмельницькому. Тут функціонує низка ігрових та спортивних клубів, готель, ресторан, салон краси, конференц-зал, бізнес-центр. Тепер любителі настільного тенісу отримали тут місце й  для себе.

Знаходиться «СВ-клуб» у крупному районі міста, можна сказати, в центрі (неподалік мікрорайон Виставка), де проживає велика кількість мешканців, а це означає, що місце обрано дуже вдало – багато людей можуть без проблем дістатися до спортивного центру, не витрачаючи зайвий час на переміщення. Зручно це і для дітей, які проживають поруч. Приватна школа настільного тенісу націлена, в першу чергу, на них. Адреса клубу: вул. Свободи 1а., місто Хмельницький.

Тенісисти отримали великий зал, де вже розміщені шість столів для настільного тенісу. Столи вищого професійного рівня – відома всім модель Tibhar Smash 28R – поки що найкращий стіл на теренах України, за параметрами «ціна-якість». Крім того, на одному з столів встановлена тенісна пушка фірми Tibhar.

Найголовнішим є те, що при залі розташовані великі глядацькі трибуни – орієнтовно на 300 місць! І це нюанс, який має не кожен клуб настільного тенісу навіть у Києві. Я висловлюю свою думку і знаю, що багато клубів в Україні страждають від відсутності трибун для уболівальників. Часом у них виникає така ситуація, коли треба проводити міжнародні матчі, а немає де розмістити глядачів, в тому числі і тих, хто приїхав із-за кордону. Клуб «СВ» може проводити, я вважаю, без проблем міжнародні змагання клубного рівня. У такий зал не соромно запросити гравців з будь-якої країни, провести комерційний або любительський турнір. Якщо порівнювати європейські зали, де проводилися Кубки Європи для клубів, то вони мають приблизно такий же самий рівень якості.

Церемонія відкриття залу

На відкриття клубу 25 березня прибуло немало прихильників настільного тенісу, гравців, а також дітей та молоді. Була запрошена відома хмельницька тенісистка Людмила Дунец, ветеран настільного тенісу, призер багатьох українських турнірів. Гості прийняли участь у процедурі відкриття залу, отримали призи від проведення лотереї, скуштували святковий торт. Після офіційної частини відбулося «тестування» столів. Кожен, хто приніс з собою ракетку та змінне взуття, мав можливість спробувати якість тенісного обладнання, зручність підлоги, достатність освітлення. За відгуками, які є відомими, все відповідало вищому рівню.

Відео відкриття

Перспективи клубу «СВ»

У першу чергу, зрозуміло, що на такий клуб уже давно чекали в Хмельницькому. Місць для проведення тренувань та спарингів тут було не так уже багато. Новий клуб зайняв свою нішу і, безумовно, притягне до себе усіх мешканців ближніх районів міста. Перша приватна школа настільного тенісу пропонує свої послуги для тренувань, а також для набуття навичок гри в теніс тим, хто вирішив цим зайнятися вперше.

До речі, у Хмельницькому вже давно функціонує ДЮСШ-1 (район вулиці Пілотської), де дітей також навчають грі в настільний теніс. Юні хмельничани мають непогані здобутки, деякі з них були призерами чемпіонатів України, клубних ліг. Але така школа в обласному центрі тільки одна, і, можливо, не забезпечує всього спектру попиту та пропозицій. Міська влада опікується ДЮСШ, тому її матеріально-технічний рівень постійно зростає, але до сих пір у місті не існувало достатньої конкуренції з іншими осередками настільного тенісу. Сподіваємось, що тепер така конкуренція виникне, і це стане тим стимулом, який потягне весь настільний теніс Хмельницького вгору.

Навчання в ДЮСШ – непоганий шлях для тих, хто вирішив зайнятися настільним тенісом. З шести-восьми років діти поступово опановують прийомами гри, їздять на змагання, зростає їх кваліфікація, підвищуються спортивні розряди. На відміну від ДЮСШ, клубний рівень – це дещо інший шлях становлення тенісиста. Тут більше приділяють уваги індивідуальним тренуванням. Події останнього часу доводять, що більше успіхів мають ті юні тенісисти, які займаються в клубах під керівництвом відомих та авторитетних тренерів, які мають високі власні амбіції.

У цьому плані буде цікаво спостерігати за суперництвом між ДЮСШ і клубом «СВ». Наскільки це стане перспективним для усього міста?

Крім того, клубний формат, який має «СВ», передбачає навчання тенісу людей також і зрілого віку або молоді, яка вже закінчила школу. Індивідуальні тренування та спаринги можуть допомогти їм дістатися непоганого професійного рівня. На даний час в Україні сформувався «ринок» комерційних тенісних турнірів, де дорослі гравці заробляють непогані гонорари, якщо мають достатню майстерність. Крім того, клуб – це місце розваги та відпочинку за тенісним столом, можливість проведення сімейних та інших любительських турнірів, змагання працівників різних сфер народного господарства. Зрозуміло, що клуб повинен мати свій контингент хороших спаринг-партнерів, інструкторів, фахівців, які можуть організувати та якісно провести турнір.

Розраховуємо, що на клуб «СВ» та на Першу приватну школу настільного тенісу очікують непогані перспективи. Настільний теніс розвивається у всьому світі, тенденції показують, що за тенісні столи встають все більше і більше людей різного віку. Цей вид спорту потрохи стає домінуючим. Вважаю, що новий хмельницький клуб здатний зайняти провідні позиції не тільки в Хмельницькому, але й в Україні.

Хай щастить клубу! Чекаємо від нього приємних новин! 🙂

Фото з відкриття клубу «СВ»

Також відомо, що у Хмельницькій області  (місто Красилів) вже декілька років працюють нові зали для настільного тенісу, які відкриті на базі місцевої спортивної школи. «Тестовий» період уже завершений. Зали продемонстрували свої високі власні кондиції, декілька разів ставали місцем проведення Клубного чемпіонату України, Суперліги, а також регіональних змагань, ліг та чемпіонатів області. Див. матеріали:

  • Матеріал узагальнив: Андрій Лукьяненко
    29.03.2021

У Хмельницькому відкрився зал для настільного тенісу!: 2 комментария

  1. Дмитро

    Після приїзду із чемпіонату України серед кадетів 2006р.н. і мол у Запоріжжі шукали де б пограти у Хмельницькому 22 березня, зайшли б на розвідку! Дякуємо за публікацію, тепер будемо знати, де можна пограти, ДЮСШ-3 тоді був теніс (великий), чекаємо на календар змагань у цій новій залі … і в взагалі, де можна дізнатись календар змагань по нашій області?!

    При нагоді просимо і наш матеріал розмістити на сайті, з повагою Дмитро Бойко, тренер з настільного тенісу та бадмінтону!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.