У конкурсі від фірми Butterfly-UA визначено переможця!

У конкурсі серед юних тенісистів України, який був приурочений до Дня Святого Миколая, визначено переможця! Ним стала юна спортсменка із міста Славута Хмельницької області Тетяна Шклярук! Приз конкурсу – рюкзак BUTTERFLY BAGGU – вже прибув до своєї володарки. 🙂

Сам конкурс був оголошений ще 1 грудня 2020 та містив завдання для дітей викласти в коментарях допису на Фейсбуці фото свого малюнку за тематикою «настільний теніс». Головним критерієм оцінки була не якість і «дорослість» зображення, а кількість лайків тих, хто проголосував за нього. І тут Тетяні Шклярук, без сумніву, пощастило! За неї віддала свої голоси велика кількість людей, знайомих, близьких та небайдужих до її участі.  🙂

Сторінка Фейсбука з конкурсом

Тим, хто голосував, я вважаю, було неважно, як малює Тетяна, головне – підтримати юну тенісистку! Тетяна Шклярук, 2013 року народження, розпочала займатися настільним тенісом майже рік тому і вже робить перші успіхи. Серед дітей свого віку вона є однією з кращих, і підтвердженням тому, є результати турніру в клубі «Золота ракетка», де вона зайняла призове місце.

Євген та Тетяна Шкляруки

Займається настільним тенісом і її старший брат Євген, який більш дорослий і який вже також добре володіє ракеткою. Він теж зайняв призове місце на тенісному турнірі до Дня Святого Миколая.

Велика роль в цьому батьків Євгена і Тетяни. Це дуже добре, коли дорослі підтримують своїх дітей, прагнуть до того, щоб вони займалися чимось корисним. Настільний теніс є перспективною справою, він сприяє оздоровленню молоді, її моральному та фізичному зростанню.

Велике дякуємо і фірмі  Butterfly-UA – вона надала гарний приз, який обов’язково знадобиться в спортивній кар’єрі тенісиста.

Фото зі святкового турніру в Славуті до Дня Святого Миколая

Матеріал підготував Андрій Лук’яненко

25.12.2020

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.