У Красилові відкрився новий центр настільного тенісу

Сьогодні в Україні відбувається поступове збільшення популярності настільного тенісу. Все частіше тренери та досвідчені спортсмени-тенісисти залучаються до процесу відновлення престижу українського настільного тенісу, який, чесно кажучи, впав впродовж останніх років. 🙁  Сайт «Наш теніс» у 2017 році писав про відкриття нових клубів настільного тенісу в Києві та Харкові. Напружено відпрацювала літній сезон молода академія Віктора Дідуха у Буську Львівської області. Нещодавно в Інтернеті з’явилися повідомлення про появу нових залів для занять настільним тенісом  у Дніпрі, Львові, Одесі, Херсоні, Чернігові. Багато людей тепер розуміє, що настільний теніс – це масовий вид спорту, за ним – майбутнє! 🙂

Тепер можна привітати і тенісистів Хмельницької області. Нарешті у них з’явився, а краще сказати, відродився у новому форматі свій центр настільного тенісу! 🙂  🙂  У місті Красилові 9 вересня за участі органів влади та місцевого самоврядування, громадськості міста та іноземних гостів відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованої та реконструйованої будівлі ДЮСШ.

Свято спорту в Красилові

Красилів, без сумніву, пишається своєю місцевою ДЮСШ. У школі культивується немало видів спорту, але, зрозуміло, що тепер настільний теніс буде займати тут провідне становище! Як подарунок для жителів міста та області, саме до Дня фізичної культури та спорту та Дня міста  відбулася офіційна презентація і відкриття цілком оновленого спортивного центру.

Реконструкція ДЮСШ в Красилові розпочалася наприкінці 2016 року. Основні кошти на ремонт виділила на чисельні і наполегливі прохання керівників РДА держава з Державного Фонду регіонального розвитку, а це близько 5,338 млн. грн., ще понад 593 тис. грн. на умовах співфінансування додала районна рада з райдержадмінстрацією, близько 0,5 млн. грн. виділено обласною радою. Мабуть, в області, та мабуть в Україні це єдиний, приклад такого опікування спортом, зокрема настільним тенісом  з боку державних очільників.

Приємно, що на відновлення спортивного закладу спрямували зусилля саме органи влади і місцевого самоврядування: керівники районної державної адміністрації Островська Ніла Василівна, керівник управління освіти, молоді та спорту Заїка Олена Михайлівна, директор ДЮСШ Євтішенков Олександр Борисович та багато інших. Вони безпосередньо чи не щодня опікувалися ходом робіт, вишукували усілякі можливості для їх завершення у найкоротші строки і з дотриманням сучасних вимог. Особлива вдячність за принципову позицію щодо встановлення сучасного  спеціалізованого спортивного покриття — TARAFLEX SPORT, на яке було виділено значні кошти і яке  замовляли і доставляли підрядчики аж з Франції.

Не залишилися осторонь такого проекту і місцеві господарники, підрядчики, які скоординували свої зусилля із владою для завершення ремонту у повному обсязі у найкоротші строки. Всі допомагали хто як міг, хто коштами, хто роботою, хто матеріалами. А обсяг реконструкції був досить великий: повна заміна покрівлі, покриття підлог, вікон, капітальне оновлення стін, фасадів, заміна всіх внутрішніх і зовнішніх дверей, освітлення і мереж, благоустрій території та ін.

Вважаю, що подібного проекту, якщо вести мову про настільний теніс, не було не тільки в області, а й мабуть в Україні! У Красилівській ДЮСШ створені не просто непогані, а дуже відмінні умови для тренувань та спортивних змагань з настільного тенісу.

Не так давно на сайті «Наш теніс» були публікації про збори тенісистів з українських міст, які проводилися тут впродовж літа 2017 року. Гості Красилова могли особисто переконатися в тому, що тут існують дуже комфортні умови для занять настільним тенісом! Я вважаю, що тепер сюди частіше будуть приїзджати для тренувань та на змагання гравці з усієї України.

 Фото церемонії відкриття спортивного комплексу

Відео заходів святкування Дня міста Красилова

 Центр настільного тенісу

На сьогоднішній день в ДЮСШ, за замислом очільників, під настільний теніс підготовлені два зали. Верхній, його ще називають «червоний», який безпосередньо призначений для тренувань та змагань з настільного тенісу на стаціонарних умовах, і у якому вже встановлено 6 професійних столів, та окремий стіл для занять на «пушці» (Donic Robopong 2040) і нижній (його так  званий «синій» зал, який планується використовувати під потреби настільного тенісу на період проведення турнірів, змагань чи зборів, який може вміщати до 12 столів, а при проведенні змагань на рівні чемпіонату України чи міжнародних змагань, достатньо комфортно для спортсменів може бути встановлено 8 чи 9 столів (майданчиків, огороджених бортиками), і ще залишаються місця для вболівальників, судів. Обидва зали обладнані суперсучасним напільним покриттям та оновленою системою освітлення.

Синій зал

Це надає можливість використовувати їх одночасно, що істотно зменшує загальний час проведення змагань. Або наприклад, коли внизу тривають змагання, то наверху (у «червоному» залі) може відбуватися розминка чи тренування, не заважаючи загальному змагальному процесу. Такого формату проведення турнірів я ще не зустрічав в жодному тенісному центрі України!

Керівники органів освіти, молоді та спорту району та міста Красилова серйозно налаштовані на прийом тенісистів для змагань будь-якого високого рівня і сподіваються на те, що вище спортивне керівництво держави і ФНТУ піде в цьому плані їм на зустріч, а тренери і діти оберуть його як улюблене місце для проведення спортивних зборів. Спільними зусиллями Красилів може стати одним із основних центрів настільного тенісу в Україні!

Червоний зал

Крім спортивних залів для тенісистів, в ДЮСШ є відремонтовані приміщення для тимчасового зручного проживання на 60 місць, які знаходиться на верхньому поверсі, відразу біля залу для настільного тенісу, поруч при виході із приміщення є відкритий майданчик із штучним покриттям і освітленням, де за бажанням діти можуть побігати чи пограти у спортивні ігри.

Погодьтесь, що умови для занять та змагань просто прекрасні! Наразі піднімаються і питання про залучення до цього центру тренерів настільного тенісу вищого класу, які б в Красилові, проводили спортивні збори, тренінги, організовували турніри і інші спортивні заходи, залучаючи до цього місцевих та іногородніх тенісистів, впроваджувати свої передові методики тренувань у сучасних умовах.

Приємно, що красилівчани не зупиняються на досягнутому, а вишукуючи кошти, залучаючи бюджети усіх рівнів, спонсорів і меценатів намагаються запустити в дію повністю оновлений гуртожиток при ДЮСШ, планують придбати турнірний комплект для проведення і прийняття змагань високого рівня з настільного тенісу і закупити до десятка нових професійних столів та борти, і саме головне – вишукують можливості щодо набору та розширення тренерського складу, підняття їх фахового рівня, і тому усіляко сприяють проведенню спортивних зборів і змагань в оновленому спортивному комплексі, щиро запрошуючи усіх до спортивної співпраці.

 См. матеріали Настільний теніс в Хмельницької області

Фото з літніх зборів у Красилові

Молоді гравці — майбутнє настільного тенісу Красилівщини

У Красилові відкрився новий центр настільного тенісу: 12 комментариев

 1. Петро Миколайович

  Приємно чути, що в Україні теніс процвітає.
  А що робиться в Сумах?
  На скільки, я чув там немає жодного Дюсш з відділенням настільного тенісу.
  У мене учень переїхав жити в Суми. І де ж йому тепер тренуватись?

 2. admin Автор записи

  Петро Миколайвич! Скажите, сколько лет мальчику и сколько он занимается настольным теннисом! Можно попробовать найти ему тренера в Сумах, если он действительно хочет заниматься настольным теннисом!

 3. Петро Миколайович

  Ему 14 лет. Занимается 4 года. Отлично играет. Имеет огромное желание продолжать заниматься настольным теннисом!

  1. Петро Миколайович

   Нету, потому-что, у меня он занимался только полтора года. А до етого играл во дворе. Пришлось ломать дворовую гру, учить технике. Но сейчас он очень хорошо играет. Буду очень благодарен, если посоветуете тренера в Сумах.

   1. admin Автор записи

    в Сумах нет ДЮСШ по настольному теннису, но можно найти хорошего теннисиста, который мог бы заняться им на платной основе…

     1. admin Автор записи

      цена не знаю какая…. Ну обычная, наверное… Это надо говорить с тем, кто захочет заниматься с ним….

 4. Аноним

  Читаю і дивуюся. Не віриться, що це зробила влада, якщо це так то це мабуть єдиний випадок в Україні. Саме такі люди зараз потрібні. Іх би на вищі посади то мабуть би спорт був би не такий як зараз. Нам би в нашу область, а то в нас граків багато, а умови віддихають.

 5. Ірина

  Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, координари Євтішенкова Олександра Борисовича

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.