Українські медалі на турнірі в Польщі!

Майже десятеро українських тенісистів прийняли участь на передріздвяному турнірі у Польщі. Учнів та молодь приймало місто Красник Люблінського воєводства. Протягом 18-19 грудня 2021 року тут ішли баталії молодих тенісистів у трьох вікових категоріях. Делегація з України виступила вдало, завоювавши дві медалі. У числі нагороджених – Назар Петух та Вадим Солтис.

Цей турнір починає приваблювати наших гравців, які живуть неподалік кордону з Польщею. У минулому році також до Красника їздили наші діти і теж завоювали там нагороди. Шлях недалекий, який можна подолати за три години на власному автомобілі.

Учасники і загальні результати

Афіша

Турнір доволі важкий, серед його учасників немало майстерних польських тенісистів різного віку. Але й наше представництво було непростим. До Красника поїхали Назар Петух, 2007 р.н., срібний призер кадетського чемпіонату України 2021 року, Ярослав Чмихаленко, 2007 р.н., срібний призер в парі цього ж чемпіонату, і Вадим Солтис, 2009 р.н., бронзовий призер в парі чемпіонату України серед мінікадетів 2020 року.  Див. результати ЧУ-2021 жовтень, результати мінікадетів 2020

Фото залу і змагань

Також на польський турнір приїхали інші тенісисти з Жовкви – Остап Заблоцький, Владислав Скоропад, Яна Солтис. Було ще дві дівчинки з Києва (див. їх фото внизу, в галереї).

Найбільших результатів досягли в Краснику Назар Петух, Вадим Солтис і Ярослав Чмихаленко. Усі вони потрапили до однієї восьмої фіналу.

Як і прийнято на святкових турнірах, усі діти отримували тут різдвяні подарунки, а призери, крім того – гарні призи та нагороди. Назар Петух був нагороджений за перше місце в номінації «молодь», а Вадим Солтис – за третє місце в номінації «кадети». Найголовніше, це те, що вони отримали відмінний досвід міжнародних змагань, спробували свої сили у боротьбі проти польських тенісистів, а настільний теніс Польщі в даний момент є одним із провідних в Європі.

Фото призів

Фото нагородження українських тенісистів

Святкує академія Віктора Дідуха!

Ярослав Чмихаленко

Назар Петух, Вадим Солтис та Ярослав Чмихаленко були представниками академії Віктора Дідуха, яка розташована у Львівській області. Ці хлопці обрали свій шлях у настільному тенісі – через наставництво видатного паралімпійського чемпіона Віктора Дідуха. Це означає, що вони проживають тут постійно і проходять курс тренувань.

Див. особиста сторінка Віктора Дідуха. 

Див. про академію Віктора Дідуха

Вадим Солтис

В академії Дідуха є всі можливості для цього. Діти знаходяться при академії, харчуються, неподалік розташованаа загальноосвітня школа, яку вони відвідують у перервах між тренуваннями. Тут створюються усі умови, щоб спортивні заняття мали найбільший ефект, надається можливість для участі в змаганнях всеукраїнського масштабу та в закордонних турнірах. Підсумки кадетського чемпіонату України, який відбувся у жовтні 2021 року – найкраще свідчення того, що рівень цих гравців значно покращився. Команда Львівської області, яку представляла академія, зайняла перше місце в Україні. А Ярослав Чмихаленко, який був задіяний в команді від Одеської області, посів друге місце.

Назар Петух

Див. результати ЧУ-2021 жовтень,

На жаль, на польський турнір не поїхав сам тренер хлопців – Віктор Дідух, який в цей самий час змагався на чемпіонаті України для осіб з обмеженими можливостями, який проходив у Чернігові. Однак його вихованці у Польщі достатньо успішно виконали усі тренерські настанови.

Бажаємо цим хлопцям подальших успіхів в удосконаленні своєї майстерності, а академії Віктора Дідуха – розвитку та процвітання. Сподіваємось, що саме ця академія додасть змагальності в суперництво між областями України та створить гідний зразок підготовки тенісистів різного віку.

🙂

Фото з турніру

Фото з академії

Вихованці Віктора Дідуха:

 

Українські медалі на турнірі в Польщі!: 2 комментария

  1. Счастливчик

    Одна з киянок — Марія Манько, багатократна чемпіонка України з шахів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.