Архивы
НАША МЕЧТА — ВЫСТУПИТЬ НА ОЛИМПИЙСКИХ ИГРАХ!

Представник зі Львова здобув дві медалі на змаганнях в Болгарії!

У болгарській Албені підійшов до кінця черговий, щорічний, фестиваль настільного тенісу – 7-th INTERNATIONAL VETERANS AND OPEN TOURNAMENT ALBENA 2020. З 12 по 13 вересня тут відбулися змагання ветеранів за віковими категоріями, а також кубок для чоловіків. Про змагання в Албені сайт «Наш теніс» пише постійно, тому що сюди завжди приїжджають українські тенісисти, які облюбовали для себе цей турнір. Море, гарний відпочинок, і поруч з цим – свято тенісу. Це дуже приємно і захоплююче!

Див. посилання на турнір в Албені

Але ж, зрозуміло, що у цьому році всім змаганням заважає епідемія коронавіруса. Зіпсувала вона в деякому сенсі й турнір в Албені. Не приїхало багато гравців з різних країн, які завжди відвідували турнір раніше – з Німеччини, Польщі, Росії, Угорщини та ін. Наразі прибули тільки місцеві, болгарські, тенісисти, а також велика кількість гравців з сусідньої Румунії. Був серед учасників і один представник з України – львів’янин Денис Пестерніков.

Він виступив у двох видах змагань – у своїй віковій категорії, а також в загальному кубку, де зібралися найсильніші. Наповненість груп була достатньої, щоб провести велику кількість ігор. 20 участників було в кубкових змаганнях не рахуючи груп відбору в інших видах.

Тенісний зал в Албені

Виступ українця був більш, ніж вдалий! Денис Пестерніков завоював золоту медаль у категорії VETERANS 40-49, а також срібну нагороду в MEN OPEN. Йому вдалось подолати опір доволі сильних суперників, тому що він був посіяний лише під девя’тим номером. Більш детально про хід турніру на спортивному сайті tournamentsoftware (але тут, можливо, треба регістрація).

Вітаємо Дениса з цим успіхом, бажаємо йому й в подальшому престижних нагород! 🙂

До речі, Денис, в минулі роки вже мав нагороду, але в цьому році, якість медалей стала ще більш вищою! Див. Албена-2019.

Фото з нагородження

Фото Дениса Пестернікова

Сітка головного турніру

9 Responses to Українець завоював медалі на престижному ветеранському турнірі!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Copyright © 2013. Сайт "Наш теннис". При копировании текста ссылка на оригинал обязательна!