В академії Віктора Дідуха розпочинається тренувальний сезон 2020

Багато хто вже бачив в Інтернеті повідомлення Віктора Дідуха про початок літнього тренувального сезону в його академії. Він стартує 5 липня. Запрошуються всі бажаючи, незалежно від віку, статі та рівня підготовки. Як людина, яка побувала на зборах у Віктора Дідуха, я можу підтвердити, що це дуже корисні та ефективні тренувальні збори. Про заняття в академії сайт «Наш теніс» писав уже неодноразово.

Див. минулорічну статтю про початок зборів, де зібрані й інші матеріали: Академія Віктора Дідуха

Ось повідомлення цього року самого Віктора Дідуха:

Відразу слід зауважити на тому, що треба дуже серйозно віднестися до занять. Вони принесуть найбільшу користь тому, хто готовий викладуватися на повну. Бажано, щоб у людини була певна фізична підготовка. Якщо хтось мріє підняти свій рівень  гри, то ці збори саме для нього.

Цікава пропозиція від Віктора: безкоштовно буде займатися ціле літо той, хто зможе його обіграти! 🙂 Але хто зна…. Може і знайдеться такий (певно хтось з першої десятки рейтингу ФНТУ…). Див. рейтинг України: динаміка змін лідерів по місяцах.

Отже, читайте повідомлення. Тут є все: умови, оплата, телефон та інші деталі, які необхідно знати, щоб потрапити до академії. Колись була стаття на сайті «Наш теніс»: Как попасть в академию Виктора Дидуха. Стаття, правда, 2015 року, але мало що змінилося за цей час у нашій інфраструктурі. Можливо, тільки скасували деякі потяги у зв’язку з коронавірусом. У самого Віктора зміни великі – він за цей час побудував нове приміщення для своєї академії.

Відео від 10 липня 2020 року: Тренування в академії йдуть повним ходом!

Стаття: Андрій Лук’яненко

30.06.2020

В академії Віктора Дідуха розпочинається тренувальний сезон 2020: 2 комментария

  1. admin Автор записи

    Ну це не в Буську, а поруч — село Мармузовичи. Там знаходиться зараз тенісний центр

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.