Вітаємо наших тенісисток з медалями міжнародного турніру!

Успішно для українців завершився Finlandia Open-2019!

Не часто балують нас перемогами за кордоном наші тенісисти. Але в цей раз є нарешті призи! Команда дівчат у складі Вероніки Гуд та Аліни Видрученко завоювали бронзові медалі у Фінляндії, на відкритому чемпіонаті країни. Вітаємо наших спортсменок та тренера Тетяну Борисівну Кокуніну з високим результатом!

30-й турнір Finlandia Open проходив з 5 по 8 грудня 2019 року. Це добротний, популярний європейський турнір, але з невеликим призовим фондом. Однак він завжди приваблює тенісистів з багатьох країн Європи і навіть заокеанських гравців. В цей раз прибули представники 23 країн, серед яких були спортсмени із Австралії, Індії, Японії. Усього біля 200 тенісистів. Змагання проводилися у командному та особистому заліках. Див. СПИСКИ спортсменів

Як я зрозумів, японці використовують такі турніри для «обкатки» своїх майбутніх зірок. Приїхали маловідомі гравці, більшість яких навіть не мала рейтингу ITTF. Через це вони були посіяні проти сильних лідерів. Однак така ситуація не завадила молодим японцям успішно виступити та забрати ледь не всі золоті нагороди чемпіонату.

Фото японських призерів

Із українців до Фінляндії вирушили: Антон Лімонов, Андрій Гребенюк, Олексій Горбаненко, Володимир Лушніков, Євген Котов, Сергій Лук’янчук, Вероніка Гуд, Анастасія Димитренко, Аліна Видрученко, Уляна Дронова. Очолювала делегацію тренер Т.Б. Кокуніна.

Фото українських тенісистів

Вероніка Гуд, Аліна Видрученко, тренер Т.Б. Кокуніна

Найбільш вдало виступила жіноча команда «Україна-2» у складі Вероніки Гуд та Аліни Видрученко. Вони дійшли до півфіналу командного турніру, перемігши на своєму шляху тенісистів Фінляндії, Швеції та Білорусі. Уже у півфіналі вони зустрілися з японськими спортсменками, які обіграли їх з рахунком 2:0. Не зважаючи на це, підсумок виступу української команди, у будь-якому випадку, є дуже хорошим та заслуговує на відповідну шану. За умовами чемпіонату, обидва півфіналісти, які не пройшли до фіналу, нагороджувалися бронзовими медалями. Вітаємо наших тенісистів з цим успіхом та бажаємо їм у майбутньому досягти ще більш високого результату!

Фото з турніру в Фінляндії

Photo: Heikki Kiiskinen

Відео

Відеотрансляці Suomen Pöytätennisliitto ry

Вітаємо наших тенісисток з медалями міжнародного турніру!: 1 комментарий

  1. Сашко

    Там девочки другой команды могли выступить не хуже! Просто им сразу попались японки, а тем — в полуфинале… Короче — если бы не японки — было бы две медали!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.