З днем народження УАНТ!

1 грудня 2020 року в Україні започаткована нова громадська ініціатива!

У ці дні народилася ще одна організація у сфері спорту – Українська асоціація настільного тенісу (УАНТ). Англійською: Ukrainian Table Tennis Association – адже так буде більш зрозумілим для зарубіжних партнерів, з якими УАНТ збирається активно контактувати.  Як вважають її засновники, Асоціація сприятиме ще більш активному зростанню популярності настільного тенісу в Україні, зміцненню зв’язків з Європою.

У нас, безперечно, немало гравців-любителів цієї ігри, але вони, дійсно, розділені межами областей і регіонів. Немає єдиного центру координації зусиль популяризаторів настільного тенісу. Відсутній певний регулятор та механізми, які би дозволяли швидко і ефективно втілювати у життя новітні проекти.

На сторінці у Фейсбуці УАНТ йдеться про таке:

Ініціативна група

Задум, природно, дуже цікавий, і є надія, що усі плани втіляться у життя, та ініціатори зможуть зібрати велику кількість однодумців, які б не тільки мовчки співчували, але й дієво допомали реалізовувати ідеї на практиці.

Давайте привітаємо народження цієї організації та побажаємо їй успіхів в справі розвитку настільного тенісу України! 🙂

10 грудня 2020 року відбулася прес-конференція з засновниками УАНТ з приводу роз’яснення цілей та завдань нової організація. Журналісти, гравці в настільний теніс та усі небайдужі мали можливість поспілкуватися з керівниками напрямків, поцікавитися деталями проекту, дати свої цінні поради та побажання щодо реалізації програми УАНТ. Повний зміст прес-конференції, який проходив в прямому ефірі, можна подивитися на Ютуб-каналі UTTA.

Відео УАНТ

Коментарії

.

.

Див. також інтерв’ю Дмитра Писаря інтернет-виданню «Аргументи і факти в Україні»

З днем народження УАНТ!: 1 комментарий

  1. Функция комментирования временно отключена

    Функция комментирования временно нарушена

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.