Завершений сезон 2018-2019 рр. в Суперлізі України

Чемпіон України – київська команда «Фортуна»!

Підійшов до кінця сезон 2018-2019 рр. в Суперлізі. 2 червня 2019 р. був зіграний завершальний матч між лідерами чемпіонату – командами «Фортуна» (Київ) та «Тенісна академія» (Суми). Чесно кажучи, цей двобій нічого не вирішував у плані чемпіонського звання. У будь-якому випадку чемпіонами ставали кияни. «Фортуна» протягом сезону набрала максимальну кількість очок, не програвши в фінальній частині жодної зустрічі.

.

Див. також про Суперлігу минулих років:

Підсумки 2018-2019 рр. у чоловічих командах

У цьому році формат Клубного чемпіонату України (КЧУ) у чоловічій Суперлізі був змінений (див. Регламент). Протягом останнього часу київська «Фортуна» вважалася непереможною – настільки сильним був її склад. Інші команди не витримували конкуренції ще на етапі формування складу. У киян він завжди був  найбільш потужний. Крім того, у 2018 році до «Фортуни» був заявлений дуже сильний російський легіонер Микола Власов, який значно посилив її. Стояло питання пожвавити інтригу чемпіонату, зробити так, щоб його було цікаво дивитися. Для лідерів був зроблений окремий «чемпіонат» (плей-офф), але й це не допомогло. «Фортуна» обіграла усіх майже на нуль.

«Фортуна» — чемпіон! Фото: сайту КНТ «Фортуна»

Ось переможний склад команди «Фортуна»: Ярослав Жмуденко, Віктор Єфімов, Євген Прищепа, Богдан Сінкевич, Валерій Мерзлікін, Григорій Власов, Олександр Зац, Олександр Тригуб. Тренер – Олександр Тригуб.

Віктор Єфімов — кращий гравець КЧУ 2019 року: 20 перемог, 1 поразка (95%). Фото: Андрія Лукьяненка

Дуже приємно, що до складу команди був залучений молодий гравець із Івано-Франківська Богдан Сінкевич. Він зіграв 12 зустрічей за команду, має 58 процентів перемог. Крім того, Богдан зробив свій внесок у перемогу в фінальному матчі сезону, здолавши сильного противника у своєму поєдинку.

До речі, фінальна зустріч мала велике значення для визначення срібного та бронзового призерів КЧУ. У випадку перемоги сумчани могли зайняти другу сходинку п’єдесталу пошани, але цього не відбулося, і срібні медалі дісталися їх найближчим конкурентам – тенісистам Полтави, які набрали однакову з ними кількість балів.

Див. відео фінального матчу

Друге місце – TT TEAM (Полтава). Склад команди: Іван Катков, Микита Рубан, Геннадій Закладний, Сергiй Цибулін, Олександр Дзябура, Олександр Левадний. Тренер: Закладний М.Г.

TT TEAM (Полтава) — 2 місце за підсумками сезону

Як бачите, немає фото команди TT TEAM з медалями сезону! Але нещодавно стало відомим, що за підсумками Суперліги всі команди будуть нагороджені  восени цього року. Планується ще одна зустріч — за Суперкубок України, в якій будуть грати золотий призер Суперліги та переможець Кубку України (Кубку Басіної). У цей же день буде урочиста церемонія нагородження призерів Суперліги сезону 2018-2019 рр. Див. також Результати Кубку Басіної 2018 року

«Тенісна академія» (Суми) — бронзові медалі чемпіонату

Команда «Тенісна академія» із Сум – бронзовий призер, і тут також були заявлені високорейтинговані гравці, двоє з яких входять до десятки кращих гравців України за рейтингом ФНТУ (Олексій Сарматов, Олександр Тужилін).

Склад команди: Олександр Тужилін, Олексій Сарматов, Валерій Мельник, Володимир Лушніков, Андрій Даценко, Олексій Клименко, Володимир Ликов, Андрій Лущик. Тренер: Хавкін В.М.

Підсумкова табличка стадії плей-офф за 1- 4 місця

Підсумкова табличка стадії плей-офф за 5-12 місця

Відео про Суперлігу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.