Завершений відбір мінікадетів на закордонні змагання

У лютому 2022 року відбудуться мінікадетські турніри з настільного тенісу у Франції і Бельгії. Обидва турніри – у містах Мец і Спа – організовані одночасно, в період з 14 по 20 лютого, однак є інтересна деталь. У зв’язку з карантинними обмеженнями організатори турнірів вирішили розділити хлопців і дівчат, щоб не було великої скупченості на змаганнях.

Спочатку у Спа грають хлопці, а потім вони їдуть до Мецу, де організований другий турнір. Теж саме буде і з дівчатами. Вони спочатку, 14-16 лютого, грають у Меці, а 18-20 – у Спа. Таким чином, без особливого вірусного ризику діти зможуть прийняти участь у двох турнірах одночасно. Відстань між містами – трохи більше, ніж 150 км. Для України це невелика дистанція. На автомобілі можна проїхати десь за 2 години. На жаль, рейсовим автобусом і потягом, які є у французькому розкладі, час значно збільшений (мабуть, з урахуванням численних зупинок) – більше 7 годин. Організатори дають два дні на переїзд.

Посилання на турніри ITTF:     Spa    Metz

Організація і склад учасників

На момент 17 лютого для участі в турнірах уже зареєстровано чимало європейських тенісистів. Усіх без врахування віку: 238 хлопців і 174 дівчинки. Приїжджають майже усі європейські країни. Є Росія, Казахстан, Узбекистан. Поки не видно Молдови і Білорусі. Проте є гравці з інших континентів і «екзотичні» країни: США, Канада, Бразилія, Індія, Катар, Еквадор, Мексика, Домінікана, Мальдиви, Перу, Пуерто-Ріко, Ємен. Немає китайців і немає японців, проте є корейці і Сінгапур.

Змагання проходять у п’яти вікових категоріях: U-11, U-13, U-15, U-17, U-19. Будуть проведені тільки турніри в індивідуальному розряді.

Відбір на Україні

На рівні мінікадетських збірних відбір на ці змагання уже завершений.

Відбір у Чернігові

Серед хлопців U-13 відібрані: Вадим Солтис (Жовква), Олександр Гелета (Львів), Антон Дерлюк (Нікополь). Серед хлопців U-11 – Володимир Невіжин (Київ).

У дівчат U-13: Діана Колєннікова (Жовква), Софія Чумарна (Гребінка), Марія Боднар (Київ), Ганна Дерлюк (Нікополь).

Крім того, дехто вирішив їхати за свій рахунок, незалежно від результатів зборів. Це Віолета Афанасьєвська (Сєвєродонецьк), Валерія Корзун (Запоріжжя), Олена Чернявська (Сєвєродонецьк).

У цьому році ФНТУ виділяє на мінікадетські змагання за кордоном суму, необхідну для відправки чотирьох хлопців, чотирьох дівчат і двох тренерів.

Зрозуміло, що багато кому хотілось б потрапити на ці змагання. Вони престижні, сильні, проходять за кордоном. При цьому основною задачею наших тенісистів є потрапляння до призів, а це означає, що від України повинні поїхати найкращі тенісисти.

Показники відібраних тенісистів

За рейтингом ФНТУ

Тут видно, що, за рейтингом, перші три тенісисти у хлопців і перші дві дівчини мають значний відрив від інших тенісистів, і тут їх домінування є цілком безсумнівним.

За результатами турніру, який був проведений на зборах:

Турнір на зборах був необхідний, щоб визначити, хто із тенісистів зараз знаходиться у найкращій спортивній формі. Тут було виявлено, що Антон Дерлюк, Олександр Гелета та Вадим Солтис найліпше впоралися зі своїми опонентами і мають зараз відмінну функціональну готовність. У дівчат подібний результат продемонстрували Діана Колєннікова, Марія Боднар, Софія Чумарна.

Див. повні результати турніру, який проводив Олександр Бєльський. Результати турніру, який провів Олександр Мінін.

Цікаво, але відібрані дівчата — Діана Колєннікова і Софія Чумарна — безсумнівно, зустрінуть на майбутніх змаганнях своїх партнерів по програмі «Надії» («Hopes»), з якими вони грали на зборах, які проводила ITTF в Аммані. Див. матеріал по «Hopes».

У цілому, тренери збірних команд мінікадетів Олександр Бєльський і Олександр Мінін із завданням відбору справилися успішно. Відібрані, дійсно, найкращі тенісисти, які можуть дати максимальний результат.

Фото зборів під керівництвом Олександра Мініна

Слід відмітити, що у 2021 році тренери мінікадетських збірних вперше призначені в Україні. Раніше ця категорія дітей не розвивалася організованим шляхом, таким, як за кордоном, де вже давно приділяють значну увагу юним тенісистам мінікадетського і навіть міні-мінікадетського віку. У нас призначені тренери зацікавлені у тому, щоб результати їхньої діяльності протягом року були оцінені позитивно, тому вони відібрали тих тенісистів, у кого вони вірять, і які займуть високі місця.

Отже, чекаємо від наших тенісистів високих результатів, сподіваємось, що вони за цей час змогли набрати необхідних кондицій та готові успішно виступити за кордоном!

Відео зборів від 17.01.2022

Матеріал підготував: Андрій Лукьяненко
17.01.2022

Завершений відбір мінікадетів на закордонні змагання: 8 комментариев

 1. Счастливчик

  Я так понимаю, что Пукало не взяли, потому что не была на сборах у Минина. А почему тогда не взяли Хритину, которая имеет высокий рейтинг, была на сборах и заняла 3-е место в отборочном турнире?

  1. admin Автор записи

   Я думаю, что знает точно об этом сама Хритина. У Минина целая бухгалтерия ведется на сборах. Он считает им очки, баллы, коэффициэнты…. Минин с детьми беседует, каждому рассказывает его ошибки и достижения…. Мне он сказал, что по общему рейтингу сбора у Дерлюк четвертое место…

 2. Счастливчик

  А почему Татьяна Пукало не ездит на сборы в Северодонецк, есть информация?

  1. admin Автор записи

   Таня не ездит, потому что возить некому…. Она сейчас учится в Херсоне, а родители остались в Ивано-Франковской области

 3. Счастливчик

  А во сколько обойдется выезд на 1 кондендер в Францию или Бельгию на 1 человека?

 4. admin Автор записи

  ну я, конечно, не могу знать, сколько ФНТУ дает на одного человека, но я читал проспект соревнований. Там самая большая плата — это за гостиницу. Грубо говоря, 120 долларов в сутки. Дети играют 7 дней. Получается, что на одного нужно 840 долларов — это только за гостиницу. Затем — вступительные. В проспекте ничего про это не сказано. Остается перелет. Цены на самолет можно узнать в Интернете. Я думаю, это минимум еще долларов 500… Питание тоже посчитать надо….. Ну вообщем, я думаю, тысячи три долларов нужно иметь, минимум….
  нннн

 5. Счастливчик

  3 тысячи долларов — это сильно много, не может такого быть. Да и билеты, явно, подешевле будут. Поездка на про-тур года 1,5 назад обходилась до 500 евро на человека. Не могла цена за это время подняться в 5-6 раз.

  1. admin Автор записи

   ну это, получается, два турнира, а не один….. Плюс цены на жилье вы сами видите…. Только за жилье за 7 дней 800 долларов. Вернее, евро….

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.